İçeriğe Yönlendir

Xiaomi Meraklıklarına Scooter'ım Geldi..

Erkan Gültekin1

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek
27 dakika önce, Erkan Gültekin1 yazdı:

yrıca aleti önden çekişli önündeki tekerin içinde motor var

Nee :unsure2:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1
Bir saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Nee :unsure2:

Abi scooter kayışlımı dedin ya :) Önden çekişli önündeki tekerleğin içinde motor var ordan güç alıp gidiyor :) Demek istemiştim..

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
19 dakika önce, Erkan Gültekin1 yazdı:

Abi scooter kayışlımı dedin ya :) Önden çekişli önündeki tekerleğin içinde motor var ordan güç alıp gidiyor :) Demek istemiştim..

Anladım.. :)  Şaşırdım. Süper teknoloji. Olması gereken. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

güle güle kullan abi. Portiflere fısıldayan adama teslim edelim modifiye etsin bunu 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1
güle güle kullan abi. Portiflere fısıldayan adama teslim edelim modifiye etsin bunu 

Aynen bu sever 4 çekerli elektrikli skuterım olur [emoji23][emoji23]

@servetaydin [emoji4]

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Modifiye yaşam tarzı bizde

Gel gel. Bişeyler deneriz
Sürücü sağlam ise kolay. 0-25 2 sn yaparız
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan

Hayırlı olsun.Güle güle kullanın. Cihaz çok hoşuma gitti [emoji846]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
7 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Anladım.. :)  Şaşırdım. Süper teknoloji. Olması gereken. 

E bisikletlerin çoğu göbekten motorlu.

şimdi yeni nesiller ( Bmw yaptı ilk sanırım ) Ön pedal göbeğine entegre. Akıllara ziyan güçvar. Birini kullandım Bolu'da kaldığımda. Benim diyen aracı kalkışta yer ve çaat diye 65 km hıza çıkıyorsun. Tabiki pedal desteği ile.

Makina bu

4GX177.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

gelecek elektriklilerde....

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Sayın abim ben sadece sportifi kullandığım için o yüzden MP3 nasıl indirilir bilmiyorum ama bu şarkıya hastayım hani Apple’da bunu satın aldım zaten hani her türlü müziklerin bunuKullanıyorum ayrıca aleti önden çekişli önündeki tekerin içinde motor var

O kadar öğrettik iPlay ile indircen diye Aaaaa[emoji99][emoji99][emoji99] [emoji15]

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Eee, bu aletin cep telefonu uygulaması var mı ? Veri aktarımı vs var mı ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1
Eee, bu aletin cep telefonu uygulaması var mı ? Veri aktarımı vs var mı ?

95884efd58669e2911c6403eacb7b8f2.jpg

Evet Mehmet abi bluetooth’u var oradan bağlantı kuruyor hıZ ortalama hız kalan süre ve şarj durumu ekrandan veriyor [emoji1308]??
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Evet Mehmet abi bluetooth’u var oradan bağlantı kuruyor hıZ ortalama hız kalan süre ve şarj durumu ekrandan veriyor [emoji1308]??

Tahmin etmiştim. Xiaomi ayakkabıya bile bluetooth koyar.
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
(düzenlendi)

Erkan, rejerenatif fren nasıl çalışıyor, frene dokunuca mı yoksa gazı bırakınca mı, durdurma eylemi anında yığılma nasıl, şarj göstergesi geri kazanım anında farklı çalışıyor mu, getir kurcalayalım bir ara. Tamam söz bişeyini sökmeyeceğim, portif testi yapmıycam. Söz vermiyorum

tarihinde Servet Aydın tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mehmet Göktürk

hepsiburadaya yeniden düşmüş. şimdi sorum şu:

uzakdoğu sitelerinde european version with upgraded battery management system diyor.  (BMS). bu size gelen hangisi. upgraded olan mı?

Nasıl kontrol edilecek?

teşekkürler

buldum ama sizin versiyon hangisi yorumlayabilir misiniz?

---

Difference Between Common and Europe Version:
Xiaomi electric scooter common version only has a charger as accessory in package.
EU version has rich accessories: power adapter, EU plug, a pair of spare tires, extending nozzle, T-shaped wrench, screws, English user manual.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1

Hangi seri olduğunu bilmiyorum hocam ama akşam cihaz üzerinde birşeyler yazıyorsa bakarım sizin için..

Hafta sonu ufaklık için bir ekleme yaptım onada bir direksiyon ekledim [emoji1315]

c01b34ca8e7c5d73ab73cadd487d98ac.jpg3d692ace4efc61a97ea317bfeb1f2822.jpgf123756526b793685dec5f1d34519181.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1
hepsiburadaya yeniden düşmüş. şimdi sorum şu:

uzakdoğu sitelerinde european version with upgraded battery management system diyor.  (BMS). bu size gelen hangisi. upgraded olan mı?

Nasıl kontrol edilecek?

teşekkürler

buldum ama sizin versiyon hangisi yorumlayabilir misiniz?

---

Difference Between Common and Europe Version:
Xiaomi electric scooter common version only has a charger as accessory in package.
EU version has rich accessories: power adapter, EU plug, a pair of spare tires, extending nozzle, T-shaped wrench, screws, English user manual.

Abi kaçırmayın derim uyguna düşüyorsa. Zaten 25km hıza rahatlıkla çıkılabiliyor ve 25km sonrası avrupa standartında yasakmış diye duydum. Bir video ekledim yokuş performansını görebilirsiniz ..

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Erkan, rampa inerken motor freni ne kadar tutuyor, şarj moduna geçtiği belli oluyor mu?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1
Erkan, rampa inerken motor freni ne kadar tutuyor, şarj moduna geçtiği belli oluyor mu?

Abi hiç gitmeyecek gibi oluyor motoru döndürdüğü belli oluyor. Mecburen gaza basıyorum yokuş aşağı insem dahi. Şarj modu va gibi bir bilgi yok :)
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...