İçeriğe Yönlendir

Fiesta V - Yakıt Göstergesi Sorunu

Egemen Keskinci

Recommended Posts

Egemen Keskinci
(düzenlendi)

Merhaba arkadaşlar . Yaklasik 5 aydir araci kullaniyorum  dikkatli bi sekilde  bakmiyormusum ki söyle  bi sey farkettim.  Aracı  istasyonda tabanca atana kadar fulleyip yakit gostergesi ceyrek depoya kadar gelene kadar kullanıyorum.  Sonrasinda tekrar fulleme esnasinda  araç  tam 20.6 lt mazot aldı.  Benim bildigim bu araclar 43 lt yakit aliyor ve buda yarisi kadar demek neredeyse. Boyle biseyle karsilasan oldumu ? 

tarihinde İnan Çınar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Yakıt göstergesi birebir çalışan tek arabam oldu, Renault Concorde. Gerisi aynen dediğiniz gibi, tam doldururum 200 km. ibre yerinden oynamaz sonraki 100 km çeyrek düşer sonra 200 km. de yarıma düşer sonra biter.

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Benzinli 2008 fiesta'da lamba yandığında içinde 13- 14 lt benzin oluyor. Menzil 50 km ye düştüğünde 32 lt alabilmiştim. Epey bir koruma payı bırakmışlar. 

Yorum bağlantısı
Ugur Demir

merhaba benim araçtada benzin alıyorum 300km gider yazıyor km sıfırlıyorum 15 km gidiyorum 200 gider kalıyor enteresan bi durum

Yorum bağlantısı
Egemen Keskinci

Teşekkür ediyorum cevaplariniz için.  Hava yapmamasi icin koruma özelliği olduğunu düşünüyorum  bende

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...