İçeriğe Yönlendir

Fiesta IV - Pandizot Elemanları

Tolgahan Doğru

Recommended Posts

Tolgahan Doğru

Selamlar. Resimde gördüğünüz deliklerde önceden pandizotun cam ile temasında tıkırtı yapmasını engelleyen plastik tampon veya meme benzeri cisim vardı ancak parçalandı. Buraya orijinal ürün bulabilir miyim ? Veya benzeri bir ürün uydurabilir miyim263aff2b0a3dc60cfa5c8e9a8556a60c.jpg5da919f7c3286f406463d07fdac14bce.jpg

ALE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Tolgahan Doğru
Camla bağı be ki. Anlamadım ben.

Bagaj kapağını kapattigimda cam ile pandizot arasinda boşluk oluyor. Araç sallandikca pandizot hareket edip cama temas ediyor ses yapıyor. Belirttiğim plastik parça arada ki boşluğu doldurup titreşim ve sesleri kesiyordu.

Yorum bağlantısı
Onur Bulut

Bya1lg.jpg

Hocam şu parçalar sanırım açıklayıcı olsun diye resim ekledim.Fakat bu parçaların isminin ne olduğu hakkında hiç bir fikrim yok.Bu boyutlarda bir kalın süngerde aynı görevi görürmü acaba denemek lazım.:unsure2:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tolgahan Doğru
Bya1lg.jpg
Hocam şu parçalar sanırım açıklayıcı olsun diye resim ekledim.Fakat bu parçaların isminin ne olduğu hakkında hiç bir fikrim yok.Bu boyutlarda bir kalın süngerde aynı görevi görürmü acaba denemek lazım.default_unsure2.gif
Aynen buna benzer parçalar çok sağol. Uygun bir parça bulamazsam son çare sünger düşünüyorum bende
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Anladım.
Sünger olmaz bence. Uygun bir lastik kullanın.
Yada mobilya ayakları parkeyi çizmesin diye yapılıp satılan parçalarla bişey yapmayı deneyin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arif Aykın

Camcılarda veya kaportacılar da cam köşelerine takılan sert süngerimsi malzeme var işinizi görür bence eğer parça bulamazsan anlattığım üründen deneyebilirsin

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tolgahan Doğru

Dediğiniz parçayı bulmaya çalışıyorum teşekkürler

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...