İçeriğe Yönlendir

Karısı ''Hemen Eve Gel'' Deyince....

Serkan Aktay

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

Bir müşterim vardı, çok dalgın biriydi.. O kadar ki, sabah işe gelir arabayı bir yere park eder, akşam gideceği zaman önce personeli çıkar, arabayı bulur, abi araba şurada der, bu da biner giderdi. 

Bir gün pazar yerine park etmiş torosu, gitmiş işini halletmiş, gelmiş bakmış lastik patlak, bagajı açmış, stepneyi çıkarmış lastiği değiştiriyor.

Bu sırada aracın sahibi gelmiş, abi naapıyon ?

Lastik patlamış demiş, onu değiştiriyorum. 

Abi bırak ben yaparım demiş. 

Yok demiş, ben hallederim sen zahmet etme. 

Ya bırak ne zahmeti ben yaparım falan iş uzamış.. 

Aracın sahibi, kardeşim sanane benim lastiğimden, neden açtın aracımı falan diyince, araca baksalar ki. kendi aracı değil. 

• Beğen 8
  • Mutlu 16
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu

3 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Bir müşterim vardı, çok dalgın biriydi.. O kadar ki, sabah işe gelir arabayı bir yere park eder, akşam gideceği zaman önce personeli çıkar, arabayı bulur, abi araba şurada der, bu da biner giderdi. 

Bir gün pazar yerine park etmiş torosu, gitmiş işini halletmiş, gelmiş bakmış lastik patlak, bagajı açmış, stepneyi çıkarmış lastiği değiştiriyor.

Ya bırak zaten ne zahmeti ben yaparım falan iş uzamış.. 

Aracın sahibi, kardeşim sanane benim lastiğimden, neden açtın aracımı falan diyince, araca baksalar ki. kendi aracı değil. 

Fiorino da, alışveriş merkezinin garajında başka arabanın yanına gidip kumandaya basmışlığım var... hatta herhalde pili bitti diyerek anahtarı taktım... açılmayınca cepten anahtarcı arkadaşımın telefonunu arıyordum ki bizim küçük oğlan bizim arabaya doğru gidince fark ettim..

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Tahir Ak
Ya bırak zaten ne zahmeti ben yaparım falan iş uzamış.. 

hahah benzeri başıma geldi.
mesleğe ilk atandım 93 sw torosum var.
dükkan önüne park ettim seminere gittim.
dönüşte araca biniyorum tam dükkandan adam çıktı.
abi ya ışıkları açık unutmuşsun benim torosun anahtarı uydu kapatıverdim dedi.
:)
eskiden immobilizer güvenilir insanlardı işte :)
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Burada dalgınlık yok ki, şey korkusu var, eş korkusu.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Allah adamı çarpar böyle :D

3 saat önce, Hasan Karabekiroglu yazdı:

Fiorino da, alışveriş merkezinin garajında başka arabanın yanına gidip kumandaya basmışlığım var... hatta herhalde pili bitti diyerek anahtarı taktım... açılmayınca cepten anahtarcı arkadaşımın telefonunu arıyordum ki bizim küçük oğlan bizim arabaya doğru gidince fark ettim..

Okulumdaki odamın kapısını araba anahtarıyla hem de düğmeye basarak açmaya çalıştığımı söylemem :D

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
11 dakika önce, Metin Akbal yazdı:

Okulumdaki odamın kapısını araba anahtarıyla hem de düğmeye basarak açmaya çalıştığımı söylemem :D

Açılmıyorsa yeniden kodla.. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
13 dakika önce, Metin Akbal yazdı:

Allah adamı çarpar böyle :D

Teknoloji , internet hayatımıza öyle girmiş ki. Metroya- marmaraya bindiğimde telefonda internet kesildiği için kolumdaki saat için de " tüh saat burda çekmez" diye düşündüğümü, işkence yapsanız da söyletemezsiniz. Yani bi arkadaşın öyle düşündüğünü :blush:

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Teknoloji , internet hayatımıza öyle girmiş ki. Metroya- marmaraya bindiğimde telefonda internet kesildiği için kolumdaki saat için de " tüh saat burda çekmez" diye düşündüğümü, işkence yapsanız da söyletemezsiniz. Yani bi arkadaşın öyle düşündüğünü :blush:

Tamam biz bi arkadasa bakip cikariz [emoji16]

Açılmıyorsa yeniden kodla.. 

Op com la mi vag com la mi [emoji16]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuzhan Demir

Üniversitede arkadaşı ekmeğe göndermek için bir arkadaşa evde bulunan (diğer arkadaş yanlışlıkla memleketten getirmiş) bir broadway anahtarı verdim, nasıl olsa aşağı iner arabayı bulamaz paşa paşa gider ekmek alır dedim.

Elaman geldi olum siz mal mısınız evin önü boş ne diye sokağın başına bırakıyorsunuz arabayı dedi, kaile almadık.

Kahvaltı sonrası evden çıktık elaman kapı önünde duran broadwayı çalıştırınca elimiz ayağımıza dolaştı sessizce arabayı sokak başına bırakarak olay yerinden koşarak uzaklaştık.

• Beğen 3
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Ali Gök

Eski arabalar farklı anahtarla da çalışıomuydu be . İyi şaka yapardık da çocukluk dönemimize denk geldi ?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
10 saat önce, Oğuzhan Demir yazdı:

Üniversitede arkadaşı ekmeğe göndermek için bir arkadaşa evde bulunan (diğer arkadaş yanlışlıkla memleketten getirmiş) bir broadway anahtarı verdim, nasıl olsa aşağı iner arabayı bulamaz paşa paşa gider ekmek alır dedim.

Elaman geldi olum siz mal mısınız evin önü boş ne diye sokağın başına bırakıyorsunuz arabayı dedi, kaile almadık.

Kahvaltı sonrası evden çıktık elaman kapı önünde duran broadwayı çalıştırınca elimiz ayağımıza dolaştı sessizce arabayı sokak başına bırakarak olay yerinden koşarak uzaklaştık.

:unsure2:

İyi ki varsın immobilizer

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...