İçeriğe Yönlendir

Mondeo Mk3 İçin Atiker mi Brc mi ?

Ozer Oz

Recommended Posts

Aracımın tank süresi yeni doldu,  ve üzerinde bulunan Atiker  multifast sisteminide şimdiye kadar hiç kullanamadım 1 senedir arızalı 

yeni kit taktırmak istiyorum tank ile beraber komple ? hangi marka taktırmalıyım bu ikisinin fiyatı uygun gibi 

Yorum bağlantısı
İsmail Avcı
Aracımın tank süresi yeni doldu,  ve üzerinde bulunan Atiker  multifast sisteminide şimdiye kadar hiç kullanamadım 1 senedir arızalı 

yeni kit taktırmak istiyorum tank ile beraber komple ? hangi marka taktırmalıyım bu ikisinin fiyatı uygun gibi 
Brc cok daha kaliteli deniyor ben hic kullanmadim .ama daha onemlisi montaji yapan usta
Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat

ben atiker taktırdım aracıma yeni, şu an atikerin yeni kitlerindeki enjektörleri çok güzel eski valtek olanlardan yok tavsiye ederim. bu enjektörleri romano markasında focusumda yaklaşık 40.000 km kullandım hiç sıkıntı yaşamadım. Maliyet olarak brc ile arasında çok fark varsa atiker mantıklı olabilir iyi bir usta bulursanız tadından yenmez

Yorum bağlantısı

Atıkerden 900tl tank hariç fiyat aldım ama brc den henuz fıyat almadım  ,  aracın üzerinde 60lt tank var  çok yer kaplıyor 32lt lik tank taktırmayı düşünüyorum

Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya

Ben olsam ikisinide takdırmazdım.Romano birdahaki sefere kısmet olursa kit değişirsem.Olmadı lavato taktırın.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...