İçeriğe Yönlendir

Uzun Bir Aradan Sonra Corolla ile Merhaba

Akan Belen

Recommended Posts

• 3 hafta sonra...
Akan Belen

Led konusunda tartışmalar büyük biliyorum. Bu konuya girmeden uzunlar için led ampul almak istiyorum açıkçası. Kısalar içinde düşündüğüm orsam night breaker performansı beğeniliyor genel olarak. Bu şekilde dönüşüm yapacağım. Aliexpres de genelde çok indirim oluyor ama altta linkini verdiğim ürün satışta. Oldukça alan olmuş ve genel olarak yorumlar iyi. Bu konuda deneyimi olan arkadaşlar fikir verirse sevinirim. Servet abiye özelden yazdım inşallah görür [emoji23].
İkinci resimde bizim araçların ampul tipleri var.
İç aydınlatma plakalık geri vites led yapacağım ama kullanıp da ürünlerden memnun olan arkadaşlar link verirse sevinirim bu arada.

CNSUNNYLIGHT Araba Far H7 H4 LED H8/H11 HB3/9005 HB4/9006 H1 H3 9012 H13 9004 9007 70 W 7000lm Oto Ampul Far 6000 K Işık
http://s.aliexpress.com/7vU36vYZ?fromSns=Copy to Clipboardda2e32744676a91f3d47b0d99be00e96.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akan Belen
Siparişim olan bu ürün bi gelsin, deniyip sana bilgi veririm.

HLXG 2 Adet 4 Taraf H7 SAMSUNG 20 W 10000LM CSP Için Cips LED H11 H8 H9 H1 9005/HB3 9006/HB4 Araç Far Ampuller 6500 K Otomobiller
http://s.aliexpress.com/AnuemIrm?fromSns=Copy to Clipboard
O zaman sipariş vermeyeceğim. İndirim yakalarız sanırım yine
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

İndirim olurmu bilmem ama osram vaya Philips halojen ampül ile aynı para neredeyse. Verim ve mekanik ömür testi yapacağım

Yorum bağlantısı
Akan Belen
İndirim olurmu bilmem ama osram vaya Philips halojen ampül ile aynı para neredeyse. Verim ve mekanik ömür testi yapacağım
Olmadı bende sipariş vereyim ikili test olmuş olur. Sen aldıysan çoğu üründen daha iyidir sonuçta [emoji23]
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Led aydınlatma da yıllardır beklediğim 360 derece ışık kaynağı bu üründe ancak ısıyı merak ediyorum. Sende uzunlar olacağı için sorun olmaz

Yorum bağlantısı
Bülent Tarakçı
On 13.12.2017 at 16:14, Akan Belen yazdı:

Küçük bir dokunuş ben beğendim görüntü hoşuma gitti. Nikelaj li rüzgarlık

Şahsen ben bu zımbırtının otomobillerde standart olmasını isteyenlerdenim ( Şeffaf olabilir, görüşü engellemez.  Ama ben bunun gibi kara isterim). Çok faydalı bir aksesuar ve aracınıza da çok yakışmış. 

Yorum bağlantısı
Akan Belen
Şahsen ben bu zımbırtının otomobillerde standart olmasını isteyenlerdenim ( Şeffaf olabilir, görüşü engellemez.  Ama ben bunun gibi kara isterim). Çok faydalı bir aksesuar ve aracınıza da çok yakışmış. 
Teşekkür ederim. Açıkçası bende çok yakışırdım
Led aydınlatma da yıllardır beklediğim 360 derece ışık kaynağı bu üründe ancak ısıyı merak ediyorum. Sende uzunlar olacağı için sorun olmaz
O zaman alıyorum abi. Eğer sorması için onay verirsen kısalara da alırım. Uzunlar da kullanacağım ben. Sürekli aç kapa ve sellektör olacak. Sıcaklık çok dert olmaz sanırım.
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Olmaz abi de keşke herkes olmazı anlasa. Deli gibi led ortalık yakijda güneş gözlüğü ile araç kullanacaz valla.
Kısalara orsam nighte breaker alsam nasıl olur. Yada ne önerirsin

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Lazer gereksiz pahalı ve etkisi yok. Night Breaker unlimited kafi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan

Kısalarda osram night breaker lazer kullanıyorum.Renk olarak çok tatlı ama benim farlarda aydınlatma olarak çok da aman aman fark olmadı.Uzunlarda selektör içinde led xenon kullanıyorum.

