İçeriğe Yönlendir

Fiesta VI - Titanium İle İlgili Bazı Sorular

Ali Özgür

Recommended Posts

Ali Özgür

2012 fiesta titanum ile ilgili aklıma takılan bi kac sorum var bilgisi olan arkadaslar cevaplarsa sevinirim .

1-arka tavan  lambası bu kasalarda yok mu ? 

2-ambiyans aydınlatması sadece torpido altında mı mevcut bazı arkadaslar vitesin önünde bulunana kücük gözde ve el frenin ordaki bardaklık kısmında da var olduğunu söylemiş

3-arka park sensörünün ekranı  iç dikiz aynası üstüne sabitlendigi icin aynayı  istedigim yöne doğru hareket ettiremiyorum zorlasam kırılıcak  ne yapmam gerekir ? ayrıca hafif  bozuk ve taslı yollarda ic dikiz aynası bariz titreme  sesi yapıyor neden kaynaklanabilir ?

4-sol on lastikte bijon somonlarının 2 tanesi düşmüş galiba kronik bi sorun lastikcilerde bulabilirmiyim 

Yorum bağlantısı
Yusuf Taş

2012 fiesta titanum ile ilgili aklıma takılan bi kac sorum var bilgisi olan arkadaslar cevaplarsa sevinirim .

2-ambiyans aydınlatması sadece torpido altında mı mevcut bazı arkadaslar vitesin önünde bulunana kücük gözde ve el frenin ordaki bardaklık kısmında da var olduğunu söylemiş

3-arka park sensörünün ekranı  iç dikiz aynası üstüne sabitlendigi icin aynayı  istedigim yöne doğru hareket ettiremiyorum zorlasam kırılıcak  ne yapmam gerekir ? ayrıca hafif  bozuk ve taslı yollarda ic dikiz aynası bariz titreme  sesi yapıyor neden kaynaklanabilir ?

4-sol on lastikte bijon somonlarının 2 tanesi düşmüş galiba kronik bi sorun lastikcilerde bulabilirmiyim 

1-Arka tavan lambası 2012

Haziran sonrası üretilen fiestalar da var sanırım,

2-Ambiyans aydınlatma torpido üstünde ve dediğiniz gibi vitesin önündeki küçük gözün üzerinde de mevcut

3 bununla ilgili bir bilgim yok

4-Benim orijinal bijonları sağolsun Ustaeller de Sabri Abi değiştirmişti, lastiği sökmeye çalışsan sorun çıkarabilir diye, tavsiyem hepsini değiştirin

Keyifli sürüşler

Yorum bağlantısı
Fatih Duru
Bir saat önce, Ali Özgür yazdı:

Bende 3 numara icin yorum yapayım. Titreme sesini sensör kapağı tam oturmayinca yapar. Sağından solundan bakın. Far ce yağmur sensörün olduğu kapak çıkıntı durabiliyor. Eğer sorun devam ederse kapağı çıkarıp bez bant yapıştırın geçecektir. Park sensoru sonradan olduğunu icin bisey diyemiyorum. 

Ambiyans aydınlatma 2013 titanyum sonrası icin bardaklılarda var. 2012 kasalarda vitesin önündeki küçük gözün üst kısmında gece elinizi sokun fark edersiniz. Ayrıca on tavan aydınlatmasında da iki tane lazer şeklinde var. Koyu karanlıkta fark edersiniz. 2012 ocaktan Haziran’a kadar ikinci tavan lambası Yk. 2012den önce usb bile yok:)

bijonlarda kapak var. Düşerse normal bijon anahtarı ile açamazsanız perisan olursunuz. Parçacıklarda adeti 5tl kapaksız Saglam bi bijonun 

Yorum bağlantısı
Mert Üçkaleler

1. ) Benim Mayıs 2012 çıkışlı Fiestam'da arka tavan aydınlatması vardı.

Yorum bağlantısı
Ali Özgür
(düzenlendi)

titanium donanım sözde cok sacma arka tavan okuma lambasının olmaması arka tavanda tutamacların olmaması hararet gostergesi eksikliği 2aırbag  standart olarak 

4 tane olmalıydı on kol dayama eksikliği  torpido da  ışıklandırma  olmaması  airbaglar dısında kalanlar  maliyeti olmayan  parcalar bence olmalıydı titanyumda

tarihinde Ali Özgür tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Metin Emer
On 24.11.2017 at 09:00, Mert Üçkaleler yazdı:

1. ) Benim Mayıs 2012 çıkışlı Fiestam'da arka tavan aydınlatması vardı.

iç aydınlatmalar mavi değilse muhtemelen sonradan eklenmiştir benimkisi 2009 bendede var :) kendim ekledim

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Mert Üçkaleler
On 29.11.2017 at 15:05, Metin Emer yazdı:

iç aydınlatmalar mavi değilse muhtemelen sonradan eklenmiştir benimkisi 2009 bendede var :) kendim ekledim

Hayır fabrikasyon çıkışlı. Ama benim araç titanium değil onu atlamışım. My Fiesta. ( Titaniumdan düşük fakat titaniumda olmayan bazı özellikler mevcut " arka tavan lambası , hız sabitleyici gibi" )

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...