İçeriğe Yönlendir

Ne Olacak Halimiz - Şu Habere Bakın

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Mehmet Kazancıoğlu

söför serbest bırakılmış ne güzel ya. sen bilerek arabayı çarpışan arabaya çevir sonrada serbest kal.onu serbest bırakan savcıya çok şey söylerim de burası yeri değil galiba.  kasten adam öldürmeye teşebbüs 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu

mikserci cinnet geçirmiş resmen... orda olaya bakışanlarda hiç müdahele etmiyorlar keranara çekilip izliyorlar... adam resmen az kalsın cinayet işleyecek...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

Toplumda ruh sagligi bizuk cok adam var,ufak bi olayda kendini adam oldurecek kadar kaybeden..bence arastirilmaliyiz bu konuda .hayat sartlarimizin da cok etkisi var tabii

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Bekir Memur

Katılırsınız katılmazsınız.

O mikserin şöförü dünyaya dışkı bırakmaktan başka hiç birşey yapmaz. 

Benim gözümde yaşamaya hakkı yok. Biraz sert olabilir ama ailesiyle beraber imha edilmesi gerek. Bunu yapabilen bir insanın soyundan gelenlerde sağlıklı olamaz. Bunlar toplumdaki parazitlerdir yok edilmeleri gerek...

• Beğen 4
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Küfür serbest mi?

Arabanın içinde hamile veya değil, insan var. Bu resmen adam öldürmeye teşebbüs. Ama bu yönde değerlendirecek hakim nerede...

• Beğen 8
Yorum bağlantısı
Azad Mirzade
(düzenlendi)
3 dakika önce, Bekir Memur yazdı:

Katılırsınız katılmazsınız.

O mikserin şöförü dünyaya dışkı bırakmaktan başka hiç birşey yapmaz. 

Benim gözümde yaşamaya hakkı yok. Biraz sert olabilir ama ailesiyle beraber imha edilmesi gerek. Bunu yapabilen bir insanın soyundan gelenlerde sağlıklı olamaz. Bunlar toplumdaki parazitlerdir yok edilmeleri gerek...

alimden zalim zalimden alim çıktığı olmuştur, şoförü bilmem de ailesi çok başka alem be abi.

ayrıca aynısı başıma gelse ben bu adamı ne eder eder bulur o ellerini o gaza basan ayağını filan kırarım, hiç öyle mahkeme vs bekleyemem.

ne demek araçta hamile karım varken gelip bile bile defalarca araca vuracak.

tarihinde Azad Mirzade tarafından düzenlendi
  • Beğen 5
Yorum bağlantısı
Bekir Memur
Bir saat önce, Azad Mirzade yazdı:

alimden zalim zalimden alim çıktığı olmuştur, şoförü bilmem de ailesi çok başka alem be abi.

ayrıca aynısı başıma gelse ben bu adamı ne eder eder bulur o ellerini o gaza basan ayağını filan kırarım, hiç öyle mahkeme vs bekleyemem.

ne demek araçta hamile karım varken gelip bile bile defalarca araca vuracak.

Büyük ihtimal bu miksercinin babasıda aynı mantıkta parazit bir insandıki çocuğunu iyi yetiştiremeyip böyle birşeye dolaylı olarak sebep olmuş. Bu tür davranışların temeli aileden gelir. Bu miksercinin çocuklarını iyi yetiştirdiğini sanmam. Şunu yapabilecek bir insan canavar yetiştirir topluma zararı olur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdal Aydın

Allah göstermesin, ya ölürüm ya öldürürüm herhalde. Zaten nefret ediyorum mixerlerden ve hafriyatçılardan.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Mesleğe bağlamayalım ama.
Olamaz böyle bir şey.
Resmen adam öldürmeye teşebbüs bu.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Onur Bulut

Artık hiç bir şeye tahammül edemeyecek durumlardayız. Bu tür olaylar çok oluyor maalesef. Halk büyük bir sıkıntı içinde herkes ufak bir kıvılcım bekliyor sanki. Bu mixer'ciye birşey derdim fakat hakaretten ceza alırım. Tek diyeceğim Allah sonumuzu hayır etsin.

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Esas cinneti arabasına çarpılan adam geçirmeliymiş ama neyse ki katil olmamış. Vursa adamdan sayarlar mikserin sürücüsünü.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Yuh artık ya bu kadarda fazla ama. Hayır bu adam nasıl serbest bırakılır anlamıyorum.Simdi adam gitse mikser şoförünü öldürse ne olacak. Araç şoförünün hakki nerede.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Şimdi toplumumuzda tabi büyük firmalar haricinde şöförlük prestijli bir iş değil. ama dikkatinizi çekerim birçok meslek erbabı bu şekilde kötü duygularla dolu. sadece kamyonları yok.

