İçeriğe Yönlendir

Buluntu Cep Telefonu

Serkan Aktay

Recommended Posts

Sani Gerşon
Şimdi, Mustafa Gökmen yazdı:

Ucuz bişey ise cami avlusuna falan bırakın.

İstenmeyen çocuk mu bu yahu :p

• Beğen 2
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ben para bulsam almıyorum valla.
Neme lazım kamera şakası falan olur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin

E Devlet üzerinden imei sorgusu yaparak kayıp veya çalıntı kaydı var mı bakılabilir.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
21 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Ben para bulsam almıyorum valla.
Neme lazım kamera şakası falan olur.

Geçen yerde 400TL buldum. Suda ıslanmışlar, yağmur suyunda. Aldım eve geldim, kalorifere koydum. Ama birini yerden alırken yırtıldı. Hayret para bu kadar çabuk yırtılamaz.

Sonra inceledikçe hepsinin seri numarası aynıydı. Daha iyi bakınca "GEÇERSİZDİR" yazıyordu bir köşesinde. Fena zokayı yuttum :D

• Beğen 10
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
5 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Haha. Kameraya el salladın mı. emoji23.png

Abi gece karanlığı idi. Bizim sokakta bazen çekim oluyor, oradan düştü vs diye düşünüyorum :) Hala youtube'da göremedim kendimi :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık
11 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Başıma gelirse, temiz çamaşır senden

Kendi elimle koymuş gibi alırım abi seni ,içerde bırakmam ?

10 saat önce, Sani Gerşon yazdı:

Abi gece karanlığı idi. Bizim sokakta bazen çekim oluyor, oradan düştü vs diye düşünüyorum :) Hala youtube'da göremedim kendimi :D

Sani,ilkokul çağının yeni modası o sahte paralar. Ne oynuyorlar bilmem ama bizim evde de var benim kız kuzeninden almış . Geçen elinde gördüm, pis pis sırıttığını görünce sordum, sahte dedi:)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Bekir Çelik
On 04.12.2017 at 22:25, Emre Şimşek yazdı:

Bylock korkusuyla asla bulaşmayın direkt polise verin.

Başlığı görünce direkt bunu söylemek için girdim konuya. Şu devirde ballı börek olsa yenmez hocam, kurtulun bir an önce.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
On 12/4/2017 at 21:36, Serkan Aktay yazdı:

Arkadaşım bir cep telefonu buldu. Ama içinde sim kart yok. Facebook, whatsapp, rehber kaydı  birşey yok. Bunun sahibini nasıl bulacagim?

IMEI den sorgulanabiliyor. BTK sayfasından olabilir.

bizim güvenlik personeli benim aldığım telefonu denize düşürdü bir telefon lazım. okula hibe ederseniz makbule geçer. Şikayetlerin gönderileceği whatsapp telefonu. kimsenin değil yani. nöbetçi kulübesinde duran telefon.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...