İçeriğe Yönlendir

Laptop Tavsiyesi Rica Ediyorum

Murat Atagenç

Recommended Posts

Murat Atagenç
Bir saat önce, Volkan Turkmen yazdı:

2 si de full hd değil ekran tat vermez.

Benzeri bir çok model HD 

Benzer özellik ve fiyatlarda full hd cihaz tavsiyeniz var mı?

Yorum bağlantısı
Volkan Turkmen
14 dakika önce, Murat Atagenç yazdı:

Benzeri bir çok model HD 

Benzer özellik ve fiyatlarda full hd cihaz tavsiyeniz var mı?

http://www.hepsiburada.com/dell-inspiron-3567-intel-core-i3-6006u-4gb-1tb-r5-m430-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-fhdb06f41c-p-HBV000007EZF4?magaza=Hepsiburada

buna bir fırsatta SSD bir fırsatta da 4 GB ram takviyesi ile canavar olur.

Ama ben olsam şunu alırım:

http://www.hepsiburada.com/dell-5567-intel-core-i7-7500u-8gb-256gb-ssd-r7-m445-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-fhdg50f8256c-p-HBV0000080PKI?magaza=Hepsiburada

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

1000TL fark için FullHD ekran alacağıma, o fiyata 24" fullhd harici monitör alırım.

4GB ram'li SSD'li Asus gayet iş görür. PAra değerli bu zamanda, boşa harcamayın derim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Erdem Dertsiz
7 saat önce, Sani Gerşon yazdı:

Yaşadıklarınızın birebir zıttını tecrübe ettim. @Erdem Dertsiz Dell'de çalışırdı. Allah düşürmesin Dell'e :)

Yok be o kadar da kötü değildir. En azından teknisyenler :p

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Selim Kaya

Minibook, Notebook ve Tabletim ACER... Özellikle tercih etmedim. Tableti TTNET 'in kampanyasıyla almıştım. Minibook bir hevesle alındı. Notebook emsallerine nazaran daha uygun fiyatlıydı. Hepsinden memnunum. Nazar değmesin. Tavsiye ederim... Emsallerine nazaran uygun fiyatlı bir alternatif.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Emer
(düzenlendi)

Dell , lenovo ve Asus 3 marka asagi yukarı ayni hizmeti ve kaliteyi veren ürünlerdir gerisini unutun bu 3 markaya odaklanın  ssd ve ram bütçe rahatladıkça eklenebilecek eklemesi kolay birleşenlerdir pilde kullanım önemsiz ise  öncelikle işlemci ve ekran kartına yoğunlaşın  asagida vereceğim sitede ekran kartları ve işlemci leri karsilastirabilirsiniz 

http://cpu.userbenchmark.com/Compare/Intel-Core-i7-7700K-vs-Group-/3647vs10

tarihinde Metin Emer tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Volkan Turkmen

Bu arada Lenovo kesinlikle önermiyorum. Bir ekran sorununu kullanıcı hatası diye tamir etmediler garantili olduğu halde. Tüketici Hakem Heyeti zoruyla 6 ayda zor aldım paramı geri. 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
26 dakika önce, Volkan Turkmen yazdı:

Bu arada Lenovo kesinlikle önermiyorum. Bir ekran sorununu kullanıcı hatası diye tamir etmediler garantili olduğu halde. Tüketici Hakem Heyeti zoruyla 6 ayda zor aldım paramı geri. 

Bu her markada olabiliyor. En çok güvendiğim bir çok marka zaman zaman yarı yolda bıraktı.

Yorum bağlantısı
Murat Atagenç

Bu servis olayı biraz şans gibi galiba. Kiminin çok memnun olduğu hizmetten kimisi şikayetçi oluyor. ASUS X541UV-GO1034 sanırım fiyat/performans açısından mantıklı olacak. Herkese teşekkürler, hayırlısıyla alırsak inşallah   win kurulumu için yine bilgi ve tecrübelerinize başvuracağım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Volkan Turkmen
10 saat önce, Murat Atagenç yazdı:

Bu servis olayı biraz şans gibi galiba. Kiminin çok memnun olduğu hizmetten kimisi şikayetçi oluyor. ASUS X541UV-GO1034 sanırım fiyat/performans açısından mantıklı olacak. Herkese teşekkürler, hayırlısıyla alırsak inşallah   win kurulumu için yine bilgi ve tecrübelerinize başvuracağım.

1800 TL ye yukarıda Full HD Dell önerdim. Karar senin tabi.

Yorum bağlantısı
Murat Atagenç
2 saat önce, Volkan Turkmen yazdı:

1800 TL ye yukarıda Full HD Dell önerdim. Karar senin tabi.

İşlemci hem i3 hem eski nesil, ssd yok,..

En az 4-5 sene yeterli gelir mi bilemedim ki.

Yorum bağlantısı
Metin Emer
(düzenlendi)

Oyuncu veya grafik tasarımcısı iseniz full hd lazim ama normal isler icin hiç gerek Yok ben lenovo y50-70 modelini ( http://www.vatanbilgisayar.com/lenovo-y50-70-core-i7-4710hq-2-5ghz-16gb-1tb-15-6-4gb-w8-1-notebook.html) kullanıyorum 4K ekranlı olan modelini Windows bile desteklemiyor açılan bazı sayfalarin resmini göstersem bunu 80 yılındamı hazırlamışlar dersiniz 

tarihinde Metin Emer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Volkan Turkmen
(düzenlendi)
2 saat önce, Murat Atagenç yazdı:

İşlemci hem i3 hem eski nesil, ssd yok,..

En az 4-5 sene yeterli gelir mi bilemedim ki.

Son bir mesaj yazayım.

120 GB SSD 200-250 TL o mesele değil.

Bence bir teknoloji mağazaına gidip modelleri gözle gör ağırlıklarını bir tart full hd ve normal ekran farkını bir gör ona göre kararını ver. Ben 15 yıldır laptop kullanıyorum kendi zevkim ama kesinlikle Full HD olmayan bir laptop almam.

tarihinde Volkan Turkmen tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
10 saat önce, Volkan Turkmen yazdı:

Orijinal Oem lisans 50 TL ye satılıyor.

Kesinlikle orjinal değiller. Microsoft ile görüştüm, mümkün değil diyor.

Bir tanesini satın almak istedim, biz size lisans anahtarı göndereceğiz dedi. Son kullanıcının lisans anahtarı tekbaşına almaya hakkı yok ki :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Geçen sene lisanssız Windows 7 ile yükseltme yaparak 10 lisansı aldı çoğu kişi benim gibi, bunu ticarete döken varsa 10 liraya bile satar :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...