İçeriğe Yönlendir

Bu Araçlar Hakkındaki Düşünceleriniz?

Gürkan Başbağcı

Recommended Posts

Gürkan Başbağcı
(düzenlendi)

Bu araçlardan hangisini önerirsiniz ? 

1 - Skoda Fabia 1.4 Ambiante 

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-50.000-km-2010-model-ogretmenden-az-kullanilmis-501518847/detay/

2- Seat İbiza 1.4 Reference

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-tertemiz-araba-508835128/detay/

tarihinde Metin Akbal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

İki araç arasında İbize kesinlikle. Ancak araçların durumunu bilmeden söylüyorm tabii ki.

Yorum bağlantısı
Ramazan Turan

Kesinlikle kilometresi düşük olanı... ikisi birebir olmasa da aynı araç... 

Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

Eğer arka koltukta birileri oturacaksa Fabia da rahat ederler.İbizanın bu kasasının arkası çok dar ve tavan çok basık.

Yorum bağlantısı
Abdurrahman Tekin
15 saat önce, Gürkan Başbağcı yazdı:

Haftasonu ibiza ya baktırabilirim isterseniz :-)

Yorum bağlantısı
Gürkan Başbağcı
23 dakika önce, Abdurrahman Tekin yazdı:

Haftasonu ibiza ya baktırabilirim isterseniz :-)

Aracımı sattığım an dönüş yaparım teşekkürler :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Ertugay

İbiza daha yakışıklı ama Fabia'nın km düşük ve daha temiz görünüyor. Bu nedenle tercih Fabia.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gürkan Başbağcı
(düzenlendi)
Yorum bağlantısı
Emre Demir

Km takıntısı var sanırım hiç gerek yok bu paralar bu arabalara verilmez yazık yemin ederim , 10 bin 20 bin hasar kaydından korkmayın 200bin 300bin km den korkmayın.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

2006 focus tdci ghia alırdım bu rakamlara hazır piyasası düşmüşken fırsattır

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Gürkan Başbağcı

Aynen piyasa yeni yilda daha da yukselmeye devam edecek. Bende duzgun bir arac alayim uzun sure bineyim istiyorum

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
10 dakika önce, Gökhan Albayrak yazdı:

Ama bu paralar bu arabalara verildikçe de piyasa yükseliyor. 

sıfırının yükselmesi demek ikinci ele yönelmek demek. bu da fiyatın yükselmesi demek. Arz talep dengesinde fiyatlar oluşuyor. Mesela kimse almak istemese fiyatlar düşer.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Fevzi Göktaş

Son zamlardan sonra etrafım da sıfır araç alan görmedim ı,ya da bana öyle geliyor 

Bu fiyatlara ben de almam gerçi

Yorum bağlantısı
Gürkan Başbağcı

Ne alirsiniz peki bu fiyatlara onerilere acigim

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Focusu test etmiş ve 2004 Borayı 4.5 yıl kullanmış biri olarak tercihim bu 3 ü arasından otomatik Bora olurdu. Bu paralar verilir mi o ayrı mevzu. Bora sanıldığı gibi çok yakmaz. Şehir içi ortalamam 8.5 ile 8.9 arasında değişiyordu. Otomatik Bora ise yarım litre daha fazla yakar. Focus tan çok yakacağını sanmıyorum. 32 litre lpg ile cc açık 470 km gittiğimi bilirim. Hatta 4.4 litre rekorum var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Recep Demirci
9 saat önce, Gökhan Albayrak yazdı:

Ama bu paralar bu arabalara verildikçe de piyasa yükseliyor. 

Şahine 15-20 bin yazıyorlarsa benim arabada 40 bin eder diyen aslında şahine 15-20 istenildiğini görmese okumasa kendi arabasını 33 bine satsa razı olacak çok kimse çıkıyor.

Satan kişi okutma ve alan kişide ucuza kapma derdinde olunca maalesef çok temiz bir ticaret anlayışı olmuyor bu yüzden forumdan alıp satmak gerçekten daha ön plana çıkıyor.

Sıfır araç satışı olayında ise çevremde bu fiyat artışlarına rağmen alanları görüyorum.

Sıfır araç fiyatları yükseliyor diye 2.elcilerin elindeki malı adeta bulunmaz hint kumaşı sınıfına sokması hoşuma gitmiyor sonuçta hayat sadece arabadan ibaret değil insanların başka türlü ve öncelikli ihtiyaçlarıda var.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...