İçeriğe Yönlendir

1999’dan Beri Tek Kuruş Kar Edemeyen Opel’e 3 Yıl Süre Verildi

Sefa Şerif

Recommended Posts

Köksal Yılmaz

Koskoca firma yönetimi yönetmeyi bilmiyor muymuş? Başka bişeyler de olabilir arkasında.

Fiyat-performans olarak astra 1.6 edition plus iyi gider. 

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Amma kötülemişsiniz markayı...

Hiç Opelim olmadı ama camdan dışarı kafayı uzatıp bakalım, beraber sayalım. B sınıfı kaç araba geçiyor yüzde kaçı corsa,  C leri sayalım, Astranın oranı yüzde kaç, D ye bakalım, yüzde kaçı Vectra- İnsignia? Hiç de az rakamlar olmadığını görürüz.Diğerlerinden geri kalmadığını anlarız. Bu marka ve araçları söylendiği kadar kötü olsa bunca insan hala almaya binmeye devam eder miydi. Kronik sorunu olmayan marka var mı?

Bir marka zarar ediyorsa bu kötü yönetildiği içindir. Mallarının kötü olması gerekmez.(kötü de olabilir ama ilk veya tek şart değildir)

Krizde türkiyedeki fabrikasını kapatmasın da yönetimsel bir hata değil mi?

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Kalitesine diyecek yok, iç mekan kalitesi , işçilik ,tokluk  epey iyi. Ama  sürüş keyfi düşük bana göre, 135 lik astra bile test sürüşünde beni pek etkilemedi. H kasada da direksiyon ekseni yamuk onu neden öyle yapmışlar anlayamamıştım. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

2000 model astraya dokunduğunda isviçre çakısı gibiydi. sonrakiler hep şakırtılı şukurtulu milyoncu dükkanı malları gibi durdu bana hep. hele o soba boyası ile boyanmış iç dekorlar?

bütün olay tasarımda.

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

2000 model astra g sıfır alıp tavan hariç her yerini değiştirmiş bolca km yapmış arkadaşım sattı düşük km astra g aldı. Arabanın aşırı hastası, sorunsuz taş gibi araba diyor(evdeki 3.araba,  astra h ve 2010 crv var). Corollanın efsane kasası gibi opel de G nin mirasından yedi galiba ama yine de iflasa götürecek kadar kötü araçlar yapmıyor.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...