İçeriğe Yönlendir

Yolda Kaldım

Hüseyin Lafcı

Recommended Posts

A. Yıldırım Yıldız

Basligi simdi gordum. Hiseyin beye gecmis olsun. Umit beyi de tebrik ederim. Allah herkesin yar ve yardimcisi olsun. Esim ogretmen. Bizde Bursa'dan Istanbul'a gitmek istedigimizde Iznik'ten Karamursel'e gecis icin kullanilan Yalakdere koy yollarimda kalmistik bu temmuz ayinda. Hanim ogretmenlere dair bir forumda durumu yazmisti. Gece yarisi sagolsun koy okulunun ogretmeni gelip bizi aldi misafir etti. Tesaduf kardeside Izmit'te sanayide otomobil servisiymis. Cok guzel dostluklar kazandik. Ayni vicdan rahatligini bizde yasamak isteriz. Duzce ve Izmir'de bosta duran esyali evim var. Luzum ettiginde Bursa'da da yardimci olabilirim. Olaki Antalya civarlarinda lazim olursa kendim Kemer'de yasiyorum. Evimin ust kati musait. Gun olur lazim olur diye burada bu yazim dursun. Sahsi prensibim geregi telefon numarami acik ortamlarda yazmaktan imtina ediyorum. Bu sebepten forumda yonetici olarak tek bildigim Mehmet beye numarami simdi ozelden yaziyorum. Gece gunduz ihtiyac halinde (cok ektra durum olmadikca) musait olabildigim bir mesai sistemindeyim. Mehmet beyden numarami isteyip bana ulasabilirsiniz. Hepimize kazasiz belasiz keyifli yolculuklar dilerim.

Not: Mehmet bey= Mehmet OZYUREK

• Beğen 16
Yorum bağlantısı
Recep Demirci

Geçmiş olsun. Allah razı olsun bu zamanda böyle insani davranışta bulunan kişilere.Tebrik ederim Ümit bey.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...