İçeriğe Yönlendir

Fiesta IV - Km ve Devir Saati

Sinan Aygar

Recommended Posts

Sinan Aygar

Hayirli aksamlar arkadaslar. Sabah hava soguktu -8 derece felandi aracimi normal sekilde calistirdim sorunsuz calisditan 10 15 sn sonra km devir benzin ve hareret gostergeleri ayni anda sona dayandi ayni anda tekrar normal sekle geldi. Bu olay oldugunda teyp kapali oldugu halde hoporlerlerdencizirti sesi geldi arka silecek normalde calisiyodu bugun calismadi. Aracimda skintimi var neden boyle bisi yapmis olabilir. Hakkinizi helal edin biraz uzun yazdim. Simdiden cok tskler.

Yorum bağlantısı
Sinan Aygar
Bir saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Akünüz bozuk Sinan Bey.

Eyw abi

Yorum bağlantısı
Serkan Karakoca
11 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Akünüz bozuk Sinan Bey.

+1

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Sinan Aygar

aküyü daha değiştirmedim. bugun işe gitmek için yola cıktım. 7 8 defa arac calısır vaziyette ama bütün göstergeler sanki elektirik yokmus gibi tepki vermedi ama aydınlatmar yanıyordu sona dayanıp tekrar normala döndü işe gelene kadar 7 8 defa tekrarladı. bu olay kesinlikle aküden mi kaynaklı? birde akü tavsiyesi almak istiyorum 60 ampermi yoksa 72 ampermi almalıyım? 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
7 saat önce, Sinan Aygar yazdı:

aküyü daha değiştirmedim. bugun işe gitmek için yola cıktım. 7 8 defa arac calısır vaziyette ama bütün göstergeler sanki elektirik yokmus gibi tepki vermedi ama aydınlatmar yanıyordu sona dayanıp tekrar normala döndü işe gelene kadar 7 8 defa tekrarladı. bu olay kesinlikle aküden mi kaynaklı? birde akü tavsiyesi almak istiyorum 60 ampermi yoksa 72 ampermi almalıyım? 

Aküdür bu.. 

Önce bi ölçüm yaptırın.. muhtemelen akü ölüyor. Aynı amperde ve aynı boyda yeni bir akü almanız gerekecek muhtemelen.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sinan Aygar
2 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Aküdür bu.. 

Önce bi ölçüm yaptırın.. muhtemelen akü ölüyor. Aynı amperde ve aynı boyda yeni bir akü almanız gerekecek muhtemelen.. 

Tşk ederim abi. yarin ölçtürecem inş korkuttu göstergeler 7 8 defa öle yapınca tek aküden olsun değişirim.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
 Tşk ederim abi. yarin ölçtürecem inş korkuttu göstergeler 7 8 defa öle yapınca tek aküden olsun değişirim.

Akü kaç yıllık.
Yorum bağlantısı
Sinan Aygar
35 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Akü kaç yıllık.

Valla abi sanirim baya eski. Arac 6 ay oldu alali trigerini degistirdim ilkkez ben degismisim uzerindeki fren diski bile fabrikadan ilk cikisdaki disk.

Yorum bağlantısı
Sinan Aygar
On 09.01.2018 at 21:26, Mehmet Ozyurek yazdı:

Aküdür o zaman :)

bugun aküyü ölçtürdüm abi. aküde bi sıkıntı yok. jarj dinamasında sıkıntı var aküyü fazla jarj ediyormuş. jarj dinamasının konjektörü değişmesi lazımmış. 150-200 Tl arasında da bir fiyat cıkır dedi usta.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...