İçeriğe Yönlendir

Uzun Bir Aradan Sonra Corolla ile Merhaba

Akan Belen

Recommended Posts

Metin Akbal
Evwt son ses açık. Az ve boğuk bir ses geliyor. Aynı şekilde Bluetooth bağlantıda da ses az geliyor
Harici bir muzik kaynagindan ses alinmaya calisilinca kaynagin sesinin sona kadar acilmamasi gerek birde oyle deneyin. Ses bu sekilde ya boguk ya kisik ya da cizirtili cikar.
Yorum bağlantısı
Akan Belen
Harici bir muzik kaynagindan ses alinmaya calisilinca kaynagin sesinin sona kadar acilmamasi gerek birde oyle deneyin. Ses bu sekilde ya boguk ya kisik ya da cizirtili cikar.
Deneyeyim ama. Zaten ses çıkmıyor diye sonuna kadar acıyorum birazdan yeniden deneyeceğim bakalım farklı şekillerde
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
On 21.11.2017 at 16:05, Akan Belen yazdı:

Ben benzinli ve donanımlı olanı tercih ettim

çok iyi tercih, zaten benzini de kokluyor, ayarları çok başrılı bence

Yorum bağlantısı
Akan Belen
çok iyi tercih, zaten benzini de kokluyor, ayarları çok başrılı bence
Evwt abi. Ben şu an için erken olsa da ciddi derece de memnunum genel olarak araçtan.Performans olarak da keyifli diyebilecegim bir araç bana kalırsa. Ki ben 1.6 benzinli focus da kullandım 2.0 dizel mondeo da. Yeterli tepkileri veriyor bana kalırsasakin kullanımda da oldukça ekonomik gibi geliyor. 1800 km ortalamam 7.1 ki şu an kış lastiği ve yağışlı havada kullanıyorum.
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Küçük bir dokunuş ben beğendim görüntü hoşuma gitti. Nikelaj li rüzgarlık1ab993adbb52e3b01151b2120285f79b.jpg6e5ea3df2ad430eb43ede93d0d4d6f95.jpg7d5a8f618e9f340e950c6beb147c10be.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Malum bejim araçta geri görüş kamerası var. Ancak geceleri görüntü kalitesi ışık yüzünden yeterli degil bana göre. Bunu iyileştirmek için geri vites lambasını Led yapmak istiyorum. Bu anlamda kaliteli bir öneri alabilirmiyim

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
9 dakika önce, Akan Belen yazdı:

Malum bejim araçta geri görüş kamerası var. Ancak geceleri görüntü kalitesi ışık yüzünden yeterli degil bana göre. Bunu iyileştirmek için geri vites lambasını Led yapmak istiyorum. Bu anlamda kaliteli bir öneri alabilirmiyim

Ampul tipini netleştir de bakalım... 

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Ampul tipini netleştir de bakalım... 
Abi t15 dipsiz ampul deniyor geri vites lambası için.
Yorum bağlantısı
Akan Belen
Geri vites ampulü güçlendirme kafi olmaz. Kamera daha iyi olmalı öncelikle
Oda geldi aklıma gündüz gayet yeterli ama gece puslu oluyor biraz. Kesin garip tarafı arkadaşta 2016 model var onun ki daha iyi. Sanırım kaliteden çalmış biraz Toyota.
Yorum bağlantısı
Akan Belen
Muhtemelen
Once bir ampul değişimi yapıp deneyeyim istedim. Nasıl olsa led e geçeceğim bir şekilde araç aydınlatmalari için biryerden başlamis olurum [emoji23]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akan Belen
ayna kapağında göçük var gibi ışık mı kıırlmış [emoji4]
Aynalar komple ice göçük benim. [emoji23][emoji23][emoji23]
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan

Geçen hafta Ereğli'den bir arkadaşım 1.33 life modelini aldı. Double teyp, jant birde tüp ekledi.Fırsat bulursam bende kullanmayı düşünüyorum.Merak ettiğim arabalardan birisi.:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Güzel tercih olmuş abi, kullanması yumuşak rahat bir araba. 

Yol tutuşunu da beğeniyorum ben. 1.5 sene toplamda 25.000 km kullandım iş yerinde. Makyajsız kasada direksiyon hissiyatı daha kötü idi, bunda o düzeltilmiş vs. 

