İçeriğe Yönlendir

StreetKa - Genel Bakım ve Parça Uyumluluğu

Cagatay Babacan

Recommended Posts

Sani Gerşon
Bir saat önce, Musa Değerli yazdı:

Biz de Sağ stop sipariş ettik bişey diyormuyuz :) Ya bu arabanın parçası ne zor Türkiyede :)

Stop'lar her yerde var ya? Nerede bulamadınız ki?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
19 dakika önce, Musa Değerli yazdı:

streetka stobu zor :)

Haa, pardon, ben normal KA sandım :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Cagatay Babacan

Merhaba, önümüzdeki hafta bir aksilik olmazsa Noname servise gidip salıncakları taktıracağım. Sonuçları paylaşırım. Hakikaten zor oluyor ama bence işin zevkli tarafı da bu. Şahin değil kii keyfe keder yapılan müdahaleler. Araba daha iyi hale geliyor.

Bir de soru: Çok pahalı olmadan bu aracın gücünü 95 hp'den 125 hp düzeyine çıkarmak mümkün müdür?

teşekkürler

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

streetka da focus motoruna benzer bir düzen var. eskisi ile alakası yok. bence alt takımların da alakası yoktur.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
40 dakika önce, Cagatay Babacan yazdı:

Çok pahalı olmadan bu aracın gücünü 95 hp'den 125 hp düzeyine çıkarmak mümkün müdür?

Atmosferik benzinli araçlarda çok para harcamdan maalesef mümkün değildir.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
7 saat önce, Cagatay Babacan yazdı:

Çok pahalı olmadan bu aracın gücünü 95 hp'den 125 hp düzeyine çıkarmak mümkün müdür?

pahalı kelimesi izafidir :) 10 bin sterling verince kemiksiz gerçek 125 oluyor. ps bir yana, 7 bin devire zarttt diye gliyor. buna yol tutuş iyileştimrsi de eşlik ederese, 1800 sterling te ona gidiyor.

tüm modifiye parçaları ingiltere de hazır sıfır.

genelde 2.0 zetec motor ile modifiye diyorlar zira daha ucuz

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Cagatay Babacan

Güzel haber ama benim için bayağı bir para. O paraya bir streetka daha alınır?

Yorum bağlantısı
Musa Değerli
14 saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

pahalı kelimesi izafidir :) 10 bin sterling verince kemiksiz gerçek 125 oluyor. ps bir yana, 7 bin devire zarttt diye gliyor. buna yol tutuş iyileştimrsi de eşlik ederese, 1800 sterling te ona gidiyor.

tüm modifiye parçaları ingiltere de hazır sıfır.

genelde 2.0 zetec motor ile modifiye diyorlar zira daha ucuz

Oh o paraya neler yapılır :)

Yorum bağlantısı
Cagatay Babacan

Merhaba,

Nihayet  aracın salıncakları değişti. Ayrıca sol arka stopu da değiştirdim. Üstündekinde hafif bir çatlak vardı, hiç değişmese de olabilirdi ama bu aracı tertemiz kullanmak istiyor insan.

Salıncaklar değiştikten sonra rot ayarı da yapıldı.

Araba yeni gibi oldu (maşallah).

Bugün hava çok güzeldi, tertemiz yıkadım, ufak tefek çiziklerini pasta ile çıkardıktan sonra komple cilaladım. Ön konsol, lastikler, tente çok güzel oldu. Yaklaşık 4 saatimi aldı ama bence değer. Bir yere götürsen kimse bu kadar detaylarla ilgilenmiyor para verseniz bile.

Kedilerle mücadele için bir de yarım branda aldım. Hem kedilerden hem tozdan korunmuş olacak. Yarım olduğu için kapalı garajda boyaya bir zarar vermeyeceğini düşünüyorum. Her yanından hava alabiliyor. Bu ürünü herkese tavsiye ediyorum.

Yaz bitmeden aracın altına pütür attırmayı düşünüyorum. Yaşı itibarı ile faydalı olabilir.

Yazın gelmesini bekliyorum.

Şimdilik bu kadar. Herkese selam ve sevgiler.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

hayırlı olsun, kediler alta girmesin sonra, hava rüzgarlıysa branda zımpara etkisi yapar haberin ola....

Yorum bağlantısı
Cagatay Babacan

Kediler için Öyle bir risk var. İzleyip göreceğiz. Branda araç temizken takıldığında çizme riski olmaz diye ümit ediyorum. Küçük çizikleri pasta ile hallederim zaten. ?

Pütürü attırmak için tavsiye edebileceğiniz bir yer var mıdır?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...