İçeriğe Yönlendir

Araç Tavsiyesi

Davut Turmuş

Recommended Posts

Davut Turmuş
(düzenlendi)

arkadaşlar merhaba herkese iyi akşamlar dilerim yakın zamana kadar 2009 TDCI Titanium focus kullanıcısıydım aracımı ev alma sebebi ile Nisanda sattım şu an ise focus 3.5 alma arefesindeyim tabi gönlüm tekrardan titanium almadan yana ama imkanlar el vermedi  bende bir alt paket olan stylede karar kıldım satıcı ile büyük oranda anlaştım gibi yinede sizlere bi danışmak istedim çünkü focusu kullandığım dönemlerde gerçekten bu forumun çok faydasını gördüm bilgi alışverişi tecrübe paylaşımı gayet güzel  bu arada araç ilan dışı olduğu için link veremeyeceğim

araç şu şekilde;

2014 makyajlı kasa (2015 trafiğe çıkışlı) style paket 115 hp beyaz sedan 38 binde ilk sahibi bir muhasebeciden aracın faturası bakım evrakları(11 binde ilk bakım 26 binde ikinci bakım 36 binde üçüncü bakım) ve muayene kağıdı(36 binde muayene) temmuz ayında 4 adet lassa yazlık lastik faturası vs gibi her türlü evrak mevcut bunlar aracın bana göre avantajları gelelim dezavantajlarına araçta yarım yarım olmak üzere 2 parça boya var biri ön sol çamurluğun yarısı diğerinde sağ arka kapının alt kısmı fakat bunlar ücreti ödenerek yapıldığı için araçta hasar kaydı yok fiyatı ise 72-73 gibi olacak inşallah 

sizce nasıl?

tarihinde Nuri Güngör tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu
(düzenlendi)

Dedikleri gibi başka bi sorunu yoksa, boya işine pek takılmazdım. İyice bi kontrol ettirip alınır bence. Bende şu an kullandığım aracı alırken 2 parça boyası vardı kontrol ettirdim ve aldım.

tarihinde Hakan Gürsu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Davut Turmuş

Servis sigorta vs gibi kontrollerini yaptırdık kendimizce sadece aracın kendi kontrolü kaldı bakalım  salı gün gideceğim inşallah test merkezine gideriz artık orda bakarlar

Yorum bağlantısı
Mustafa Karaaslan
On 02.12.2017 at 11:16, Davut Turmuş yazdı:

Servis sigorta vs gibi kontrollerini yaptırdık kendimizce sadece aracın kendi kontrolü kaldı bakalım  salı gün gideceğim inşallah test merkezine gideriz artık orda bakarlar

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-ilk-sahibinden-masrafsiz-servis-bakimli-dizel-focus-505677125/detay

Araba güzel döşemelere kesinlikle bakın bişey çıkacağını düşünmüyorum görünüş olarak titiz birine benziyor zaten kullanan kişi. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...