İçeriğe Yönlendir

E36 3.20İ M50 Tavsiyesi

Emre Öğüt

Recommended Posts

Emre Öğüt

İlandaki aracı bugün gezinirken baktım ve hoşuma gitti araba 6silindir M50 motor kodlu E36 3.20İ.. araç otomatik bunun hem avantajı hem dezavantajı var otomatik olduğundan dolayı araç manuel e36 ların ezildiği kadar ezilmemiştir ama birde şanzımanın elde kalma olasılığı var sizce araç fiyatına göre nasıl alınır mı :)

Orjinal görünümlü oynanmamış bir E36 küçüklüğümden beri hayalim ama bu hayalin fiyasko ile sonuçlanmasından korkuyorum :unsure2:

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-bmw-3.20i-e36-504767941/detay/

Yorum bağlantısı
Mustafa Şimşek

ben otomatik şanzımanın özelliğini ve sağlamlığını bilemem ama 94 model bir araç otomatikse yaşından dolayı acaba derim...

tecrübeli arkadaşlar cevap verecektir.

Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat

geçen gün lpg ayarı yapılırken e39 520i geldi otomatik 470.000 km de özellikle şanzımanını sordum hiç bir sorunum yok dedi adam :unsure2:

Yorum bağlantısı
Murat Atagenç

Taş gibi şanzıman ZF 

Lakin araba düzgün olsaydı Keçiören'den bu fiyat istemezlerdi ya da çoktan satılmış olurdu.

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt
Taş gibi şanzıman ZF 
Lakin araba düzgün olsaydı Keçiören'den bu fiyat istemezlerdi ya da çoktan satılmış olurdu.

Bazen denk gelebiliyor böyle şans meselesi ilana henüz bugün koyuldu
Yorum bağlantısı
Onur Bulut

Sensör arızası yapıyormuş genelde şanzıman ve motor hırpalanmadıysa kaya gibidir.:good1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Kalitesine bir şey demem de, 3 serisinin gelmiş geçmiş en tipsiz modeli.

Yorum bağlantısı
Murat Atagenç
16 saat önce, Emre Öğüt yazdı:

Bazen denk gelebiliyor böyle şans meselesi ilana henüz bugün koyuldu

Ankara gibi yerde Bmw'sinin ederini bilmeyen insanın arabayla uzaktan yakından alakası yoktur. Böyle birinin de aracına iyi bakmış olması beklenemez.

Bakılmayan Bmw saatli bomba gibidir kimin elinde patlayacağı belli olmaz.

Piyasa şartlarına göre mutlu edecek bir E36 için en az 30bin gözden çıkartılmalı.

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt
Kalitesine bir şey demem de, 3 serisinin gelmiş geçmiş en tipsiz modeli.

Göreceli bir kavram ama bence en güzel 3 serilerinden [emoji846]
97 invidual bakardım :p

Bu paralara Bulması çok zor temizinede iyi para istiyorlar [emoji4]
Ankara gibi yerde Bmw'sinin ederini bilmeyen insanın arabayla uzaktan yakından alakası yoktur. Böyle birinin de aracına iyi bakmış olması beklenemez.
Bakılmayan Bmw saatli bomba gibidir kimin elinde patlayacağı belli olmaz.
Piyasa şartlarına göre mutlu edecek bir E36 için en az 30bin gözden çıkartılmalı.

Evet haklısınız ama yarın iyi bir BMW ciye göstermeyi düşünüyorum ama olası bir sorun çıkarması halindeki durumlarıda düşünüyorum kafam karışık [emoji1]
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...