İçeriğe Yönlendir

Cam Filmleri'ne Geçici Süre İle Serbestlik

Hüseyin Sönmez

Recommended Posts

Emre Demir

Ceza kesilip sökülen , kesilmeden sökülen ve halen kullananlar :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çiğdem Bilen

Ben dedim kesin değişir bir şeyler sökmek için acele etmeyelim diye öyle de oldu sonunda. Çünkü bu ülkede her an her şey değişebilir. Sabah değişen akşam yine değişebilir. Şansımıza bu arada ceza yemedik. Ama 2 numaraya izin çıkmaz eninde sonunda sök tak olacak galiba. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök

Güvenlik içinse bsgaj kapakları açık bırakılsın panelvanlar trafikten men edilsin

bu arada metrobusteyim şuan galiba 5 numara cam filmi var bırakın dışardan içeriyi ben dışarıyı görmüyorum ?

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Şimdi söktüren arkadaşlar, yada ceza yiyenler, itiraz ediyorsunuz ve paranızı geri alıyorsunuz, muayenede de hafif kusur sayılıyor şuan, eskiye döndük, dediğim gibi....

Bu iadeleri kim yapacak zararı kim ödeyecek? Tabiki yine biz, halbuki ödemesi gereken bizzat ceplerinden faiziyle ve ilave olarak ayırca tazminatta ödemesi gerekenler kim, kanunu çıkaranlar oynayanlar, ama nerdeeeee.....

Sorumluluk almadıktan, kendini sorumlu görmedikten sonra bu ülke asla düzelmez arkadaşlar....

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

Keşke sökmeseydim devleti 23 nisanda koltuğa 1 günlüğüne oturan çocuklar mı yönetiyor valla anlamıyorum

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

filmde numara yoktur, yürürlükte olan kanun maddesi medya açıklaması ile de dondurulmaz, dolaysı ile Elvis ölmedi aramızda dolaşıyor :rofl:

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
3 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

filmde numara yoktur, yürürlükte olan kanun maddesi medya açıklaması ile de dondurulmaz, dolaysı ile Elvis ölmedi aramızda dolaşıyor :rofl:

İç İşleri Bakanı'nın kendi sözlü açıklaması mevcut. Ceza kesilmemesi konusunda kesin talimat verdim diyor.

Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu

Bizim forum için bu konunun bu kadar tartışılması gayet normal... Dibine kadar konuşulur geyik yapılır filan ama... İçişleri bakanından Cumhurbaşkanı na kadar yukarıya çıkıp ülkenin gündemi haline getirilmesini rahatsız edici... Ülke olarak daha önemli işlerimiz yok mu bizim :)

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Her sabah akşam şimdi durduracaklar diye dolaştım durdum, filmleri de sökmedim. Bir akşam niyetlendim hava soğuktu, şimdi de belirsizlik var. Beklemeye devam..

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
5 saat önce, Hüseyin Sönmez yazdı:

Akredite yerlerden ruhsata işletilecektir. TÜV hissesi falan almak lazım.

DOAS

Yayalım :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
9 dakika önce, Mert Gülkokan yazdı:

Az önce arkadaş gönderdi

Arkadaş kim, nereden edinmiş bu bilgiyi?

Bunlar zaten eski veriler?

Yorum bağlantısı
Ufuk Memiş

Şimdi tuvturk sitesinde baktım. Cam filmi ağır kusur olarak yazıyor.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
1 dakika önce, Ufuk Memiş yazdı:

Şimdi tuvturk sitesinde baktım. Cam filmi ağır kusur olarak yazıyor.

Hafif kusur yazarken de ağır kusur olarka bıraktılar ilk gün.

Yorum bağlantısı
Ufuk Memiş

Abi polisten falan değilde muayeneden korkuyorum. İstanbul trafiğinde öyle yada böyle kalabalığa karışıp idare ediyosun. Ama yıl sonu muayenem var bakalım ne olacak.

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

muayene istasyonlarında sıkıntı olmaz bugun film ile girenler geçmiş artık yasak kalktı cam filmine nasıl standart gelecek kime göre açık renk kime göre koyu renk? nasıl karar verecek ceza yazan polis..

olan söktüğüm 400-500 liralık cam filmine oldu

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...