İçeriğe Yönlendir

Focus 1 - Meçhul Sis Farları

Oktay Gun

Recommended Posts

Oktay Gun

Sayin abilerim kardeslerim su sis farlari hakkinda beni bi bilgilendirin bugun sanayiye gittim sis farlari taktirmak icin satici benden sadece bi sis fari ayagi icin 267 tl para istedi kapaktir fardir haric aracim 01 focus ghia benim sis fari taktirmak icin neler yapmam yaptirmam gerek set halinde bulabilecegim bir yer varmidir birde sizce sis fari tesisati aracimin uzerinde mevcutmudur 

Yorum bağlantısı
Erdem Dertsiz

Ben zamanında bu ayağa para vermemek için arkasına silikon basıp kapatmıştım. sis 60 lira birşeydi ayak 300 lira

Yorum bağlantısı
Oktay Gun

Peki ben komple cikma makyajli kasa tamponu alsam sisleri uzerinde mevcut olan ayni zamanda farlarida makyajli yapsam arac uzerindeki far soketi oluyomu yoksa odami degisecek birileri bana yol gostersin  

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
15 dakika önce, Oktay Gun yazdı:

Peki ben komple cikma makyajli kasa tamponu alsam sisleri uzerinde mevcut olan ayni zamanda farlarida makyajli yapsam arac uzerindeki far soketi oluyomu yoksa odami degisecek birileri bana yol gostersin  

Bunu en iyi @Mehmet Ozyurek bilir.

Yorum bağlantısı
Serkan Aktay

Alttaki sisfarinin gireceği panjurun yanını kestirerek yapın. Ben yaptırmıştım. Ayak falan almadım. Orjinal ayaklisi yıllar önce bile çok pahalıydı. Çok kolay tutturmuştuk. Sanırım yuvarlak kulak uçları vardı.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
10 saat önce, Oktay Gun yazdı:

Far uymaz, tak çalıştır yapılmaz.. 

Hem soket uymaz, hem de farın iç tesisatı farklı, far yükseklik ayarı müdahale etmeden çalışmaz.. Çalışması için iç tesisatta tadilat gerekir. 

Ben uydurmuş ve takmıştım.. 

Yorum bağlantısı
Hamit Akkuş

ayağa falan gerek yok. üzerindeki panjuru kesip takarsınız. herkes öyle yapıyor. sis farı takımıda 190 tl miş şimdi parça satan abime sordum. düşünürseniz telefonunu veririm yeri ankarada

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

150 liraya ayar ayağı hariç satarlatdi. Panjur dahil.

Şimdi rakam ne bilmiyorum ama ayar ayağı yerine de korna ayağından ayak yapıp sabitlerdim.

Makyajlı far için ise iki adet golf 4 far soketi alınır , makyajlı kasa tesisat şemasına göre  pinler dizilir tak çalıştır şeklinde olur. Yada ben gibi ara tesisat yapılacak 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Oktay Gun

Hepinize cok tesekkur ederim anlasilan bizde herkes gbi bseyleri kesip bicmek zorunda kalcaz bi yerleri keserek baslamak lazim demekki hadi hayirlisi dostlar

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...