Yorum bağlantısı
Akan Belen
Kısalarda osram night breaker lazer kullanıyorum.Renk olarak çok tatlı ama benim farlarda aydınlatma olarak çok da aman aman fark olmadı.Uzunlarda selektör içinde led xenon kullanıyorum.
Bende uzunlara alacağım. Açıkçası bejim çok kullandığım yol da uzunlara ihtiyaç duyuyorum Ereğli zonguldak Karabük arası az çok yollari bilirsin sende. Sellektör ve uzun lazım bana bu yolda. Kısalara da lazersiz alacağım [emoji23]

Ayrıca bugün bu ürünü de sipariş geçtim. İndirimde yakalanınca alayım dedim. Bakalım nasıl olacak. Normalde gündüz ledi gibi ayrıca sinyal olarak da çalışıyor. 5c6aa3b3a330b87fe7163129ba0d9634.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

bu kasa corollaya aksesuar dolu, bunlar da nefis gözüküyor

Yorum bağlantısı
Akan Belen
bu kasa corollaya aksesuar dolu, bunlar da nefis gözüküyor
Aslin da dış akşam da çok fazla yok abi. En azından plastik olarak. Fiber olarak var ama işte onlar da sıkıntı. On lip marspiyel arkaya difizör takacağım sanırım sanırım biraz oynama lazım. Yay ve 17 inç e gececegim yavaş yavaş.
Asil istediğim 50 yıl serisindeki led farlar ama şimdilik fazla pahalı biraz piyasaya düşsün diye bekliyorum yavaş yavaş artık. Allah kaza bela vermezse 5 yıl bende araç
Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan

Kısalardaki Osram için Servet abi ile epey bir istişare yaptık.Dediği gibi çıktı herşey.

Bende uzunlara alacağım. Açıkçası bejim çok kullandığım yol da uzunlara ihtiyaç duyuyorum Ereğli zonguldak Karabük arası az çok yollari bilirsin sende. Sellektör ve uzun lazım bana bu yolda. Kısalara da lazersiz alacağım [emoji23]Ayrıca bugün bu ürünü de sipariş geçtim. İndirimde yakalanınca alayım dedim. Bakalım nasıl olacak. Normalde gündüz ledi gibi ayrıca sinyal olarak da çalışıyor. 5c6aa3b3a330b87fe7163129ba0d9634.jpg

Gayet şık görünüyor.Yakışır abi.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Sonunda bu da tamam oldu. Ufak tefek ayar işi kaldı sadece. Tam yerini ayarlayıp kabloyu ona göre ayarladık mi tamamdır. 3554925d3fff2650dc6f643e5b03720d.jpg5a1e7cbd48074a5b664c06deca609eab.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Akan led geldi. Testleri yapıyorum. Konu açacağım. Takip edersin

Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu
3 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Mavi mi ? :nargile:

Yorum bağlantısı
Akan Belen
Tamam abi. Ben de sipariş verdim seninkiler den. Birde hata yaptım başka bir led daha aldım hemde bana uyumsuz [emoji23][emoji23]
HB4 9006 sipariş vermişim. Satıcıya yazdım hb3 gönder diye ama cevap vermedi daha.Artık şansına bakakim hangisi gelecek.
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Mavi mi ? :nargile:
Deli mavi hemde
Tamam abi. Ben de sipariş verdim seninkiler den. Birde hata yaptım başka bir led daha aldım hemde bana uyumsuz [emoji23][emoji23]
HB4 9006 sipariş vermişim. Satıcıya yazdım hb3 gönder diye ama cevap vermedi daha.Artık şansına bakakim hangisi gelecek.
Düzenler gönderiyi eğer kargo çıkmadı ise
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Yeni plakalık ve plakalarım da geldi. Aslijda plaka almayacaktim ama orijinal leri kesmeyelim diye bunları da sipariş verdim.
Mesele şimdi bunları nasıl yapistiracagim. Çift taraflı bant kaba kalabilir gibi geldi bana. Sağlam bir yapıştırma ürünü söyleyecek arkadaş varmı acaba.
0434652789757f7a0c45fb3533dea66b.jpg

Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan

Hayırlı olsun abi.Bende bu plakalılardan yaptırmıştım sonradan gözüme kaba geldi söktüm direk yapıştırdım.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...