İçeriğe Yönlendir

Fiesta V - Elektrik Arızası

Uğur Topal

Recommended Posts

Erol Okcu
Şimdi, Önder Özcan yazdı:

Direk değiştirmeye gerek yok. İçindeki ömrü biten parçalar değişiyor. Oto elektrikçiye gidin tamir ederler.

Haklısınız zaten tamamen değiştirmeye kalkarsak afaki fiyatlar çıkıyor ortaya :D 400-750 tl arası

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
On 27.12.2017 at 14:41, Erol Okcu yazdı:

Haklısınız zaten tamamen değiştirmeye kalkarsak afaki fiyatlar çıkıyor ortaya :D 400-750 tl arası

Tamiri de epey tutabilir, hazırlıklı olun :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erol Okcu
On 30.12.2017 at 14:43, Mehmet Ozyurek yazdı:

Tamiri de epey tutabilir, hazırlıklı olun :)

Oto elektrikçiye gittim . 100 tl işçilik alırım dedi 100 ve üzeri konjektör parça vs  tutabilir dedi daha ne kadar olabilir ki :D daha olmadı yeni şarj dinamosu alırım :shok:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erol Okcu

Sonuçtan  bilgi vermek adına yazıyorum . Aracı  oto elektrikçiye gösterdim tamir için anlaştık ve konjektör parçasının arızalı olduğunu söyledi değiştirdik yan sanayi ürün 110 TL.  içerisinden çıkan parça orjinalinde bulunan mitsubishi marka fiyatı 400 tl civarı imiş alamadım onu artık 100 tl işcilik ile 210 tl + 5 tl antifriz suyuna yaptırdık umarım sorun  sıkıntı  çıkarmadan kullanırız. benzer sorunu olan arkadaşlar akü sü yeni ise izlediğim yoldan tamir ettirebilirler . kazasız arızasız günler dilerim

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Erol Okcu
16 saat önce, Sani Gerşon yazdı:

Geçmiş olsun.

Teşekkür ederim :good1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
22 saat önce, Erol Okcu yazdı:

Sonuçtan  bilgi vermek adına yazıyorum . Aracı  oto elektrikçiye gösterdim tamir için anlaştık ve konjektör parçasının arızalı olduğunu söyledi değiştirdik yan sanayi ürün 110 TL.  içerisinden çıkan parça orjinalinde bulunan mitsubishi marka fiyatı 400 tl civarı imiş alamadım onu artık 100 tl işcilik ile 210 tl + 5 tl antifriz suyuna yaptırdık umarım sorun  sıkıntı  çıkarmadan kullanırız. benzer sorunu olan arkadaşlar akü sü yeni ise izlediğim yoldan tamir ettirebilirler . kazasız arızasız günler dilerim

Geri dönüş için teşekkürler.. Güle güle kullan..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Kaya

Geçmiş olsun. Elektriksel problemler çözülünceye kadar çok baş ağrıtıyor. Sorunsuz bir şekilde kullanırsınız inşallah. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erol Okcu
18 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Geri dönüş için teşekkürler.. Güle güle kullan..

13 saat önce, Recep Selim Kaya yazdı:

Geçmiş olsun. Elektriksel problemler çözülünceye kadar çok baş ağrıtıyor. Sorunsuz bir şekilde kullanırsınız inşallah. 

Teşekkür ederim. Herkese kazasız arızasız sürüşler dilerim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...