İçeriğe Yönlendir

Araçlarınızda Mevcutta Olup Pek Kullanmadığınız Özellikler Hangileri?

Alperen Akkuyu

Recommended Posts

Alperen Akkuyu

Merhaba bu gün arkadaşla tartışıyoruduk sizede sormak istedim arabalarda donanım olduğu halde kullanılmayan özellikler hangisi ?

örneğin;

Araçlardaki otomatik parkın çok kullanılmadığını söylüyorum arkadaşım çok kullanılan bir özellik diyor .Sizin aracınızda var ise kaç kere kullandınız şuana kadar

Başka oldugu halde kullanılmayan özellikler hangileri

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Olan her şeyi kullanıyorum ama otomatik parkım olsa kullanmazdım.
Benim için gereksiz. Bekleyemem onu.
Ama bir başkası için olmazsa olmaz olabilir. Çünkü park işi. Biraz yetenek gibi geliyor bana :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Bizim arabada olsa hanım kesin kullanırdı otomatik parkı mesela..

Ben de diğer bütün her şeyi kullanıyorum..

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

Her ozelligi kullaniyorum. Otomatik park olsa kullanirdim muhtemelen. Olmazsa olmazim ise hiz sabitleyici...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ramazan Başkan

Benim kullanmadığım ve tehlikeli olarak gordüğüm  hız limitleyicisi . Bence tehlikeli.

Yorum bağlantısı
Ahmet Koçak
Benim kullanmadığım ve tehlikeli olarak gordüğüm  hız limitleyicisi . Bence tehlikeli.

Ben de hız sınırlayıcıyı hiç kullanmadım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Bende hız sınırlayıcı az kullanırım. Otomatik park olsa kullanmam uğraşamam onunla. Ayrıca ben özellikle aracımi alırken yağmur ve far sensörü olsun diye kendimi biraz daha zorlayıp üst paket Aldım Üst paket alınca daha farklı özelliklerde geldi anahtarsiz giriş ve kilitleme gibi onlarda kullanıyorum.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Neden tehlikeli olsun ki :) Var ve yagmurlu havalarda cc yerine onu kullaniyorum. Gaza yuklendigim zamanda zaten limiti asiyor.

Bende gunduz farini kullanmiyorum kendisi aciliyor [emoji13]

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Fırsat buldukça bütün özellikleri kullanırım, uzun yola giderken torpido soğutma ve hız sabitleme gibi. Hanım kalorifer sıcağından rahatsız olunca çift bölgede ona serin kendime sıcak vermek vb.

Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan
(düzenlendi)

Follow me home özelliği vardı eski arabamda 1 kere bile kullanmadım. Ama sorun bence arabada değil evdeydi. :biggrin:

tarihinde Harun Kocaçalışkan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Hız sınırlayıcıyı neden tehlikeli buluyorsunuz arkadaşlar.. ?

Benim olmazsa olmazım çoktur.. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Uzun yolda Cruise uyku getirir tüketimi arttırır, ama sınırlama tam tersi. En ekonomik sürüş modu hemde utku getirmez kontrol sürücüde olduğu için

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk2

Eski arabamda en çok kullandığım özelliklerden biri cruise control idi. Yeni arabamda yok ama inşaallah 1 ay içerisinde takmış olacağım. Ebay dan aldım gelmesini bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Emrah Altun

Yeni araba gırtlak dolu. Otomatik park işe yarar gibi duruyor ama yavaşlayacaksın da park yerini sensör algılayacak ta ordan sana gaza bas frene bas diyecek de tey tey tey. Bu esnada arkadan korna sesleri kulağınızı deliyor tabi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Uzun yolda Cruise uyku getirir tüketimi arttırır, ama sınırlama tam tersi. En ekonomik sürüş modu hemde utku getirmez kontrol sürücüde olduğu için
Valla tuketim kismina katilmiyorum. Eski aracimda 5.5 ile tamamladigim yolu cc ile 5 litrede tamamliyordum. Yeni aracimda oyle bir gozlemim olmadi lakin.
Yorum bağlantısı
Bahadır Akdemir
(düzenlendi)

Merhaba arkadaşlar,

Yeni bir aylık aracımda otomatik park var,henüz kullanmadım (denemedim bile çalışıyormu çalışmıyormu)ve kullanacağımıda sanmıyorum, ama bi denemek lazım tabiki.ama diğer özelliklerini lazım olunca kullanıyorum.(ha birde hız limitlemeyi de  kullanmadım henüz)

tarihinde Bahadır Akdemir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Bir saat önce, Metin Akbal yazdı:
2 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Valla tuketim kismina katilmiyorum. Eski aracimda 5.5 ile tamamladigim yolu cc ile 5 litrede tamamliyordum. Yeni aracimda oyle bir gozlemim olmadi lakin.

Şartlara göre değişir.. Genelde artırır.. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Emre Usta

Hiz sabitleyici olmazsa olmazim viraja girerken iptal edip virajdan cikarken aktif etmek gibisi yok [emoji1]

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...