İçeriğe Yönlendir

Ne Olacak Halimiz - Şu Habere Bakın

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Emre Demir

Açık ve net söylüyorum ilk çarpmadan sonra ikinci çarpmayı yapmadan vururdum , ilkinde belki ne yapmaya çalışıyor der anlam veremezdim belki ama geri gidip tekrar hamle yaptığında 

boşaltırdım şarjörü .

Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

O ceza gerektiren kelime adam öldürmeye teşebbüsden yargılanmalı. Ama tabiki serbest kalacak. :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

devlete karşı işlenen suçların cezası büyük vatandaşa karşı işlenen suçların küçük

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Burak Güler2

Kamyon şoförünün yaptığı affedilemez cezası verilmeli o ayrı bir konu. Fakat o adam da yanında hamile karısı ola ola hangi akıllı arabayı durdurup laf atıyor. Üstüne de kamyoncunun yanına gidip kapısını açıyor. Kamyoncu onu dövmeseymiş o onu dövecekmiş gibi bir izlenim var...

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Erdal Aydın

İnsanı çileden çıkaran serbest bırakmaların sebebi cezaevlerinin dolu olması olabilir. Bazı siyasi olaylar sonrası çokça konuşulmuştu yer yok diye.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Yanında eşi olan her canlı. Dünyanın en cesur canlısıdır.
Böyle durumlarda. Uzak durmak gerekir.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Arif Aykın

Bu tip insanların haberlerini yapıyorlar iyiymiş gibi de serbest kaldığını belirtiyorlar gerizekalının birisi daha çıkıp yapsa aynı hareketi emsal teşkil ediyor der olur biter. Nasıl bir ülke de yaşıyoruz hayret vallahi. Lanet olsun.

Yorum bağlantısı
Emrah Altun

Yahu kadına saldırılır serbest bırakılır, öldürmeye teşebbüs eder serbest bırakılır, tecavüz eder serbest bırakılır, gasp yapar serbest bırakılır, rüşvet alır/verir serbest bırakılır, alıkoyar serbest bırakılır.

Yahu ülkede yeni kanun çıktı suç işlemek serbest oldu da haberimiz mi yok arkadaş?!

Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

Bizim arabalarda bi sıkıntı var... Evine gelene en buyuk saygiyi gosteren milletimiz... Söför koltuguna oturduğu an saygisiz, sabırsız bir canavar oluyor... Bunu bazen bende yapiyorum sonra utaniyorum ama iş işten geçiyor...

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez
1 saat önce, Erkut Uysal yazdı:

Bizim arabalarda bi sıkıntı var... Evine gelene en buyuk saygiyi gosteren milletimiz... Söför koltuguna oturduğu an saygisiz, sabırsız bir canavar oluyor... Bunu bazen bende yapiyorum sonra utaniyorum ama iş işten geçiyor...

Erkut seni kast etmiyorum ama bizim toplumumuzun büyün bir bölümünün saygısı da göstermelik, dini inancı da göstermelik, namus kavramıda, ahlakıda... Geceyi başka bir kadın ile geçirip sabah evine giderken karısına çiçek alan adam gibiyiz.

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Nihat Palolu

İnsanlık genelini bilmiyorum ama bizim insanımız son 4-5 yıldır çok değişti.

Sürekli bir gerginlik ve tartışmaya kavgaya meyillilik var.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Gunumun 4-5 saati Istanbul trafiginde geciyor neler goruyorum neler.

Gecen aynaya bakmadan donen bi tir yuzunden kaza yapmamak icin sanayi sitesinden iceri dalarak kurtuldum ne yapiyorsun diye sorunca yorgunum gormedim dedi.

Vursam aracim kesin pert kendim ne olurdum Allah bilir.

Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

Birisini öldürmek istiyorsanız arabayla vurun demiş resmen savcı bu yaratığı serbest bırakarak. Ne yapalım bizde savcıyı mı ezelim, bu mu yani? O miksercinin en kısa zamanda altından kamyonunu alıp Ruh ve sinir hastalıklarına kapatılması lazım. Yoksa onun yüzünden bizim gibiler katil olacak!!

Yorum bağlantısı
Recep Demirci

Trafikte insan kendinden geçiyor en önemli gösterilmesi gereken sabır durumu trafik durumu haline geliyor.Caydırıcı ceza olmadıktan sonra her türlü insanlık dışı suç işlenebilir.Allah böyle bir imtihana tabi tutmasın o anki ruh haliyle insan ne yapar nasıl davranır bilinmez. Bu tür havadisler yüzünden hepten bir bakışla bu ülkede yaşanmaz insanlarda artık ahlak kalmamış vs söylemlerle iyice mutsuz ve geleceğe de güvensiz bakan bir toplum oluruz.Bu yüzden şahsen ben aşırı takılmıyorum.

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Böyle adamların devlet mütayit olduğu ülkede, çalışanlarında bu kadar agresif olması kaçınılmaz... 

Bu adam Kırıkkalede Devlet ihalesi alıyormuş. Birde vergilerimiz bunlara gidiyor. 

Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur
devlete karşı işlenen suçların cezası büyük vatandaşa karşı işlenen suçların küçük
Çünkü devletin gözünde vatandaşın sokak direği kadar kıymeti yok. Yıllardırda yok.

Üzülüyorum çocuklarım için.. Böyle ortamda büyüyüp yetişecekleri için..

Olay içinde trafikte her zaman karşılaşıyorum. Ailem ve kendi sağlığım için hep yol veriyorum görmezden geliyorum. İlla ki bir yerde kendi başını yer o şoförcük.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Can güvenliğimiz için ya Bakırköy e ya da hapise girmek gerekiyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Sadece ülkemiz değil, ne yazık ki bütün dünya kötüye gidiyor. İnsanlar, pimi çekilmiş el bombası gibi dolaşıyorlar. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Siyasete girmeyelim arkadaşlar. Siyaset konuşmanın sonu yok. Hiç olmadı.  

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
10 saat önce, Ali Darbaz yazdı:

Böyle adamların

isnbulu feth etmye geliyorum diye de video yapmış aklınca, maymuna çevirip geri postalarlar haberi yok :rofl:

Yorum bağlantısı
Tamer Topaç

Sonuç üzücü ama, al birini vur ötekine.

TV kanallarında, özellikle trafikte saygılı olmakla ilgili yayınlar yapılsa.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Bütün dizilerde silah dayak metres hayatı ve "LAND ROVER" :)

bunu hatırlayan?

THIr8-1447170808-525-list_items-whitesha

Türkiyeye bunlardan lazım.  Sİlahlı uyuşturuculu diziler yasaklanmalı.

• Beğen 8
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...