İçeriğe Yönlendir

Gıcırdayan Golf

Mert Yeldan

Recommended Posts

Erdem Dertsiz

Şimdi bu gıçırtıyı nasıl çözüyoruz. Nereye gres basıcaz yada yağlayacağız. wd40 işimizi çözecek mi? 

Yorum bağlantısı
Nihat Palolu

Karşı komşum eski polosunu satıp yenisi için sipariş verip bayağı beklemişti.

Arabası geldiği gün ben de kullandım, yokuş aşağı durur vaziyette direksiyonu çevirdiğinizde aşırı bir gıcırdama sesi vardı, morali bozulmasın diye söylememiştim.

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Karşı komşum eski polosunu satıp yenisi için sipariş verip bayağı beklemişti.
Arabası geldiği gün ben de kullandım, yokuş aşağı durur vaziyette direksiyonu çevirdiğinizde aşırı bir gıcırdama sesi vardı, morali bozulmasın diye söylememiştim.

Hillholder aktif iken sağa sola direksiyon çevrildiğinde ağırlık merkezi değiştiğinden dolayı disklere baskı yapan balatalar ses çıkarır. Her markada olan bir durum.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Nihat Palolu
18 dakika önce, Mert Yeldan yazdı:

Hillholder aktif iken sağa sola direksiyon çevrildiğinde ağırlık merkezi değiştiğinden dolayı disklere baskı yapan balatalar ses çıkarır. Her markada olan bir durum.

Olmaz yav, olur mu öyle şey, o zaman tüm arabalar ayağımız frende iken gıcırdar.

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Olmaz yav, olur mu öyle şey, o zaman tüm arabalar ayağımız frende iken gıcırdar.

El freni çek rampa aşağı bir yerde, direksiyonu sağa ya da sola çevir dene bi
Yorum bağlantısı
Nihat Palolu
45 dakika önce, Mert Yeldan yazdı:

El freni çek rampa aşağı bir yerde, direksiyonu sağa ya da sola çevir dene bi

1994 beri hep aynı yere araba park ediyorum ve benim park ettiğim sokağın 1 sokak ilerisinin adı ölüm yokuşu :D

Kaç kez denemişimdir artık sen düşün

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...