İçeriğe Yönlendir

Mondeo 4 - Araç İçi Neon Ambiyans Çalışması

Nuri Balcı

Recommended Posts

Nuri Balcı
28 dakika önce, Akan Belen yazdı:

Elinize sağlık çok güzel olmuş bence. Mavi renk gayet hoş duruyor.
Benim araba da da güzel durur tam uyumlu olur aslında göstergeler teyp hepsi mavi. Ama elektrik tesisatı ile oynamışsin diyip servisten kovmasinlar sonra

teşekkür ederim. inşallah daha iyisi sizlerede nasip olsun :) 

özel servis baktığı için sorun olmaz. yetkili servise götürmüyorum geçensede yaşadığımız sorundan dolayı. 

1 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Spolier rengi daha açık tonda olmalı tiz vakitte

olabilir ama, tabiki zevkler tartşılmaz. bana sanki daha agresif geliyor siyah. jantlar ve yan aynalarda siyah, ön ızgaralar felan.  

Yorum bağlantısı
Nuri Balcı
Cem Işık

Ambiyans aydınlatması çok güzel ama  ay yıldız için aynı yorumu yapamayacağım. Çamurlanacak kirlenecek vs. Onu çıkartırsanız kusursuz olacak. 

Yorum bağlantısı
Tahir Ak

Elinize sağlık. umarım led trafosunu direk araçtan gelen akıma bağlamamışsınızdır. Araç çalışınca 14.5 v gelip trafoyu kısa sürede çalışmaz hale getiriyor 7812 araya sürülmesi gerekiyor

Yorum bağlantısı
Nuri Balcı
7 saat önce, Cem Işık yazdı:

Ambiyans aydınlatması çok güzel ama  ay yıldız için aynı yorumu yapamayacağım. Çamurlanacak kirlenecek vs. Onu çıkartırsanız kusursuz olacak. 

Teşekkür ederim.

6 saat önce, Tahir Ak yazdı:

Elinize sağlık. umarım led trafosunu direk araçtan gelen akıma bağlamamışsınızdır. Araç çalışınca 14.5 v gelip trafoyu kısa sürede çalışmaz hale getiriyor 7812 araya sürülmesi gerekiyor

teşekkür ederim. usta ona göre ayar yaptı. ama yinede sorarım. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...