İçeriğe Yönlendir

Anti C5 çiler

Önder Özcan

Recommended Posts

Önder Özcan
5 dakika önce, Selçuk Bakış yazdı:

Bu konuyu gözlüksüz okumaya karar verdim :D 

Sen zaten... Vur vur, sırtımdan vur.

2 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Bu üstteki ne saçlar döktü. Bilir misin sen.

O üstteki makyajsız(eski) kasa. Tipsiz o. Benimkiyle kıyaslamayalım :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
43 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

Arabayı aldım, evin önüne çektim. Eşimle kızıma "işte yeni arabamız" dedim. Eşim telefonunu çıkardı resmini çekecek sandım. Arkadaşını aradı, tanıdığın iyi bir avukat var mı diye sordu. Kızım da anne beni de götür falan bişiler diyodu. O zamanlar anlamamıştım. Sonra sonra taşlar yerine oturdu.

Bana ulaşsaydınız ya abi, hemen ertesi güne duruşma günü ayarlar dava harcını cebimden öder hayra girerdim. Hadi yengem hayat tecrübesi yaş itibari ile bu durumu kaldırır da ya o çocuklar.. Ali İhsan Varol allahtan sorupta utandırmamış kızını.

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
6 dakika önce, Mert Yeldan yazdı:

Bana ulaşsaydınız ya abi, hemen ertesi güne duruşma günü ayarlar dava harcını cebimden öder hayra girerdim. Hadi yengem hayat tecrübesi yaş itibari ile bu durumu kaldırır da ya o çocuklar.. Ali İhsan Varol allahtan sorupta utandırmamış kızını.

Yarışmaya katılan büyük kız.

O okuldaydı o zaman, watsaptan arabanın resmini attım, 10 sn sonra kızımın watsap resmi kayboldu bende. Sonra da telefonu hiç çekmedi? Şarjı bitmişti sanırım.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Cirkin araba yoktur az vodka vardir [emoji16]

Kaygi-anksiyete bozukluklarini arastirirken google buraya yonlendirdi. Konunun akibetinden kaygiliyim [emoji16]

• Beğen 4
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
11 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

Yarışmaya katılan büyük kız.

O okuldaydı o zaman, watsaptan arabanın resmini attım, 10 sn sonra kızımın watsap resmi kayboldu bende. Sonra da telefonu hiç çekmedi? Şarjı bitmişti sanırım.

Abi senin profil resminde kaybolmuş :D  Bıyıklı bir abi var

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Vodka ya gerek yok, resme bakarak demli çay bile yeter... 

Yazık ya yenge çocuklar falan... daha üstüne bişe yazasım gelmiyor... Gerçi dayanamam yazarım yine

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
4 dakika önce, Emre Demir yazdı:

profil fotosuna baktım kim almış diye okuyup yorum yapacaktım hatta @Önder Özcan başkanımız olur o gelsin diyecektim ki :))))

:biggrin:

Yorum bağlantısı
Serkan Aktay

cebeş nedir ne değildir diye google'ye yazdım sadece Önder Özcan çıktı. Dedim görsellere bakayım yine Önder Özcan. Videolar, haberler, alışveriş. Yine Önder Özcan. Seriye adını verecek yakında :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
cebeş nedir ne değildir diye google'ye yazdım sadece Önder Özcan çıktı. Dedim görsellere bakayım yine Önder Özcan. Videolar, haberler, alışveriş. Yine Önder Özcan. Seriye adını verecek yakında [emoji4]

Cebeş olarak bakıyon demi ?
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serkan Aktay
10 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

roma rakamıyla bile aynı sonuç :rolleyes:

• Beğen 2
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Şimdi, Serkan Aktay yazdı:

cebeş nedir ne değildir diye google'ye yazdım sadece Önder Özcan çıktı. Dedim görsellere bakayım yine Önder Özcan. Videolar, haberler, alışveriş. Yine Önder Özcan. Seriye adını verecek yakında :)

Şimdi, Mehmet Ozyurek yazdı:

Şimdi, Serkan Aktay yazdı:

roma rakamıyla bile aynı sonuç :rolleyes:

:biggrin: C5, Cebeş, Ceğbeş, Si fayf sonuç değişmiyor :crazy:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Gedik

O değil de acaba cebeş şimdi hangi yolların tozunu kaldırıyordur acaba [emoji5] bu kadar insanın kendinden bahsettiğini duysa gurur olur muydu ki? [emoji4]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Şimdi, Murat Gedik yazdı:

O değil de acaba cebeş şimdi hangi yolların tozunu kaldırıyordur acaba emoji5.png bu kadar insanın kendinden bahsettiğini duysa gurur olur muydu ki? emoji4.png

Alan kişi ile aramızda 6-7  km mesafe var :) Her gece kabus görüyorum c5 i geri getire.. ups :blush:  Yani her an yolda karşılaşma ihtimalimiz var :)

Şimdi, Mehmet Ozyurek yazdı:

Yada utanır mı ?

Abi benim üye atabilme yetkisini 5 dakikalığına açar mısın, bişi deniycem :angry:

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Abi boşver sen. Fakir kısmısı ne anlar D segment arabadan. Onların derdi ikinci elde zarar etmemek. Alaman köylüsünün bindiği arabalara otomobil diye binerler. 1.3'ün altında araba alıp yazılım mazılm bişeyler yaparlar. 

• Beğen 3
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...