İçeriğe Yönlendir

Focus 1 - Spor Yay Tavsiyesi

Doğukan İpekçi

Recommended Posts

Doğukan İpekçi
(düzenlendi)

https://urun.n11.com/spor-yay/ford-focus-1-spor-yay-mugen-marka-5-cm-spor-yay-hediyeli-P101391295 

merhaba aracıma spor yay takmak istiyorum ama hangi yayı takacağım konusunda bilinçsizim aracımda şuan 14inc jant ve 65 yanak lastik var ama ilerleyen zamanlarda 16-17inc jant lastik takımı alabilirim de ama bir süre aracı bu jant lastik takımı ile kullanmayı düşünüyorum.Linkini paylaşmış olduğum yayı almak mantıklı mı güvenli olur mu? Birde VONTGLAND 40mm spor yay satan birisi var çevremde ikinci el 350 tl hangisini satın almak daha mantıklı olur, bi öneriniz var mı?

tarihinde İnan Çınar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mert Keçeci
On 26.11.2017 at 13:25, Doğukan İpekçi yazdı:

https://urun.n11.com/spor-yay/ford-focus-1-spor-yay-mugen-marka-5-cm-spor-yay-hediyeli-P101391295 

merhaba aracıma spor yay takmak istiyorum ama hangi yayı takacağım konusunda bilinçsizim aracımda şuan 14inc jant ve 65 yanak lastik var ama ilerleyen zamanlarda 16-17inc jant lastik takımı alabilirim de ama bir süre aracı bu jant lastik takımı ile kullanmayı düşünüyorum.Linkini paylaşmış olduğum yayı almak mantıklı mı güvenli olur mu? Birde VONTGLAND 40mm spor yay satan birisi var çevremde ikinci el 350 tl hangisini satın almak daha mantıklı olur, bi öneriniz var mı?

Pişman olmamak istiyorsanız vogtland'dan,eibach'den ve H&R'den şaşmayın hem konfor hem yol tutuşu hemde görsellik gerisi yalan dolan.Alacağınız ikinci elde işlem görmemiş yay olmasına dikkat edin o kadar memnun kalmama gibi bi ihtimal yok.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğukan İpekçi

söylediklerinizi değerlendireceğim teşekkürler birde muayeneden geçip geçmeme durumu nedir

Yorum bağlantısı
Onur Bulut
3 saat önce, Doğukan İpekçi yazdı:

söylediklerinizi değerlendireceğim teşekkürler birde muayeneden geçip geçmeme durumu nedir

Tüv onaylı kardeşim geçer.

Yorum bağlantısı
Doğukan İpekçi
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...