İçeriğe Yönlendir

1 Günde 4 Radar Cezası

Mükremin Aktuğ

Recommended Posts

Mükremin Aktuğ

Geçen perşembe işim gereği günübirlik nevşehir oradanda geri dönüp adana pozantıya gittim.

Birazda zaman sıkıntısı olduğu için otobanda hız limitlerine pek uymadım 

Sonuç

2 defa 427 2 defada 206 tl toplamda 1266 TL ceza

Kurtuluş yok bu cezaları paşa paşa ödeyeceğimde aklımdaki soru şu 

2 ceza zamanı arasında 16 dakika var 

Düşünüyorum taşınıyorum 16 dakikada 2 gişe arasından geçebilmem için 400 le falan gitmem gerekiyor.

Yol kenarında radara yakalandım desem oda değil gişelerden kesilmiş cezalar

Bu nasıl bi iştir ??

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Karadeniz bölgesinde sık yaşanan bir problemdi bu,demek orta anadoluya da bulaşmış. Cezalar için sulh ceza mahkemesine itiraz edin bence. Karadenizde yapılan uygulama ilk ceza kalıp diğerleri iptal edilmesi şeklindeydi

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Radar ve ara koridor uygulamasi devam
Ara hiz kontrolunde yemis olmayasınız cezayi?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çiğdem Bilen

Adanadan geçerken otobanda kenarda polis araci görmüştüm. Kenardan yazmış da olabilir.

Otobanda 100 90 80 diye hiz levhaları olan yerde duruyordu. Ters şekilde barizdi ama radar olduğu görmemek mümkün değil 

80 e 70 e kimse inmemiştir orada herkese ceza gelmiştir 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Nevşehire gelip beni aramadığından olmuştur kesin.. 

Geçmiş olsun. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz

değildir bence otobanda azamı surat 120 km

o köprü girişlerinde yazıyor 80-90 falan ben cok mersine gidip geldigim için köprü giriş cıkıslarından ceza radar yemedimde gizlilerde 2-3 defa yemişligim var artık nerelerde durdugunu biliyorum.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Önce benim radar cezalarımı bilenler olması lazım o yüzden öhüm öhüm diyeyim mesaj yerine ulaşınca sonra konuşacağım :)

3 saat önce, Metin Emer yazdı:

Aralari yarım saat altı olanlar itiraz edilince genelde iptal oluyor 

Öyle bir durum yok. Benim 6 radar cezalarımın hepsi 30 dk da oldu. İptal edilenler de 30 dk de yediğim için iptal olmadı. 30 dakika da farklı mahalli bölgelerde yenilen cezalar iptal olmaz.

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Mükremin Aktuğ
4 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Nevşehire gelip beni aramadığından olmuştur kesin.. 

Geçmiş olsun. 

Hocm gene gelirim bigün kısmetse bu sefer çayınıda içerim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

Adana Niğde arasında yol kenarında radar aracı mutlaka oluyor. Sürekli kullanıyorum o otobanı. Daha yol kenarında radar olmadığını görmedim. 

Geçmiş olsun.

Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
15 dakika önce, Mustafa Arıkan yazdı:

Adana Niğde arasında yol kenarında radar aracı mutlaka oluyor. Sürekli kullanıyorum o otobanı. Daha yol kenarında radar olmadığını görmedim. 

Geçmiş olsun.

ben mersin ankara dönüşü yardırıp geliyordum tabi aksamları :) mersine giderken cok yedimde dönüşüp hep aksam oluyordu ondan hiç gelmedi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Niğde Adana arasında İki radar noktası var.. Biri pozantı inişte.. Diğer rampalar bittikten sonra köprünün altında bi yerde. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
(düzenlendi)
19 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Niğde Adana arasında İki radar noktası var.. Biri pozantı inişte.. Diğer rampalar bittikten sonra köprünün altında bi yerde. 

pozanti yol ayrımında virajda duruyor kendileri sen araba sollayım derken bi bakıyon önüne düşmüş :) alman mezarlıgı yokusuna varmadan.

digeride köprünün altına nadir duruyor.

şimdi varmı bilmiyorum süre koyduklarından beridir 1 defa gittim en son. onuda sabitleyip gidip geldim.

tarihinde Okay Kaygusuz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çiğdem Bilen
5 saat önce, Okay Kaygusuz yazdı:

değildir bence otobanda azamı surat 120 km

o köprü girişlerinde yazıyor 80-90 falan ben cok mersine gidip geldigim için köprü giriş cıkıslarından ceza radar yemedimde gizlilerde 2-3 defa yemişligim var artık nerelerde durdugunu biliyorum.

Azami suratın 120 olduğunu biliyorum Okay Bey. Yol kenarında çalışma var diye öncesinde 100 90 80 70 diye tabela koymuşlardı ve tam da polis orada bekliyordu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Valla heryer radar Artık.Nerden buluyorlar bu kadar polisi bilmem. Ortalık eksik eleman yüzünde kırılıyor resmen. Abimde bir trafik polisi olarak söylüyorum. Ama Devlet çözüm üretmiş hemen bu konuda hani şu dalga geçilen sahte polis araçları var ya karton mu plastik mi nedir bilmiyorum ama artık onların üstlerine kamera koyuluyor ve radar yapıyor. Ereğlide de yerleştirdiler daha aktif değil sanırım ama yakında başlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Arabayı aldığım gün otobanda bi bakıyım ne yapıyorbu ibiza dedikten 5 dk sonra ortalama hız aklıma gelmişti. Sırf o 5 dkyı tolere etmek için korkudan 70'le sağdan sağdan uzun bir müddet gitmek zorunda kalmıştım. Geçmiş ola..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...