İçeriğe Yönlendir

Avcılıkta yine utanç verici durum

Arif Aykın

Recommended Posts

Arif Aykın
(düzenlendi)

Kendi memleketimde böyle insanlar maalesef mevcut. İki adet kızıl geyik öldürmüşler:angry: Ne anlarlar koruma altındaki hayvanlara zarar vererek 7 şahsa kişi başı 5 bin 532 TL idari para cezası ve 26 bin TL tazminat olmak üzere toplamda 31bin tl ceza vermişler bence daha yüklü ceza vermek gerekir.

o6MrB2.png

V3Jv4V.png

nJqL1g.png

vJBnMR.png

tarihinde Arif Aykın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Erdal Aydın

Bu tiplerin de hadım edilmesi gerekir. Üreyip cogalmasinlar, doğanın dengesine de müdahale etmesinler.

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
2 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Kısas.

Niye böyle diyorsun ki? Amerika'da, Kanada'da sıkıyorsa yasak dönemde avlan. Günde 4 balık yerine 5 balık avlayan birine hapis cezası verilmiş. Bi daha bakalım balık avlar mı o adam...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Dediğimden ne anladın ki :)

Ben daha ağır ceza önermiştim.
Kızıl geyik nesli tükeniyorsa. Bu tiplerin de neslini kurutmak gerek.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
1 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Dediğimden ne anladın ki :)

Ben daha ağır ceza önermiştim.
Kızıl geyik nesli tükeniyorsa. Bu tiplerin de neslini kurutmak gerek.

Daha ağır ama daha şiddet içeren. Gerek yok buna. Özgürlüğünü almak yeterli zaten.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

O hayvanlar gibi bu hayvanlar da yok olsun gitsin.
Temennim budur.

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Arif Aykın

Keşke gitseler ama hiç gitmeyecekler. Nasıl tecavüz edenlere idam veya hadım yapılmadığından suçlar artıyorsa bu olaylarda git gide artacaktır bence. Koysunlar cezaevine işlesin siciline görelim bakalım bi av yüzünden sıkıyormu cezaevine girmek. 

Yorum bağlantısı
İbrahim Arslan
(düzenlendi)

Para cezası hikaye. Avcılık tüm dünyada komple yasaklanmalı.

Avcılık toplayıcılık çağı sanayi devrimiyle tamamen bitti.

Spor amaclı av mı olurmuş.

Yaşadıgımız çağda hangi insanın karnını doyurmak için ava ihtiyacı var.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              

tarihinde İbrahim Arslan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Dilmen

Yuh diyorum başka bişey demiyorum. Ben de bu tarz suçlarda maddi cezadan çok hapis cezasından yanayım...

Yorum bağlantısı
Koray Demir

Bu adamlar kesilen para cezasını da ödemez yakın zamanda af çıkar cezalar silinir oh ne ala...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz

vay köpekler öldürünce elinize ne gecti millimi oldunuz adiler. hep cahil hep cahil cahil insan ölsün millete insana canlıya zararı varsa

Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

200 TL ye tüfek satarlarsa olacağı bu... 

Avcılık bu değil... Bu düpedüz canilik.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bekir Memur

Bana kalırsa bunu yapanlar dünyaya dışkı bırakmaktan başka bir hayırlı iş yapmıyor.

Bunu yapanların benim gözümde yaşama hakkı yok ayrıca kendi soyundan gelecek sonraki bireylerinde denetimde tutulması gerek...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Bir hayvan nesli bu kadar ucuz olmamalı.
Asıl hayvanı ise adam yerine koyupta para cezası kesilmemeli.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...