İçeriğe Yönlendir

Özel Servis Garantiyi Bozar mı? İzleyelim...

Volkan Turkmen

Recommended Posts

Evren Erakçora

Kampanya ve yaş indirimi ile aşağı yukarı benzer fiyat çıkar.

Yorum bağlantısı
Ahmet Gül

Buralarda işçilik çok düşük neredeyse bedavaya yapıyor usta parçaları kendisinden alırsan. İnternetten alırsam da 50 lira işçilik veriyorum rutin bakım için.

İki hafta önce yaptırdığım bakım, Castrol Magnetec yağ, Hava filtresi, yağ filtresi, polen filtresi, triger , devirdaim, v kayışı 840 lira verdim. Tüm parçalar orijinal. İnternetten alsam daha ucuza da getirebilirdim ama uğraşmak istemedim bu sefer. Bu fiyata bu hizmeti verecek servis zor. İşçilik 240 lira aldı. İnternetten parçaları alırsanız hesaplayın 240 lira koyun üstüne. 

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Orijinal denilen parçalar bazen orijinal olmayabiliyor, karbonlu polen filtresi var bir de ucuz tıp var mesela.

Yorum bağlantısı
Ahmet Gül

Evren Bey nedense sizle anlaşamadığımı düşünüyorum ? Parçaları güvenilir sitelerden ben orijinal olarak alıyorum zaten, aldığım parçadan da eminim. Serviste garantili olarak bakım yaptırmak elbette güzeldir ama ne indirimi olursa olsun, servis fiyatı her zaman tuzludur. Hemen hemen aynı fiyata geldiğini iddia etmek biraz iddialı olur. 

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil
1 saat önce, Ahmet Gül yazdı:

Evren Bey nedense sizle anlaşamadığımı düşünüyorum ? Parçaları güvenilir sitelerden ben orijinal olarak alıyorum zaten, aldığım parçadan da eminim. Serviste garantili olarak bakım yaptırmak elbette güzeldir ama ne indirimi olursa olsun, servis fiyatı her zaman tuzludur. Hemen hemen aynı fiyata geldiğini iddia etmek biraz iddialı olur. 

2 ay önce. serviste yaptırdığım bakım:

yağ, filtrelerin hepsi, arka fren balataları ve triger değişti 1100 tl tuttu indirimle 850 tl ödedim çıktım. Bütün bunları dışarda daha ucuza yaptırabileceğimi hiç sanmıyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Gül
2 ay önce. serviste yaptırdığım bakım:

yağ, filtrelerin hepsi, arka fren balataları ve triger değişti 1100 tl tuttu indirimle 850 tl ödedim çıktım. Bütün bunları dışarda daha ucuza yaptırabileceğimi hiç sanmıyorum.

Süper fiyat[emoji1303] Ben o fiyata servise selam bile veremiyorum maalesef. 2012 yılında Karabük Azim Oto 1000 lira istemişti benden, arkama bile bakmadan kaçmıştım. 195 liraya yaptırmıştım özel serviste.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...