İçeriğe Yönlendir

Bu İki Araç Arasında Kaldım Sizce Hangisi Ve Neden?

Onur Yeşil

Recommended Posts

Fevzi Göktaş

76bin tl ye yılın otomobili ödülü almış megane veriyorlar 

Otomatik değil en düşük paket belki ama ben megane alırdım 

Yorum bağlantısı
Recep Demirci

fd6 ile fb7 özellikle fb7 en beğendiğim kasa.İlla civic olsun diyorsanız başka araç düşünmüyorsanız Siyah renkde güzel füme bencede daha güzel.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

Bu ikisinden biri icin fikrimiz soruluyorsa ;
araclar birbirine yakin sizin icin model mi renk mi onemli ona gore karar verecek sizsiniz.

Siz olsaniz diye soruluyorsa ;
Ben olsam d segmentinde dizel otomatik dusunurdum o da 2.0 dizel makyajli kasa mondeo olurdu,yakita dusundugum meblagi da vergiye verdigimi dusunurdum

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Bakar

Ben olsam 'motoru dırıdır' yazanı alırdım :D şaka bir yana füme renginin  daha yakışıklı olduğunu düşünüyorum..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onur Yeşil

Dizel otomatik Kia Cerato Tecno Plus için kaporayı ödedim,kısmetse bi kaç gün içinde alıyorum aracı.18.000 km 2016 model 2017 nisan trafiğe çıkışlı.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
İsmail Avcı
Dizel otomatik Kia Cerato Tecno Plus için kaporayı ödedim,kısmetse bi kaç gün içinde alıyorum aracı.18.000 km 2016 model 2017 nisan trafiğe çıkışlı.
Hayirli olsun kazasiz belasiz
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur
Güzel seçim olmuş.
Hayırlı olsun.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Gül

Tebrik ederim mükemmel seçim. Bu araca her bindiğinizde iyi ki ilk aklıma geleni almamışım diyeceksiniz. Allah kazasız belasız güzel günlerde sürmeyi nasip etsin. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Recep Demirci

Hayırlı olsun oldukça güzel görünen bir araç seçimi yapmışınız güle güle kullanın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gürkan Başbağcı

Ben 2.el arabaya o kadar para vermeye karşıyım. Ama hayırlı olsun madem :D

Yorum bağlantısı
İsmail Avcı
Ben 2.el arabaya o kadar para vermeye karşıyım. Ama hayırlı olsun madem [emoji3]
Sifir araba yokki bu paraya,ben de 1. Ele verilene aciyorum ;)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gürkan Başbağcı
Sifir araba yokki bu paraya,ben de 1. Ele verilene aciyorum [emoji6]
Ben ona da karsiyim, daha dogrusu hangi araba olursa olsun yazik o paralara. Ama aliyolar yani 500bin de olsa aliyolar o yuzden fiyatlar artmaya devam..
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Onur Yeşil
Ben 2.el arabaya o kadar para vermeye karşıyım. Ama hayırlı olsun madem [emoji3]

Sıfırı 107 bin tl liste fiyatı,benim aldığım araba da sıfır ayarında,bence baya mantıklı bi alışveriş.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gürkan Başbağcı
2 dakika önce, Onur Yeşil yazdı:

Sıfırı 107 bin tl liste fiyatı,benim aldığım araba da sıfır ayarında,bence baya mantıklı bi alışveriş.

Memnunsanız bize laf düşmez hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin insallah.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Gül

Ben arabaya verilen paraya acımıyorum. Bu fiyatlar yüksek vergilendirme sebebiyle gayet normal fiyatlar. Kazancımıza göre bize fazla gelmesi, pahalı olduğu anlamına gelmez. 

Defalarca anlatmışımdır, bugün Focus değil de bir tık düşük yol tutuşa ve güvenlik ekipmanlarına sahip bir araca binseydim, galiba bu üçüncü ölüşüm olurdu ?Sonuçta hiçbir para sevdiklerimizi geri getiremez. 

Aldiginiz aracı makul, ve mantıklı bir tercih olarak görüyorum. Allah kazasız, cezasız binmeyi nasip etsin.  Verdiğiniz parayı sonuna kadar hak edecek, satarken de kârâ geçeceksiniz insallah. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
4 saat önce, İsmail Avcı yazdı:

Sifir araba yokki bu paraya,ben de 1. Ele verilene aciyorum ;)

Araç fiyatlarının hem 1 hem 2 de yüksek olması çogu ithal olan bu araçları nisbeten uzun yıllar kullanmamızı saglıyor. 

Farklı bir taktik mtv yükseltip ikinci el araç ithalatını serbest bırakmak olabilir.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Onur Yeşil
Hayırlı olsun. [emoji846]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sağolun.
Ben arabaya verilen paraya acımıyorum. Bu fiyatlar yüksek vergilendirme sebebiyle gayet normal fiyatlar. Kazancımıza göre bize fazla gelmesi, pahalı olduğu anlamına gelmez. 
Defalarca anlatmışımdır, bugün Focus değil de bir tık düşük yol tutuşa ve güvenlik ekipmanlarına sahip bir araca binseydim, galiba bu üçüncü ölüşüm olurdu [emoji3]Sonuçta hiçbir para sevdiklerimizi geri getiremez. 
Aldiginiz aracı makul, ve mantıklı bir tercih olarak görüyorum. Allah kazasız, cezasız binmeyi nasip etsin.  Verdiğiniz parayı sonuna kadar hak edecek, satarken de kârâ geçeceksiniz insallah. 

Allah cümlemize ağız tadıyla arabalarımıza binmeyi nasip etsin. :)
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...