İçeriğe Yönlendir

C-HR Hybrid 1.8 E-CVT TSS İncelemesi (Toyota CHR)

Murat Azalma

Recommended Posts

Murat Azalma

Mayısta araç lokal makyaj gecirdi. Artık standart led stop geliyor. Oncesinde tecnho yada premium ops ile geliyordu. Ama on farlar ve ön sisler için ops olarak devam etmekte.

Bu araç inanılmaz ilgimi çekiyor ama para biriktirmem lazım biraz.
Resimlerdekinde led stop'lar yok, hangi pakette mevcut led stop'lar? Diamond techno'da mı, premium'da mı?

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tesvik gerçek anlamda var. Emsal araclarin liste fiyatlari ile bu aracin tesviksiz fiyatı hemen hemen ayni. Teşvik ciddi anlamda faydali. Ayni zamanda bayilerde arac 15bine kadar indirim görebiliyor. Kendi satışını yaptığımdan biliyorum.

Benim merak ettigim konu ise Mtv ne kadar.Gercek anlamda tesfik varmi emsal dizel veya benzin araclara göre.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
16 dakika önce, Murat Azalma yazdı:

Mayısta araç lokal makyaj gecirdi. Artık standart led stop geliyor. Oncesinde tecnho yada premium ops ile geliyordu. Ama on farlar ve ön sisler için ops olarak devam etmekte.

Tesvik gerçek anlamda var. Emsal araclarin liste fiyatlari ile bu aracin tesviksiz fiyatı hemen hemen ayni. Teşvik ciddi anlamda faydali. Ayni zamanda bayilerde arac 15bine kadar indirim görebiliyor. Kendi satışını yaptığımdan biliyorum.

Anahtarsız çalıştırma mevcut ama giriş mevcut mu?

Yorum bağlantısı
Murat Azalma

Anahtarsız giriş sadece alt donanım olan advance pkt ile gelmiyor. Diğerlerinde standart geliyor.
Bu arada ilk defa tapatalk ile yazıyorum bir hata olursa kusura bakmayın:)

Anahtarsız çalıştırma mevcut ama giriş mevcut mu?
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Benim merak ettigim konu ise Mtv ne kadar.Gercek anlamda tesfik varmi emsal dizel veya benzin araclara göre.
Mtv de teşvik yok. Motor hacmine göre alınıyor teşvik sadece ötv de.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

Bif kaç hafta önce üniversiteye tanıtım için auris ve lexus hibrid getirmişlerdi. Auris vasattı hiç cazip bir tarafı yoktu tüketim dışında. Fotoğrafını bile çekmek istemedim. Ama lexus binince motoruna bakınca her haliyle mükemmeldi. Mtv ler motor hacmine göre alınıyor. Bu arada toyota 2 litrelik bir hibrid üzerinde çalışıyormuş. RAV4 ve lexus gibi araçlardaki 2.5 lt motor yerine kullanılacakmış. O zaman fiyatları biraz daha uygun olacakmış.875f9f578c22d90d3e714e2465bd1b02.jpgbc9b04fa2e50d6ca233f9893ba239086.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...