İçeriğe Yönlendir

ARORA AR 180-16 C Alınır mı?

Hüseyin Vuruşkan

Recommended Posts

Hüseyin Vuruşkan

Merhaba abiler. İşe gidip gelmek için, görüntüsü çok hoşumuza giden bu motoru almayı düşünüyoruz. Sıfır olarak 5000TL fiyat verdiler. Sizce değer mi? Alınabilir mi? İnternette araştırdım neredeyse hiçbir bilgi bulamadım. İstanbul'da parça ve servis sıkıntısı olmaz diye düşünüyorum. Siz ne derseniz ona göre hareket edeyim. Bu fiyat aralığında 6 veya 7ye kadar olabilir, başka bir model önerirseniz onada açığım. 

2-copy.jpg

https://www.arora.com.tr/modellerimiz.html/ar-150-a.html

Yorum bağlantısı
Saim Ulaş Yılmaz

Bütçe zorlanıp ikinci ellerden bir japon motoru veya 1 yaş civarında bir bajaj olursa üzmeyecektir.

Çin malı motosiklet görünce, duyunca yüzüm hep ekşimiştir.

Dayanıklılık, yedek parça, can güvenliği açısından güvenemiyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Emirhan Bal

honda cbf 150 nin sıfır fiyatı 6200 diye biliyorum eğer bütçe varsa güzel motor ben ikinci el  bajaj 150 f aldım 4000 lira ya piyasası pek yok benim motorun nasip olursa en kötü 3-4 sene bineceğimden dolayı piyasası varmı yokmu diye bakmadım :)  uzun vadede kullanacaksanız yinede bu motoru önermem çünkü çin grubu bir adet motor yapılır onun üzerine farklı kasalar oturtulur hepsinde motor aynıdır eğer klasik cg motoru varsa  6000 devirden sonra darbeli matkap gibidir alet  ybr daha çok commuter gibi biraz daha spor ve 125lik ben olsam hondadan yana kullanırdım tabiri caizse bu 200 cc ye kadar olan motorların mercedesi gibi o kadar konforlu o kadar rahat :) 

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Alırım bir Planet 3, keyfime bakarım..

Tek olursa yokuşlarda iyi, çift olursa uzun yolda iyi..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...