Otomatik sanjıman bana da garip geliyordu ilk başlarda ama sonradan alışıyor insan, gaza nasıl basacağını bir süre sonra anlayınca oda kararlı davranıyor..  Tekrardan hayırlı olsun, Toyota güzel araba. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Akan Belen
Geçen hafta Ereğli'den bir arkadaşım 1.33 life modelini aldı. Double teyp, jant birde tüp ekledi.Fırsat bulursam bende kullanmayı düşünüyorum.Merak ettiğim arabalardan birisi.[emoji4]
Tüp hariç iyi yapmış Mustafa. Life eklemek lazım jant umarım geri görüş kamerası ile eklemiştir. Erwgli landirenzo taktiriyor araca. 1.33 hakkında çok konusuluyor gidiyor gitmiyor diye. Bence en kötü tarafı 33 deki 3 yüzünden üst vergi diliminde olması. Denk gelirsek benimkini kullanırsın
Hayırlı olsun. Bi sevemedim şu modeli...
Tercih meselesi tabiki. Çok sert hatları olan bir araç değil. Daha klasik bir görünüme sahip. Ama kullanım bence oldukça konforlu ve yakıt olarak da atmosferik motor için gayet iyi
Güzel tercih olmuş abi, kullanması yumuşak rahat bir araba. 

Yol tutuşunu da beğeniyorum ben. 1.5 sene toplamda 25.000 km kullandım iş yerinde. Makyajsız kasada direksiyon hissiyatı daha kötü idi, bunda o düzeltilmiş vs. 

Otomatik sanjıman bana da garip geliyordu ilk başlarda ama sonradan alışıyor insan, gaza nasıl basacağını bir süre sonra anlayınca oda kararlı davranıyor..  Tekrardan hayırlı olsun, Toyota güzel araba. 
Saol Sami. Evet kullanımı gerçekten yumuşak. Gerçekten yormuyor insanı hiç. Ben biraz tedirgindim alırken acaba memnun eder mi diye ama şu an için bir sıkıntım yok açıkçası.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı

aracınız hayırlı uğurlu olsun . geçen bende toyota bayinde araç bakındım epeyce hybrit araç da vardı.

bu arada kış lastikleri 10 numara. ben fluancem için almıştım lassa snowways harika idi . özellikle kar üzerinde hiç sıkıntı yaşamadım

tekrardan hayırlı olsun. :nazar:  bu arada sizin mondeo değişik bi mondeo idi x paket miydi deri flan vardı sanırım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akan Belen
aracınız hayırlı uğurlu olsun . geçen bende toyota bayinde araç bakındım epeyce hybrit araç da vardı.

bu arada kış lastikleri 10 numara. ben fluancem için almıştım lassa snowways harika idi . özellikle kar üzerinde hiç sıkıntı yaşamadım

tekrardan hayırlı olsun. :nazar:  bu arada sizin mondeo değişik bi mondeo idi x paket miydi deri flan vardı sanırım
Teşekkürler. Hybrit araç çok var Toyota da neredeyse her model de var sayılır. Lastikleri hafif karda kullandım daha bir sıkıntı olmadı ama daha asil performansı göremedim.
Evet bendeki mondeo donanımlara çok uymuyor du muhtemelen özel girişli falandı sanırım. Deri koltuk sunroof esp falan vardı. Dizeler de daha az olan donanim sanki
Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan

1.33 deki 3'ü hiç öyle düşünmemiştim abi.Bu aracın Tüpteki performansını çok merak ediyorum.

Yorum bağlantısı
Akan Belen
1.33 deki 3'ü hiç öyle düşünmemiştim abi.Bu aracın Tüpteki performansını çok merak ediyorum.
İyi bir montajla bence kullanımda çok fark edilmez. Yani artık LPG kitlero çok daha iyi. 1.33 u benzinli kullanmak lazım öncelikle. Düz de çok sıkinti çıkarmaz ama bizim buralar dağ bayır muhtemelen devir gerekir o da yakıta dokunur
Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan
Bir saat önce, Akan Belen yazdı:
Bir saat önce, Mustafa Özcan yazdı:

İyi bir montajla bence kullanımda çok fark edilmez. Yani artık LPG kitlero çok daha iyi. 1.33 u benzinli kullanmak lazım öncelikle. Düz de çok sıkinti çıkarmaz ama bizim buralar dağ bayır muhtemelen devir gerekir o da yakıta dokunur

Aynen abi bizim orada 1.33 direk cebe dokunur gibi geliyor.:biggrin:

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Akan Belen

Minnacık dokunuslar. Fotosuz kalmasın. Birde wax atınca güzel oldu de982f5ca074d63d79b2e7fc47fc6433.jpg2115b6a02728b36266f28d3032411817.jpgf8acc04936512f2f801a50a88f06f6b8.jpg

. d470570aba9de837a69823d94073a85d.jpg67e557d1caa921abfa0a28e73e9533a7.jpg80f9dfde1f5235c59c6cd35d6578908d.jpg

• Beğen 10
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Yeni yenidir, süper valla.

Rengi vs çok güzel.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...