İçeriğe Yönlendir

Otomatik Vites HB Araç Tavsiyesi

Meltem Ela

Recommended Posts

Tahir İlter

Cosmo full olanı ama bu araç cosmo değil gibi. Opel'lerin donanım isimlendirmeleri ve donanım seçenekleri karışık biraz. Neyse bu araç enjoy plus gibi. 4 ileri klasik otomatik,yakıtları yüksek biraz. İnceleme konu ve videolarında 12 litrenin altına düşmediği söyleniyor hep.

Auris bakabilirsiniz 2008-2009 elegant benzinli tam otomatik değerlendirme içine alınmalı bence. Bütçenize göre fiyat/ performans aracı olur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Beyler bana bir araç bulun gelip alayım istanbul dan [emoji4]
Link paylastim yukarida, baktiniz mi?
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Bildiğim kadarıyla bu kasa Clio ların otomatik şanzımanları sorunlu.
Benzinliler sorunsuz, dizeller uzak durulmali.
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Meltem Ela
14 saat önce, Mehmet Göktürk yazdı:

önerim:  https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-2013-citroen-c3-1.4-e-hdi-90-bg-comfort-plus-otomatik-vites-509434911/detay

ancak bakılması lazım hasar masar vb.  dediğiniz fiyata alınır.

adana riskli. ama yine bakılabilir ordan bir arkadaş.

Evet güzel araç Adanalı kim var bakabilecek bildiğiniz biri varmı ?

Yorum bağlantısı
Mahmut Türkmen

Arkadaslar hazır el atmışken bana da uygun fiyatlı 2016 ve üzeri dsg seat ibiza sytle plus bulsak☺ aslında piyasa da epey var ama fiyatları uçtu gitti. Bütçe 60 bine kadar. Tanıdığınızdan satan, geçmişi temiz bir araç denk gelirse aklınızda olsun?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Koray Demir

Muhtemelen önden de bir kazası var ki hava yastığı açmış ve düzgün toplanmamış olabilir. Arka taraf zaten renk tonundan belli. Bence de uzak durulmalı.

Yorum bağlantısı
Meltem Ela

40-45 arası polo yada golf yokki ağır hasarsız...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çiğdem Bilen

Meltem hanım Fiesta 1.0 ecoboost baktınız mı hiç? Öneririm 3 yıl kullandım çok memnun kaldım.

Yorum bağlantısı
Meltem Ela
(düzenlendi)
Bir saat önce, Çiğdem Kaya Bilgiç yazdı:

Meltem hanım Fiesta 1.0 ecoboost baktınız mı hiç? Öneririm 3 yıl kullandım çok memnun kaldım.

Canım temiz ford fiesta da denk gelmedi hiç. İstanbul da olsak gezinip bulunurda burda çok zor.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-yurt-disina-cikacagim-icin-satiyorum-508359755/detay/

yada bunu kızım çok beğendi şimdilik 47 dedi

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-right-2.el-den-hundai-i20-1.4-sense-tam-otomatik-en-full-modeli-425891477/detay/

tarihinde Meltem Ela tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

i20 guzeldir. Sahibinden olanlara bakinin derim. Galeriler bu konuda tecrubesiz kisiler icin riskli olabilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
On 13.12.2017 at 07:07, Meltem Ela yazdı:

40-45 arası polo yada golf yokki ağır hasarsız...

Meltem Hanım, bu konudan ilerleyelim lütfen.. 

Yeni bulduğunuz araçlar olursa da bu konuda tartışalım. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...