İçeriğe Yönlendir

Ne Köpek Isırığı İmiş

Servet Aydın

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

Çok geçmiş olsun.. :(  Sebep olduğum için üzgünüm :(

Tazelediğini bilmiyordum. Bir ara bahsetmiştin ama, devam ettiğini bilmiyordum. 

Bence diyabetle alakası yok. 

Ortada iyileşmeyen bir yara yok, ortada yenilenen bir yara var. 

Bence hala o bölgede, vücudun dışarı atmaya çalıştığı bir şeyler var. Ancak böyle olsa, işin içine iltihap da girmesi gerekir.. 

Dermatolog ne diyor ?

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Abi Rize yolu görününce dönüşte yeşillikle doldur arkayı, evde varsa fasulye turşusu getireyim mi [emoji3]
Rize bitti artık.
Köpeğin cinsi neydi abi [emoji4]

Kurt köpee
Çok geçmiş olsun.. [emoji20]  Sebep olduğum için üzgünüm [emoji20]
Tazelediğini bilmiyordum. Bir ara bahsetmiştin ama, devam ettiğini bilmiyordum. 

Bence diyabetle alakası yok. 
Ortada iyileşmeyen bir yara yok, ortada yenilenen bir yara var. 
Bence hala o bölgede, vücudun dışarı atmaya çalıştığı bir şeyler var. Ancak böyle olsa, işin içine iltihap da girmesi gerekir.. 

Dermatolog ne diyor ?

Hep mondeo yüzünden

Yabancı cisim vardır dendi iki kere açıldı. Bişey yok. Parça alındı yine bişey yok. Darbe alıyor dendi. Orada cilt zayıfmış
Abi sülük tedavisi tavsiye ederim. 
Geçmiş olsun.
Sivasta balıklar ilgilendi ama nafile
Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

2 hafta önce forumda anlattı diye garibanı tehdit edermisiniz siz olacağı budur işte... 

Dövülmeklemi tehdit edilmedim... Landın şaftı ile mi korkutulmadım neler neler... :D 

Sana ısırılmış kurt köpee büyüsü yapılmış abi...

Bunun tek bir çözüm yolu var...

Malum 3 kişi bir araya gelmeli, yolda gene amcaya vaadi sorulmalı... Isıran Kurt köpee yakalanıp güzel karnı doyurulmalı... Aşıklar vaadisine gidip ısırılan kişi  '' Is the Lover's valley you big or me ? '' diye üç kere bağrımalı... 

En önemli noktası ise Land bedelsiz olarak bana verilince... Büyü bozulur... :D:D:D 

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
11 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Bir yıl dendi, aç iken yükleme yapılınca 240 civarı çıkıyor bi değer

Ooo, o kana çay karıştır iç, o şeker ne?

Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan

Geçmiş olsun abi.Sen daha bizi gömersin.:flowers:

Geçen sene okuldan eve giderken sokak köpekleri etrafımı sardı.Bi başladılar kavgaya.Arkamdan hemen bir tanesi gelip ısırdı.Toplamda 5 adet aşı oldum.O gün bugündür köpekler ile aramda duygusal bir bağ oldu.Olduğum aşılar da yanıma kar kaldı.:D

Yorum bağlantısı
Cem Dilmen

Servet Abi sana bir Çankırı yolu göründü. İstediğin zaman buyur gel. Seninki modern tıp işini aşmış, artık tamamlayıcı tıp yaptırman lazım. Hastanemiz hizmetinizdedir...

Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

Geçmiş olsun. Seni ısıran köpek ölmüştür kesin, ruhu seni rahat bırakmıyordur :fiuw:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
8 dakika önce, Cem Dilmen yazdı:

Servet Abi sana bir Çankırı yolu göründü. İstediğin zaman buyur gel. Seninki modern tıp işini aşmış, artık tamamlayıcı tıp yaptırman lazım. Hastanemiz hizmetinizdedir...

Ben de geleyim mi :)

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Tedavisi bende, atalarımın doğup büyüdüğü Rusya’ya gideceğiz, tanıdığım çok güzel biyoenerji uzmanları var. 3 günde tamamdır, 15 günde döner geliriz geri.??‍⚕️

• Beğen 3
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Geçmiş olsun Abi, bizim balıkları önerecektim tam ama fayda etmedi demişsin. Acil şifalar dilerim.

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Abi çok geçmiş olsun. Bence fazla uğraşma, tam neresiydi ısırık, oradan kes at. 

Yorum bağlantısı
Tamer Topaç

Abi çok geçmiş olsun. Eskilerden bu gibi yaralara kudret narı ve zeytinyağının iyi geldiği söylenirdi. Parça alınıp, pataloji sonuçlarında birşeyler çıkmaması garip. Bence, dermatolojik bir durum var. Ama bu işin peşini bırakmaman kanısındayım. Buradan yola çıkarak, vücudundaki başka bir şeyi tespit ettirebilirsin.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
4 saat önce, Cem Işık yazdı:

Tedavisi bende, atalarımın doğup büyüdüğü Rusya’ya gideceğiz, tanıdığım çok güzel biyoenerji uzmanları var. 3 günde tamamdır, 15 günde döner geliriz geri.??‍⚕️

Abi senin atalarının akrabaları burada da varmış. Onu şeetmeyelim şimdi.

Yorum bağlantısı
Azad Mirzade

5 yıl çokmuş ya ben ameliyatlarımdan sonra maksimum iki yıl çekerim sancı vs.

şu da var bi yaram 10 yıl sonra kapanmıştı, habire vücud bir şey atıyordu ordan vs.

