İçeriğe Yönlendir

Döşeme Temizliği Sorunu

Emre Öğüt

Recommended Posts

Emre Öğüt

Auto GYM in döşeme temizlik sıvısı(açık yeşil renk) var elimde bir çok araç temizledik hiç sorun yaşamadım ve çok memnun kaldım her araçta ama kendi aracımın döşemesinden mi kaynaklı bir sorun anlamadım temizledikten sonra oturunca beyaz leke kalıyor daha kötü duruyor üstüne 3 defa daha temizledim sürücü koltığunu ama ikidir vakumla çekmedim..biraz sulandırıp mı denesem ürünü acaba bir fikri olan varmıdır.

Temizliyorum tertemiz oluyor kuruyor gene temiz duruyor ancak oturup kalkınca 1-2 saat sonra kalkıyorum bakıyorum böyle beyazlıklar olmuş

cca953a439e0422a543b355dd15b3c5f.jpg

4add443e4804702a55837d15f4d8e5c3.jpg

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt
Ürünü durlamamadan kaynaklanıyor beyaz yerlerde sertlikte olur yakında

Nasıl bir yol izlemeliyim buğra abi
Yorum bağlantısı
Emre Öğüt
Bu koltuk temiz mi şu an?

Evet temiz ortadaki beyazlık hariç. Fotoyu çekerkende farkettim kirliymiş gibi görünüyor

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Emre nemli bez yap beyazlayan yerlere uygula kurutma makinen yoksa bi 15-20dk sıcak konumda klimayı çalıştır iç sirkülasyon açık şekilde o şöyle olmuş düşün eline sıvı sabun sürmüşsün ama yıkamamışsın kurumuş kalmış gibi düşün

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Onur Bulut

Çektirmeden yapılan her işlemde kusma oluyor. Tecrübe ile sabit. Yokmu halı yıkama makinası falan kardeşim ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

"Kusma" yapmış. Buğra 'nın da dediği gibi iyice kurutmalısın. Koltuk süngeri şampuanı emmiş ve bırakmıyor. Oturunca da köpüğü kusuyor. Nemli bezle iyice sildikten sonra mümkünse kurutma cihazıyla yada saç kurutma makinesiyle kurut. Şuna dikkat et, nemli bezle silerken döşemeyi yıpratma. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Öğüt
Bir saat önce, Buğra Höngül yazdı:

Emre nemli bez yap beyazlayan yerlere uygula kurutma makinen yoksa bi 15-20dk sıcak konumda klimayı çalıştır iç sirkülasyon açık şekilde o şöyle olmuş düşün eline sıvı sabun sürmüşsün ama yıkamamışsın kurumuş kalmış gibi düşün

tamamdır Buğra abi:) koltukları komple temizledim vakumla çektim ama bir kaç yerde beyaz leke kalmıştı bende vakumla çekmeden sadece sildim sonuç böyle oldu eğer gene böyle olursa gene komple temizleyip vakumlayacağım ama havalar soğuk çok geç kurur ondan çekiniyorum :)

35 dakika önce, Onur Bulut yazdı:

Çektirmeden yapılan her işlemde kusma oluyor. Tecrübe ile sabit. Yokmu halı yıkama makinası falan kardeşim ?

vakumla çekmiştim ama ufak lekeler vardı onları çekmedim sonuç böyle oldu neyse artık başa gelen çekilir:)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Kalwax koltuk döşeme temizleyici kullandım ben hep.
Hep memnun kaldım.

Tapatalk imzamızı kapatalım lütfen

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...