İçeriğe Yönlendir

Lenovo vs. HP

Volkan Turkmen

Recommended Posts

Volkan Turkmen
Hasan Karabekiroglu
9 saat önce, Sani Gerşon yazdı:

Aynı özelliklerde HP ilk tercihim olurdu.

Aynı fikirdeyim Lenovo da bu kategoride iyi cihazlar üretiyor ama HP bir tık üstte

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur

HP. 

Elitebook serisinden 11 yıldır hp kullanıyorum ve işim gereği notebook hep açık,  Gönül rahatlığı ile alın diyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Samyeli

Bugün ve yarın Vatan da %18 kadar indirim var.Bunu değerlendirin derim.Tercihim kesinlikle Lenovo....

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Volkan Turkmen

Lenovo ile biraz dargınız, hakem heyeti ile  üstelerinden gelebildim ;) O nedenle HP tercih edeceğim sanıyorum. Hem HP 8 GB ram hem de HP bir miktar para iadesi yapıyormuş bu durumda baya avantajlı hale geliyor HP. Ama Lenovo kasası daha güzel ikisini de inceledim. Özellik ve fiyatları aynı olsaydı Lenovo yu tercih etme ihtimalim vardı yine de.

Yorum bağlantısı
Sezgin Yılmaz

10 yıllık HP kullanıcısı olarak  tavsiye ederim . 2 sene önce laptopumu aldığımda ssd takmıştım temiz kurulum yapayım derken yedek sistem dosyalarını vs yanlışlıkla silmiştim Windows  bir türlü aktive olmuyordu. Müşteri hizmetleri ile irtibata geçtim 2 gün de çek cumhuriyetinden pc min yedekleme cd lerini dhl ile uşağa teslim ettiler.kurulum konusunda telefondan  yardımcı oldular ve sorunum çözüldü.

Bir ürünü alırken  müşteri memnuniyet oranı düşük markaları artık tercih etmiyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya

Benim lenova 1 sene kullandıkdan sonra anakart arızası verdi,servise gönderim kartı değiştirip gönderdiler.Servis konusunda HP bir numara.Yinede lenova alırdım nedeni ise hp nin bir sürü yazılım ile pc doldurması.Tabiatı farklı bir pc sevemedim.Arzular herzaman farlılık gösterir.Alıştığın eşşeğe binmek herzaman daha iyidir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Volkan Turkmen
(düzenlendi)
On 16.12.2017 at 00:45, Sezgin Yılmaz yazdı:

eski hp laptopunuz var ise yada seri kodu bulabilirseniz 480 tl hesabınıza iade ediyorlar konu linki:https://forum.donanimhaber.com/eski-hp-si-olup-yeni-bir-hp-alacak-kullaniciya-480tl-ye-kadar-para-iadesi-kampanyasi--116696103

On 17.12.2017 at 00:26, Uğur Samyeli yazdı:

Bugün ve yarın Vatan da %18 kadar indirim var.Bunu değerlendirin derim.Tercihim kesinlikle Lenovo....

Sizlere özellikle teşekkür ediyorum. 3.700 TL lik Laptop 2.575 TL ye gelmiş oldu. :)

İ5 8250 - 256 ssd- 8 gb ram - gt940 mx- full hd - dokunmatik ktlanabilir ekran vs. vs. bir laptop için çok iyi fiyat.

HP aldım, (KDV indirimi, gittigidiyor özel indirimi ve HP para iadesi ile )

tarihinde Volkan Turkmen tarafından düzenlendi
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya
54 dakika önce, Volkan Turkmen yazdı:

Sizlere özellikle teşekkür ediyorum. 3.700 TL lik Laptop 2.575 TL ye gelmiş oldu. :)

İ5 8250 - 256 ssd- 8 gb ram - gt940 mx- full hd - dokunmatik ktlanabilir ekran vs. vs. bir laptop için çok iyi fiyat.

HP aldım, (KDV indirimi, gittigidiyor özel indirimi ve HP para iadesi ile )

Hayırlı olsun.Güle güle kullanın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...