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
8 saat önce, Cem Işık yazdı:

Abi forum etkinliği mi düzenlesek neapsak? Soran olursa umreye gittik deriz

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Bir daha ısırt abi.Çivi çiviyi söker :crazy:
Seni ısırsam?
2 hafta önce forumda anlattı diye garibanı tehdit edermisiniz siz olacağı budur işte... 
Dövülmeklemi tehdit edilmedim... Landın şaftı ile mi korkutulmadım neler neler... [emoji3] 
Sana ısırılmış kurt köpee büyüsü yapılmış abi...
Bunun tek bir çözüm yolu var...
Malum 3 kişi bir araya gelmeli, yolda gene amcaya vaadi sorulmalı... Isıran Kurt köpee yakalanıp güzel karnı doyurulmalı... Aşıklar vaadisine gidip ısırılan kişi  '' Is the Lover's valley you big or me ? '' diye üç kere bağrımalı... 
En önemli noktası ise Land bedelsiz olarak bana verilince... Büyü bozulur... [emoji3][emoji3][emoji3] 

Oldu paşam. Bunu şirketi de üstüne yapayım bari
Ooo, o kana çay karıştır iç, o şeker ne?
Aç iken 80 normal şeker. Başka bişey ölçtüler. 20 40 60 diye saatlik dilimde yükselecek. Şeker yüklemesi sonrası 1.saatte redline seviyesine çıktı
Geçmiş olsun abi.Sen daha bizi gömersin.:flowers:
Geçen sene okuldan eve giderken sokak köpekleri etrafımı sardı.Bi başladılar kavgaya.Arkamdan hemen bir tanesi gelip ısırdı.Toplamda 5 adet aşı oldum.O gün bugündür köpekler ile aramda duygusal bir bağ oldu.Olduğum aşılar da yanıma kar kaldı.[emoji3]
Daha bugün. Adapazarı'nda bi firmadayım. Kapıda iki kurt. Millet önlerinden geçiyor tık yok. Ben yanaştım şerefsizler sanki kırk yıllık kanka görmüş gibi üzerime atladı. Aha dedim gitti yine 600gr but
Acilen şöfer bulmam lazım. Boyacıyı kandıralım
Cem, bişimi deniyecen ?
Yok yok denemez. Denemez dimi, denemesin
Geçmiş olsun. Seni ısıran köpek ölmüştür kesin, ruhu seni rahat bırakmıyordur :fiuw:
Köpek büyüsü yapan yer lazım

Ben de geleyim mi [emoji4]

Gel gel
Tedavisi bende, atalarımın doğup büyüdüğü Rusya’ya gideceğiz, tanıdığım çok güzel biyoenerji uzmanları var. 3 günde tamamdır, 15 günde döner geliriz geri.[emoji1409]‍⚕️

Pasaportum elimde Atatürk girişinde ağaç oldum yahu
Geçmiş olsun Abi, bizim balıkları önerecektim tam ama fayda etmedi demişsin. Acil şifalar dilerim.
Hakket onlarda işe yaramadı.
Abi çok geçmiş olsun. Bence fazla uğraşma, tam neresiydi ısırık, oradan kes at. 
Sağ bacağı feda ediyoruz yani. Ne güzel çözüm ürettin sen
Abi çok geçmiş olsun. Eskilerden bu gibi yaralara kudret narı ve zeytinyağının iyi geldiği söylenirdi. Parça alınıp, pataloji sonuçlarında birşeyler çıkmaması garip. Bence, dermatolojik bir durum var. Ama bu işin peşini bırakmaman kanısındayım. Buradan yola çıkarak, vücudundaki başka bir şeyi tespit ettirebilirsin.
Cem hocaya baktırayım
Abi senin atalarının akrabaları burada da varmış. Onu şeetmeyelim şimdi.
Hani nerde, ben göremedim
5 yıl çokmuş ya ben ameliyatlarımdan sonra maksimum iki yıl çekerim sancı vs.
şu da var bi yaram 10 yıl sonra kapanmıştı, habire vücud bir şey atıyordu ordan vs.
Bende öyleyim. 13 saatlik kesilip biçilme iki günde geçti. Tek geçmeyen ısırık
Abi forum etkinliği mi düzenlesek neapsak? Soran olursa umreye gittik deriz
Şartmış
  • Beğen 1
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Selim Kaya

Geçmiş olsun. Ben de aşk vadisi, kapanmayan yara falan görünce... Diğerlerini mecaz yapıyorsun sanmıştım :) 

Hani ilk yorum benden olsa, "aaahh ahh kapanır mı hiç" derdim. :blush: Tuz getirin basalım...

Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk2

Çok geçmiş olsun servet abi. Seni ancak milli ilacımız elma sirkesi tedavi eder. 

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
2 saat önce, Recep Selim Kaya yazdı:

Geçmiş olsun. Ben de aşk vadisi, kapanmayan yara falan görünce... Diğerlerini mecaz yapıyorsun sanmıştım :) 

Hani ilk yorum benden olsa, "aaahh ahh kapanır mı hiç" derdim. :blush: Tuz getirin basalım...

Dğer acıları şey yapmayalım burada

1 saat önce, Mustafa Özcan yazdı:

Seni mimlemişler abi.:D

He ya, fişlendim resmen

29 dakika önce, İsa Acar yazdı:

Çok geçmiş olsun Servet abi :unsure2:

Sağol İsa. O kucağındaki ne şirin bişey. Az biraz ben onu ısırsam ki:baby:

2 dakika önce, Fatih Öztürk2 yazdı:

Çok geçmiş olsun servet abi. Seni ancak milli ilacımız elma sirkesi tedavi eder. 

O nasıl oluyor

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...