İçeriğe Yönlendir

EONON GA6154F Opel Corsa Multimedia

Mustafa Keskin

Recommended Posts

Mustafa Keskin
(düzenlendi)

Arkadaşlar multimedia sistem satın almak istiyorum fakat TR'de çok pahalı. Yurtdışından bu ürünü alsam sıkıntı olur mu? Almadan önce dikkat edeceğim husular var mıdır? Uyumluluk, sistem desteklemesi vs. gibi. Almamdaki sebep; arabayı eşim kullanıyor, kamera takıp geri görüş sağlamak istiyorum. Navimex 9903 ile neredeyse aynı bu cihazda 1GB Ram var, tek farkı bu. Fiyat ise neredeyse yarı yarıya.

tarihinde Mustafa Keskin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Gümrüğe takılma ihtimali kuvvetli,ayrıca trt bandrolü de gündeme gelecektir. Gümrüğe takılırsa vergisini öder alırsınız ama trt bandrolü kısmına yorumum yok

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Keskin
15 saat önce, Cem Işık yazdı:

Gümrüğe takılma ihtimali kuvvetli,ayrıca trt bandrolü de gündeme gelecektir. Gümrüğe takılırsa vergisini öder alırsınız ama trt bandrolü kısmına yorumum yok

Yurtdışından getirteceğim. O konuda problem yok. Tek düşüncem, uyumsuzluk olur mu elimde kalırsa üzülürüm hem maddi hem manevi.

Yorum bağlantısı
Cem Işık
53 dakika önce, Mustafa Keskin yazdı:

Yurtdışından getirteceğim. O konuda problem yok. Tek düşüncem, uyumsuzluk olur mu elimde kalırsa üzülürüm hem maddi hem manevi.

Bence uyumsuzluk olmaz ama frekansları uyar mı bilemiyorum, amerkiadan gelen teybin radyosu çalışmamıştı(radyo frekansları ülkemizdeki ile uyumlu değildi).satıcıya o konuyu sorun, uyumlu derse çalışır bence. 

Yorum bağlantısı
Mustafa Keskin
2 saat önce, Cem Işık yazdı:

Bence uyumsuzluk olmaz ama frekansları uyar mı bilemiyorum, amerkiadan gelen teybin radyosu çalışmamıştı(radyo frekansları ülkemizdeki ile uyumlu değildi).satıcıya o konuyu sorun, uyumlu derse çalışır bence. 

Radyo frekans kısmında şöyle bir açıklama mevcut. İnşallah Türkiye Europe kısmına giriyordur :)

Radio Frequency Region:    China, Europe, Orit, Russia, America 1, America 2, Japan, Australia                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Bildiğim kadarı ile aynı tip cihaz Avrupa için üretildi ise iç yazılımı değiştirilebiliyor.

Yorum bağlantısı
Cem Işık
3 saat önce, Mustafa Keskin yazdı:

Radyo frekans kısmında şöyle bir açıklama mevcut. İnşallah Türkiye Europe kısmına giriyordur :)

Radio Frequency Region:    China, Europe, Orit, Russia, America 1, America 2, Japan, Australia                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

Yurtdışında Ülkemizi ortadoğu olarak biliyorlar malesef. Middle east diyenlere dert anlatmaktan bıktım usandım ben.

Yorum bağlantısı
Mustafa Keskin
2 saat önce, Cem Işık yazdı:

Yurtdışında Ülkemizi ortadoğu olarak biliyorlar malesef. Middle east diyenlere dert anlatmaktan bıktım usandım ben.

Evet bazı yerlerde Türkiye'miz ne yazık ki Orta Doğu (Middle East) olarak geçmekte. Satıcı ile irtibata geçip soracağım. Zaten 2-3 aya kadar ancak satın alabiliriz. Ben önden hazırlık yapıyorum. Park sensörüne de karar verdim, Steelmate kablolu ve LCD ekranlı alacağım (http://steelmate.com.tr/urun/buzzer-bip-bip-turkce-sesli-lcd-ekranli-arka-park-sensoru/).  :)

Bunun dışında cam filmi kalıyor onu da tekrar serbestlik gelirse yaparım. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...