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Toplum bozuk.

Cinayet

Gasp

Tecavüz

Pedofili

İstismar

Kadın cinayetleri

Hırsızlık

Rüşvet

Dolandırıcılık

Yolsuzluk

Say say bitmiyor.. Yaradan helak etse de bitsin bu çile. Haber izlemiyorum haber sitelerine girmiyorum.

Daha ne kadar soyutlamam gerekiyor kendimi ailemi bu ortamdan bilmiyorum. Lanet olsun bu topluma da toplumu bu hale getirenede emeği olana da sessiz kalanada.

• Beğen 16
Yorum bağlantısı
Fevzi Göktaş

Çalışma şartları, ücret adaletsizliği, yaşam şartları, sağlanan olanaklar... Özellikle yaşam kalitesi arasın da uçurum git gide.açılıyor diye düşünüyorum

Kamyoncular özellkle tırcılar ben de gıcık oluyorum 

100 km ile.seyrederken yanımdan fişşek gibi geçiyor

Söz de şimdi ilçe girişlerin de bile çevirme noktaları var, hiç denetleyen yok.

3 gün önce adamın biri komşumu sokak ortasında yumrukladı,  ben de şahit oldum

Şikayetçi olduk tehdit ettiğini hatta polisin yanınd tehdit ettiğini söyledik

Polis ifadesini almak için emniyete getiremedi.

Birileri birilerini kolluyor 

Yoksa kimse bu kadar rahat edemez.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Özcan Cepheci

Kamyon sürücüsü suçlu tamam fakat araba sürücüsü suçsuzmu.yalnız onun ifadesi var ortada.Ciddi bir olay henüz yaşanmamışken bu mülayim sürücümüz arabadan inip kamyonun kapısını çikolata ikram etmek için açmadı sanırsam.2 tarafta belirli oranlarda suçlu.Her gün psikolojik sorunla veya daha doğrusu ben herkesten önemliyim diye düşünen kaç kişi ile karşılaşıyoruz bir düşünün

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
10 dakika önce, Mert Yeldan yazdı:

Toplum bozuk.

Cinayet

Gasp

Tecavüz

Pedofili

İstismar

Kadın cinayetleri

Hırsızlık

Rüşvet

Dolandırıcılık

Yolsuzluk

Say say bitmiyor.. Yaradan helak etse de bitsin bu çile. Haber izlemiyorum haber sitelerine girmiyorum.

Daha ne kadar soyutlamam gerekiyor kendimi ailemi bu ortamdan bilmiyorum. Lanet olsun bu topluma da toplumu bu hale getirenede emeği olana da sessiz kalanada.

Allah bereket versin :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
2 saat önce, Sani Gerşon yazdı:

Küfür serbest mi?

Arabanın içinde hamile veya değil, insan var. Bu resmen adam öldürmeye teşebbüs. Ama bu yönde değerlendirecek hakim nerede...

bu tip hadiesede mahkemyei meşgul etmezdim... ne demiş çnli atasözü, topla odunu gelir zamanı

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Çiğdem Bilen

Onu bunu bırakın da haberlerde her türlü pisliği yapanlara ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı diyor. Gerçi diyeceksiniz adam öldüren tutuksuz yargılanıyor bu ülkede teşebbüs edeni içeri atmak olur mu hiç 

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Bugün ataşehirden dönüyorum kurtköye. otoban girişi sıkışık 02 yolu. sağdan polis ışığı motor eşliğinde polis sirenle araçları çektiriyor. arkadan  bir otobüs..muhtemelen havaalanına yetişecek.

üzüldüm polisimizin bu işlerle uğraştırılmasına. iyice çekildim kenara.. otobüs geçsin diye değil polisim zorluk çekmesin diye.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Benim son zamanlarda gördüğüm olumlu gelişme.. Kap kaçın gasp olarak cezalandırılıyor olması.. 

Doğrudur inşallah.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Toplumda adalet işlemiyorsa halk kendi adaletini kendisi yapmaya çalışıyor. Buradaki kırarım, öldürürüm dememiz de bunun en bariz örneği. Devlet bu tip haydutlara şaplak atmazsa millet birbirine girer, gücü yeten yetene saçma sapan bir millet oluruz. Olduk da.. Umalım bizim başımıza gelmesin, gerçekten cinnetlik..

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
İsa Acar
33 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Vallahi billahi öldürürüm o iti. Cinsiyet ayırmam

Kesinlikle katılıyorum...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...