İçeriğe Yönlendir

Mondeo 4 - Araç İçi Neon Ambiyans Çalışması

Nuri Balcı

Recommended Posts

Nuri Balcı

Merhaba Arkadaşlar. Aracın içinide komple beyaz led yaptık. güneşlikler, torpido gözü ve arka koltuk altlarınada beyad led uygulaması yaptık. kapı altındaki reflektörün içinede beyaz led taktık kapı açılınca onlarda yanıyor güzel oldu. son olarakta kapı içlerine neon led uygulaması yaptık turkuaz renkte bunlarda ayrı bir hava kattı aracın içine. zaten araç dışında beyaz led uygulaması yapmıştık ayna altları plakalık bagaj ve ön farlar ve sisler bunları diğer konudaki yere atmıştım. (araç kaplama ) konusunda. olumlu veya olumsuz dilerkleriniz için teşekküer ederim.

g9RQYN.jpg

9DljW8.jpg

qJnzQq.jpg

Ma4j89.jpg

QpGj8g.jpg

XEpZ8D.jpg

bLRPZj.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Serkan Aktay

Güzel olmuş. Bunlar 5 volt sanırım. İçinden çıkan driver 12 voltu 5'e düşürüyor. Driverlar kapı icindemi? Birde heryer için ayrı driver mi kullanılıyor?

Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat

bende megane aracıma yapmıştım bu neonlardan ilk günler tiz bir ses geliyordu bunlardan ama kulağım alıştı herhalde sonradan duymadım

Yorum bağlantısı
Eray Karaduman

çok güzel olmuş emeğinize sağlık. acaba fiyat bilgisi öğrenebilir miyim ? size maliyeti ne oldu bu işlemlerin?

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Kapı ledleri hoparlörlere bağlanır, müziğin ritmi ile random yanar. Akıllara ziyan olur

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu
Kapı ledleri hoparlörlere bağlanır, müziğin ritmi ile random yanar. Akıllara ziyan olur
Denedim de sesi açınca LED patlıyor...
Yorum bağlantısı
Serhan Kaya

Güzel olmuş elinize saglik. Neon aydinlatma icin elektiriği nasil aldiniz? Kumanda dugmesi var mi yoksa kontaga direkt mi bağli

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu
11 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Kim dedi sana direk bağla diye akıllım

hemde direk amfi ye girdim :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Nuri Balcı
5 saat önce, Ersen Tapan yazdı:

Güzel olmuş elinize sağlık. 

Teşekkür ederim. 

4 saat önce, Serkan Aktay yazdı:

Güzel olmuş. Bunlar 5 volt sanırım. İçinden çıkan driver 12 voltu 5'e düşürüyor. Driverlar kapı icindemi? Birde heryer için ayrı driver mi kullanılıyor?

Teşekkür ederim. bunlarda her kapı ayrı modül var. her birine ayrı hat çekildi. direk kontağa bağlandı. birde açma kapama düğmeside taktık istediğim zaman kapatıp açabiliyorum. modüller kapı içlerine takıldı. 

4 saat önce, Emre Şahin4 yazdı:

güzel olmuş  :nazar:

Teşekkür ederim. 

4 saat önce, Mustafa Şimşek yazdı:

güzel çalışma, maliyeti ne oldu?

Teşekkür ederim. bunun işçilik maliyet var yaklaşık 8-10 saat sürdü. maliyeti 500 ₺ oldu.

4 saat önce, Yasin Mümin Şimşek yazdı:

Çok güzel olmuş. Ancak ledler keşke gün ışığı olsaydı

Teşekkür ederim. gün ışığınada baktık biraz gözümü aldığı için turkuaz tercih ettik. biraz daha loş gibi oldu. :)

Yorum bağlantısı
Nuri Balcı
2 saat önce, Cem Dilmen yazdı:

Ben de beğendim. Maliyet ne oldu hakikaten

Teşekkür ederim. bunun işçilik maliyet var yaklaşık 8-10 saat sürdü. maliyeti 500 ₺ oldu.

2 saat önce, Kemal Korkmaz yazdı:

Güzel olmuş :bravo:

Teşekkür ederim. 

1 saat önce, Servet Aydın yazdı:

:) o biraz daha gençlik işi. bukadarı kafi bize.

1 saat önce, Serhan Kaya yazdı:

Güzel olmuş elinize saglik. Neon aydinlatma icin elektiriği nasil aldiniz? Kumanda dugmesi var mi yoksa kontaga direkt mi bağli

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkür ederim. bunlarda her kapı ayrı modül var. her birine ayrı hat çekildi. direk kontağa bağlandı. birde açma kapama düğmeside taktık istediğim zaman kapatıp açabiliyorum. modüller kapı içlerine takıldı. 

47 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Bu lambalar neon değil, led çubuk olmalı

neon olarak geçiyormuş bildiğim kadarıyla çünkü internette hep neon led olarak yazılıyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Nuri Balcı

Bunlarda yeni görseller...

qJn7gD.jpg

Ma4qzQ.jpg

QpGbk3.jpg

XEpOnR.jpg

5GzWAj.jpg

AyPBop.jpg

Şimdi, Servet Aydın yazdı:

Ledleri led xenon diye satanlardan her isim beklenir emoji3.png

:)  yapan vardır mutlaka. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hami Erışık

500  tl fazla degilmi biraz...ama turkuaz rengi orjinal gibi olmuş.çokta güzel olmuş...

Yorum bağlantısı
Akan Belen
Elinize sağlık çok güzel olmuş bence. Mavi renk gayet hoş duruyor.
Benim araba da da güzel durur tam uyumlu olur aslında göstergeler teyp hepsi mavi. Ama elektrik tesisatı ile oynamışsin diyip servisten kovmasinlar sonra
Yorum bağlantısı
Nuri Balcı
Bir saat önce, Hami Erışık yazdı:

500  tl fazla degilmi biraz...ama turkuaz rengi orjinal gibi olmuş.çokta güzel olmuş...

teşekkür ederim. işçilik maliyetinden dolayı fiyat yükseliyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Aktay
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...