İçeriğe Yönlendir

Araç İçin Uydu Radyo

Fatih Sarıkaya

Recommended Posts

Fatih Sarıkaya

Ben radyo dinlemeyi çok seviyorum,özellikle sanat müziği tarzı istasyonları dinliyorum.Gazipaşada sevdiğim istasyonlar çok parazitli bu nenle net yayın alabileceğim sizin bilip benim bilmediğim bir sistem varmıdır arkadaşlar?

Yorum bağlantısı
Cemal Demirezen

2017 Yılında dijital radyoya geçecektik, Türkiye' nin her yerinden cd ses kalitesinde müzik dinleyecektik, ne oldu bilgisi olan var mı?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya
35 dakika önce, Cemal Demirezen yazdı:

2017 Yılında dijital radyoya geçecektik, Türkiye' nin her yerinden cd ses kalitesinde müzik dinleyecektik, ne oldu bilgisi olan var mı?

Yalan oldu heralde.

1 saat önce, Ahmet İhsan Akşen yazdı:

İnternet radyo düşünülebilir

Cepten araç teyibini eşleştirip dinliyorum ama herzaman olmuyor zor geliyor.

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Spotify yüklü bir Android multimedya araç teybini kastetmistim ben. Yada tunelingradio falan yükleyip.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya
15 dakika önce, Ahmet İhsan Akşen yazdı:

Spotify yüklü bir Android multimedya araç teybini kastetmistim ben. Yada tunelingradio falan yükleyip.

teyipte 3g var ama simkart takıp denemedim.İnternetten olmasın istiyorum.Teyibin kendinden olsun.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
21 saat önce, Cemal Demirezen yazdı:

Kendi sistemimizi kurmaya karar verdik.. Çok farklı bir sistem olacak, Nasa bile keşfetmedi henüz. Ona geçeceğiz.. 2018 de kullanmaya başlayacağız.. 

20 saat önce, Fatih Sarıkaya yazdı:

teyipte 3g var ama simkart takıp denemedim.İnternetten olmasın istiyorum.Teyibin kendinden olsun.

Var bu imkan ama anteni davul kadar ve 4 bin lira civarı. Tabi normal teybin galiba desteklemez. 

Yorum bağlantısı
Cemal Demirezen
2 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Kendi sistemimizi kurmaya karar verdik.. Çok farklı bir sistem olacak, Nasa bile keşfetmedi henüz. Ona geçeceğiz.. 2018 de kullanmaya başlayacağız.. 

Hayırlısı olsun Mehmet abi geç olsun güç olmasın :). Belkide büyüklerimiz bizleri düşünmüştür milyonlarca radyo çalışmayacaktı dijital radyoya geçseydik.

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

http://www.hepsiburada.com/alpine-ute-72bt-bluetooth-usb-aux-girisli-oto-teyp-p-OTALPUTE-72BT?magaza=Ekonomik Reyon&wt_gl=cpc.tum.universal-genel.pla&gclid=Cj0KCQiAuZXQBRDKARIsAMwpUeSNmEINBB-QKtecJ_uf3wIHzSIGe-3UTeh3Oxp3_uODb5ge6V36GCkaAnEVEALw_wcB

bu tarz cihaz alın (telefon şart), yada benim yaptığım gibi mavi dişle yada aux kabloyla arabanın mevcut teybine bağlı telefonuzdan tüm net radyolarını ve spotify serverlardan rahatça dinleyin.

daha iyisi için money talk durumu var biraz, mesela...

http://www.kenwood-electronics.co.uk/car/nav_mm/spotify/DMX7017DABS/

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...