İçeriğe Yönlendir

Yolda Kaldım

Hüseyin Lafcı

Recommended Posts

Hüseyin Lafcı

Istanbuldan boluya giderken park shop outleti 3 km gecince arac su kaynatti hemen saga çektim suyu doldurdum sizintiyi bulmak icin ama alttan bi yerden geliyo gibi arac 1.6 2009 benzin lpg focus suan cekici bekliyorum duzceye kadar cekici hakkim var duzcede bana yardimci olabilcek biri var midir telefon numaram 506 5200646

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Geçmiş olsun. En güzeli geceyi otelde geçirip sabah bakmak. Şansa yarın da Pazar ama gündüzün şerri gecenin hayrindan iyidir derler.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ümit Kocabaş

Hüseyin Hocamla görüştük. Elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağız.

• Beğen 24
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Ümit Kocabaş

Araçtaki sorunu düzeltip, Hüseyin Hocamı yolcu ettik hayırlısıyla.

• Beğen 26
  • Teşekkür 3
Yorum bağlantısı
Hasan Yıldız
Yol yardim da neymis,forum yardim yegane cozum.
Ümit bey Allah razi olsun.
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ümit Kaan
40 dakika önce, Ümit Kocabaş yazdı:

İşte forumun faydası, gece yarısı bile olsa, bir forumdaşın sıkıntısı gideriliyor.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Hüseyin Lafcı

Arkadaslar hepinize cok tesekkur ederim birkez daha kocaman bir aile olusumuza sahit oldum Umit hocam cok ama cok tesekkur ederim ihtiyac duyabilecegim ne varsa ümit hocamla beraber hepsi halloldu yanimda esim ve iki bayan ogretmen arkadasimla beraber gercekten zor bi durumda kalmistik ta ki o telefon gelinceye kadar.. 

Mehmet Özyürek abime de tekrardan cok tesekkur ederim iyi ki varsiniz ..

• Beğen 8
Yorum bağlantısı
Fikret Özsoy

Zor günde işi kolaylaştırmak ne büyük bir mutluluk. Hepsimizin başına gelebilirdi.

Öncelikle forumun kurucularından, vesile ile yardımını esgirmeyenlerden Allah razı olsun. :bravo:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Lafcı
5 dakika önce, Mustafa Şimşek yazdı:

Geçmiş olsun. Problem neymiş?

Tesekkur ederim .Problem isinan bir hortumun motorun arka kisminda delinmesiymis otobanda yuksek hizda olundugu icin motoru stop etme konusunda gec kalinsa ciddi sıkıntı çıkabilirdi

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...