İçeriğe Yönlendir

Bu İki Araç Arasında Kaldım Sizce Hangisi Ve Neden?

Onur Yeşil

Recommended Posts

Onur Yeşil
(düzenlendi)

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-20-bin-km-de-sifirdan-farksiz-2013-otomatik-honda-elegance-509487439/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-sifir-gibi-elegance-509179125/detay

Herkese merhabalar.Bu iki civic’ten birini kesin alacağım kararımı verdim.

Siyah olanın km 10bin daha düşük,kaput ve çamurluklarda şeffaf folyo var.

Füme olanda da seramik kaplama var.

İkisi de sıfır ayarında sıkıntısız sorunsuz,sizce hangisini almalıyım?

tarihinde Önder Özcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ahmet Türedi

Ben siyah renk sevmediğim için 2012 model olanı alırdım.Hem 2018 de mtv de 2012 model olan daha az ödeyecek oda bir avantaj.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

MTV güzel düşünmüşsünüz :)

Ben de siyah sevmediğim için fümeye yönelirdim.

Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur

Yıl ve km farkı olmasına rağmen fiyatlar aynı. İkiside sıfır ayarında sayılır.

2012 ye indirim yaptırabiliyorsanız onu alın ama ben şahsen genç olanı alırdım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eray Çalışkan

Çoğu açıdan denk araçlar olduğu için burada en büyük fark renk ve zevk meselesi ve bence füme daha güzel :) Ben 1 yaş da olsa genç olsun daha az km olsun isteyebilirdim siyah da bu açıdan cazip. Siz neye öncelik veriyorsanız onu alın

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onur Yeşil

Aslında ben de siyahı bi tık daha önde tutuyorum ama folyolar kafamı kurcalıyor,altından boya vs çıkarsa,ekspertizi aradım sordum folyoyu sökmeden anlaşılmaz diyorlar.

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

ben olsam füme olan araca yönelirdim, siyah aracın ilan fotoğrafları ilginç iç mekan fotoları gayet net ama dış fotolar kalitesiz hiç bir şey net olarak görülmüyor

Yorum bağlantısı
Serhan Kaya

füme olanın sahibi daha titiz gibi duruyor. renk olarak da füme çok şık. 1 yıl farka takılmayın. pazarlıkla biraz daha indirim yaptırıp alın.

Yorum bağlantısı
Onur Bulut

2017 Elegance 96 bin TL 4-5 yaşında olan araca bu parayı şahsen ben vermezdim. O paralara tercihim Honda olmazdı şahsi fikrim bu yönde.

Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce

Bu rakama daha farklı araç bakmayı düşünseniz ? Bu aracın yakıt durumu ve yol sesi pekte içaçıcı değil.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Onur Yeşil
Bu rakama daha farklı araç bakmayı düşünseniz ? Bu aracın yakıt durumu ve yol sesi pekte içaçıcı değil.

Bu kilometrelerde ve donanımda(sunroof) tavsiyeniz nedir?
Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur

Ek olarak kullanıcı yakıt tüketimi ne kadarmış araştırdınız mı ?

Yakıt fiyatları uçtu. Uzun süre binecekseniz lpg şart.

Eğer civic hayranlığı yoksa o fiyata daha ekonomik araç bakılabilir.

Yorum bağlantısı
Onur Yeşil
Ek olarak kullanıcı yakıt tüketimi ne kadarmış araştırdınız mı ?

Yakıt fiyatları uçtu. Uzun süre binecekseniz lpg şart.

Eğer civic hayranlığı yoksa o fiyata daha ekonomik araç bakılabilir.

Araştırdım ekonomik olarak duydum yakıtı,bi tanıdığımda var şehir içi kullanıyor; 6,5 falan diyor ortalama
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Şimdi, Onur Yeşil yazdı:

Araştırdım ekonomik olarak duydum yakıtı,bi tanıdığımda var şehir içi kullanıyor; 6,5 falan diyor ortalama

benzinli 1.6 atmosferik otomatik :)  şehir içi :)  Hangi şehir bu?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Bir defa arka koltukta seyahat ettim,bana baş mesafesi çok az geldi. Aracın dış boyutunu düşününce pek de kullanışlı değil gibi. Mekanik sağlamdır ona laf yok.

Yorum bağlantısı
Onur Bulut
8 dakika önce, Onur Yeşil yazdı:

Aracın fabrika verisi 9.1 nasıl 6.5 geziyor şehir içi gerçekten merak ettim ? Kafamda deli sorular. :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ahmet Gül

Hevesinizi kırmak istemem eğer heves ediyorsanız kesinlikle almalısınız. Ancak marka çok da önemli değil derseniz bi fiyatlara öyle arabalar alınır ki o kadar olur yani ? Dediğim gibi heves varsa bir şey diyemem beğeniyorsanız en güzeli budur. 

Yorum bağlantısı
Ahmet Gül

Bu arada beyaz 20 bin km de 2014 aynısı yakın arkadaşımda var 10 litreden aşağı yakmıyor bilginize. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur

Bence tanıdıkta varsa alın arabayı kullanın test edin.
Arkadaşım 2014 1.6 otomatik araba aldı yakıtı yüzünden kullanamadı. Alırken sen çok geziyorsun dizel al demiştim. dinlememişti. :)

Aldı 54 bine 3 ay sonra 61 bine elden çıkardı. Km de 45-50 krş yakıyormuş.

Bütçede var benzinide dert etmem diyorsanız yakışıklı sağlam araba hayırlısı olsun.

Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce
1 saat önce, Onur Yeşil yazdı:

Bu kilometrelerde ve donanımda(sunroof) tavsiyeniz nedir?

Biraz daha zorlanıp bu aracı alırdım.Sadece opsiyonların farkı 15 - 20,000 tl civarı ve aracı bir kere test edin farkını göreceksiniz...6,5 litre benim dizel yakıyor ş.içinde, bu araçlar 8 den aşağı yakmaz, şehirine görede 12 litreleri bulurlar.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-ertemel-autopia_boyasiz_cam-tavan_otomatik-130-ps_full-plusfull-510680117/detay

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...