İçeriğe Yönlendir

Megane 3 Sport Tourer Kumandasız Açma

TamerErdoğan

Recommended Posts

TamerErdoğan
(düzenlendi)

Merhaba Megane 3 sport tourer aldım 2. kez .kumadaya dokunmadan sensörle kapı kolundan acması lazım ama yapamadım uzaklasınca kendiliğinden kapanıyor ama açamıyorum nasıl yapabilirim_?

tarihinde Metin Akbal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Açamıyor iseniz akünüz bitiyor. Araç akü biterken tüm gereksiz elektrik harcayan sistemleri kapatıyor.

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Kapıdaki sensör bozulmuş olmasın. Yolcu kapısından yada bagaj kapağından denedinizmi ?

Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

Ben aküyü değişeli 1 hafta oldu. 72 lik akü taktırdım. Ama yine de geldiğimde açmıyor, ama giderken kapatıyor. Şimdi bir de aynalar arabayı kilitlemek için 2 defa ardarda basınca kapanmıyor. Nasıl yapacağız bilen varsa büyük sevap işler :fiuw:

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
3 dakika önce, Cihat Küçükay yazdı:

Ben aküyü değişeli 1 hafta oldu. 72 lik akü taktırdım. Ama yine de geldiğimde açmıyor, ama giderken kapatıyor. Şimdi bir de aynalar arabayı kilitlemek için 2 defa ardarda basınca kapanmıyor. Nasıl yapacağız bilen varsa büyük sevap işler :fiuw:

Şarj olmamış olabilir mi akü?

Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay
İlk bir iki gün akü şarjı düşük mesajı verdi. Ama 2 haftadır bu mesajı vermiyor. O nedenle sorun olmamalı diye düşünüyorum
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
9 dakika önce, Cihat Küçükay yazdı:
30 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

İlk bir iki gün akü şarjı düşük mesajı verdi. Ama 2 haftadır bu mesajı vermiyor. O nedenle sorun olmamalı diye düşünüyorum

Şarj düşük mesajı artık işin kritik boyutta olduğunu gösterir. O mesajı görünce ikinci defa marş basamazsınız zaten. Şu an voltajınız düşük olmalı. Ölçüm yaptırmanızı öneririm.

Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay
(düzenlendi)

O zamanda marş basıyordu, şimdi de basıyor. Hmmm, en kısa zamanda baktırayım o zaman...

tarihinde Cihat Küçükay tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
TamerErdoğan

Bende o tarz bi uyarı yok sadece kumanda pili az uyarısı var..

Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat

elinizi attığınızda açması lazım , ekstra birşey yapmaya gerek yok kumandadan kitlerseniz açmaz ama 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
1 saat önce, TamerErdoğan yazdı:

Bende o tarz bi uyarı yok sadece kumanda pili az uyarısı var..

Bunun için uzaktan kumandanızı açıp içindeki pili değiştirmeniz gerekiyor. Aksi halde bi süre sonra cebinizdeyken çalıştıramaz, mecbur yerine takmak zorunda kalırsınız.

Yorum bağlantısı
TamerErdoğan
On 15.11.2017 at 16:22, Mehmet Cihat yazdı:

elinizi attığınızda açması lazım , ekstra birşey yapmaya gerek yok kumandadan kitlerseniz açmaz ama 

Sorun yokmuş aslında  Şöyleki  aracım 2014 GT line 2 sene önce 2012 privilege modelini kullandım onda sensör vardı elini uzatınca açılıyordu amabunda öyle değilmiş. kapı kolunun üzerinde siyah bir düğme var anahtar yanındaysa ona basınca kapılar açılıyor.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
TamerErdoğan
Bir saat önce, Önder Özcan yazdı:

Ben söyleyecektim ama biliyorsunuzdur diye söyleyemedim :biggrin:

Açıkçası dikkat etmemiştim o kadar sonra farkına vardım..genede teşekkür ederim Önder abi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...