İçeriğe Yönlendir

İnternet Girişinde İstenmeyen Siteye Yönlenme Sorunu [ÇÖZÜLDÜ]

Mustafa Tüfekçi

Recommended Posts

Mustafa Tüfekçi

Laptopa ne olduysa htpp uzantılı adreslere girerken 2017 yiliik ziyaretci anketi diye bı sayfaya yönlendiriyor. Htpps uzantılarda yapmıyor. İki defa format attım Windows 10 olması lazım ama hata geçmedi. Bunu nasıl cozeriz. Antivirüs bulamıyor bir sey

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
36 dakika önce, Mustafa Tüfekçi yazdı:

Laptopa ne olduysa htpp uzantılı adreslere girerken 2017 yiliik ziyaretci anketi diye bı sayfaya yönlendiriyor. Htpps uzantılarda yapmıyor. İki defa format attım Windows 10 olması lazım ama hata geçmedi. Bunu nasıl cozeriz. Antivirüs bulamıyor bir sey

Modemi resetle.

Geçen sene iş yerinde hep laptop, hem telefon, sayfa açmak isteyince hep aynı sayfaya gidiyordu. Format bende de işe yaramamıştı. Modemi resetledim,10 sn de çözüldü :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Modemi resetle.
Geçen sene iş yerinde hep laptop, hem telefon, sayfa açmak isteyince hep aynı sayfaya gidiyordu. Format bende de işe yaramamıştı. Modemi resetledim,10 sn de çözüldü [emoji4]
İlginç deneyeyyim evde
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
3 dakika önce, Mehmet Acar yazdı:

Virüs veya trojan var pcnizde. chrome kısayolunu kontrol edin.

2 Defa format atılmış

Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil

evet modeme mağlesef virüs giriyor, benim başımada geldi, telefondan pc den nerden girersen gir virüs girdi fln diyerek ilginç sitelere yönlendiriyordu, modemin resetlenerek tekrar kurulması lazım.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
3 saat önce, Önder Özcan yazdı:

Modemi resetle.

Geçen sene iş yerinde hep laptop, hem telefon, sayfa açmak isteyince hep aynı sayfaya gidiyordu. Format bende de işe yaramamıştı. Modemi resetledim,10 sn de çözüldü :)

O kadar da uğraştım. Telefonun internetin den girince sıkıntı yok. Şimdi modemi yeniliyom :)

Sağol abi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
O kadar da uğraştım. Telefonun internetin den girince sıkıntı yok. Şimdi modemi yeniliyom [emoji4]

Sağol abi
Netice?
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
37 dakika önce, Önder Özcan yazdı:
2 saat önce, Mustafa Tüfekçi yazdı:
O kadar da uğraştım. Telefonun internetin den girince sıkıntı yok. Şimdi modemi yeniliyom emoji4.png

Sağol abi

Netice?

Biraz patinaj biraz yan patates ettim modemi. Sonuç o iş tamam

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Fikret Özsoy

Bende de aynı sorun olmuştu. tp-linklerde böyle bir açık var. Çözümü şu sekildeydi,

g91WYL.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...