İçeriğe Yönlendir

Fiesta VI - 2017 Model Aracımda Aux ve Bluetooth Yok

Emir Yapıcı

Recommended Posts

Akan Belen
çok değil, saatlerce kullanıyorum 250 mb. olmuyor sanırım, tabii telefon kullandığımdan kalitede sınır var, 96-320 kbps arası net hızına göre değişir, elle en üst seviyede kullanabilirsin yada oto modda bırakırsın, uzun yolda genelde bağlantı tırt olduğundan oto modda düşük ayarda çalışıyor, arabada bu bile cillop gibi dinleniyor tabii...

evdeki sistemde ise baya kullanıyor, çünki cihaz uygun, Spoti veya Tidal Hi-Fi seviyede kayıpsız müzik dinletiyor, Tidal sanırım 320 kbps, 44,1 kHz/16 bit  Flac-Alac seviyesinde züper müzk dinletiyor, tabii bunun için cihaz lazım, 24 bit 192 khz ye kadar çıkan hi-fi cihaz mesela ve sağlam dsl bağlantısı lazım, telefonla olmuyor yani [emoji4]

Denemek lazım ne kadar kullanıyor diye. Bu sabah Bluetooth dan bağlayıp denedim araba da ama ses oldukça düşük çıkıyor. Son ses bike yetersiz. Aux ile daha iyi olur sanırım.uye oldum bir hafta premium üyelik verdi. Şimdi evde indirsem şarkılari bu süreçte sonra nornal dinleyebiliyorum sanırım.
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

premium üyelik bitince indirdiklerinizi dinleyemiyorsunuz.  istediğinizi çalmıyor. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

evet bitince çalmaz, para vermeye devam, arada bir 3 aylık 1 tl. kampanyası oluyor, onlarıda kaçırmayın...

kaydetmek önemsiz, arşivlik müzik pek yok günümüzde, arşiv yapacaksak zaten spotiye gerek yok, über kalitede Flac gibi uzantılı dosyaları kaydederiz bir şekilde, gerçi ona bile gerek yok, dinle geç türü şarkılar var artık....

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Emir Yapıcı

Hazır konu hareketliyken bir soru sorayım :)

Anlaşılan o ki bu aux işini ana üniteyi değiştirmeden halledemiyorum. Peki sizce çıkma Sony klavye, ana ünite ve renkli ekran almak mı? Yoksa Navimex, Cyclone vs. gibi navigasyonlara yönelmek mi?

Dün bir araçta Navimex dinledim, arabanın kendi teybi resmen ondan kat kat kaliteli çalıyor.

Yorum bağlantısı
Akan Belen
evet bitince çalmaz, para vermeye devam, arada bir 3 aylık 1 tl. kampanyası oluyor, onlarıda kaçırmayın...

kaydetmek önemsiz, arşivlik müzik pek yok günümüzde, arşiv yapacaksak zaten spotiye gerek yok, über kalitede Flac gibi uzantılı dosyaları kaydederiz bir şekilde, gerçi ona bile gerek yok, dinle geç türü şarkılar var artık....
Hersekilde o zaman para ile alacağız uygulamayi. Sizde de Bluetooth dan dinlerken ses az gelmesi durumu varmı. Aux da böyle olursa işime gelmez. O zaman ubs den devam ederim
Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Metin Uzunoğlu
Serkan Karakoca yazdı:

Merhaba @Serkan Karakoca google da arama yaparken bu yorumunuzu gördüm. focusa yaptıklarınızı bildiğim için çözüm önerebileceğinizi düşündüğüm bir sıkıntı var. 2016 model 1,25 trend x aracım var. Araçta usb girişi var, aux yok. Bluetooth üzerinden telefon görüşmesi yapabilmek için ne önerirsiniz. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Karakoca
Metin Uzunoğlu yazdı:

Merhaba @Serkan Karakoca google da arama yaparken bu yorumunuzu gördüm. focusa yaptıklarınızı bildiğim için çözüm önerebileceğinizi düşündüğüm bir sıkıntı var. 2016 model 1,25 trend x aracım var. Araçta usb girişi var, aux yok. Bluetooth üzerinden telefon görüşmesi yapabilmek için ne önerirsiniz. 

Yarın hatırlatın bakalım iyi geceler ...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Serkan Karakoca yazdı:

Yarın hatırlatın bakalım iyi geceler ...

Günaydın Serkan bey, iyi günler dilerim. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Karakoca
Metin Uzunoğlu yazdı:

Günaydın Serkan bey, iyi günler dilerim. 

Hangi şehirde yaşıyorsunuz ?

normalde şöyle bir uygulama yapıyorum aux ü aktif hale getirip bu modülü bağlıyorum.

şu özellikleri katıyor araca 

Auxtan Bluetooth USB'den müzik dinlersiniz 
Bluetooth tan telefon görüşmelerinizi yaparsınız 
32 gb usb destekler
Parazit vs kesinlikle Yok 
Aux moduna geçtikten sonra modül açılır 
Teybi kapattığınızda modül kapanır 
Modül açıkkken modülün kumandasından klasör atlama parça atlama parça tekrarı yapabilirsiniz
Modül  250 tl Kredi kartı geçmiyor 
Hesaba havaleden sonra kargo yapabilirim 
Telefonda teknik destek veriyorum modülün içerisinde kurulum şeması var.

ankaradaysanızda montaj ücreti almam forum dolayısıyla ...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
(düzenlendi)

Günaydın Serkan bey, Düzcede yaşıyorum usb den müzik dinleyebiliyorum onda sıkıntı yok. Telefon görüşmesi olayını bluetooth üzerinden yapmak istiyorum. Ürünün resmini yada linkini paylaşabilirmisiniz. İlginiz için şimdiden çok teşekkür ediyorum. 

tarihinde Metin Uzunoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

Tekrar Merhaba @Serkan Karakoca bahsettiğiniz modül için kesme delme vs. işlem yapılacakmı, birde telefonumu size mesaj attım ürünün resmini yada yapılmışını görürsem veya özelliklerini öğrenebilirsem ürünü almayı düşünüyorum.

ürün çift telefonu destekliyor mu tek cihazla mı iletişim kurabiliyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Karakoca
Metin Uzunoğlu yazdı:

Tekrar Merhaba @Serkan Karakoca bahsettiğiniz modül için kesme delme vs. işlem yapılacakmı, birde telefonumu size mesaj attım ürünün resmini yada yapılmışını görürsem veya özelliklerini öğrenebilirsem ürünü almayı düşünüyorum.

ürün çift telefonu destekliyor mu tek cihazla mı iletişim kurabiliyor.

gönderdim telefon numaranıza...

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Hüseyin Ulaş

Bu Sony tam bir başbelası aux koy USB koy bluetooth koy rahat etsin insanlar. Fordlar hepsinde aynı dert.... micro USB mi takacaksın, aux a blutooth mu takacaksın. Fm transmitter mi alacaksın hepsi sorun yer kalabalığı. Motor frekansıda ses kalitesini bozuyor illa cızırtı oluyor. Dertliyim bu konuda...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...