İçeriğe Yönlendir

Görüş ve Önerilerinizi Alabilir miyim

Uğur Samyeli

Recommended Posts

Uğur Samyeli
4 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Bu forumda. Bu aracı al diyecek kimse çıkmaz abi.

1 dakika önce, Koray Demir yazdı:

Tdci+cvt şanzıman saatli bomba uzak durulmalı.

Evet bunu söylemişlerdi ama ben genede emin olmak için burada paylaşmak istedim.Çok  teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
11 dakika önce, Uğur Samyeli yazdı:

Malum sitedeki bu araçla ilgili fikirlerinizi almak isterim......

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-acil-satilik-temiz-aile-araci-511802091/detay/

Uğur abi sen de yıllardır bu forumdasın, bizim bildiğimiz kadar sen de Ford ve cvt durumlarını biliyorsun. Aklındaki nedir. Aracı sevmediğiniz bir tanıdığa mı bakıyorsunuz?

• Beğen 1
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Uğur Samyeli
2 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

Uğur abi sen de yıllardır bu forumdasın, bizim bildiğimiz kadar sen de Ford ve cvt durumlarını biliyorsun. Aklındaki nedir. Aracı sevmediğiniz bir tanıdığa mı bakıyorsunuz?

Önder bana inanmadı.Yanında yazdım ki görsün diye.Yoksa dediğiniz gibi bu şanzumanların sorunlu olduğunu biliyordum...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil
8 saat önce, Uğur Samyeli yazdı:

Önder bana inanmadı.Yanında yazdım ki görsün diye.Yoksa dediğiniz gibi bu şanzumanların sorunlu olduğunu biliyordum...

Bende çok okumuştum sorunlu olduğunu hatta sırf millet grup fln kurmuştu sorun yaşayanlar ama şans meselesi, eşimin teyzesinin eşinde var 2.el olarak aldı senelerdir sorunsuz biniyor, almadan önce de okdar uyarmıştım aldı ama şansına hiç sorun çıkarmadı hala biniyor, adam arabaya bakım fln da yaptırmayan biri,çok sallamaz arabayı fln. şaşırıyorum.

Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan

Bu arabaları satanlar sanki hiç böyle bir sorun yokmuş, sanki her şey mükemmelmiş gibi ilan vermiyorlar mı ben de buna ayar oluyorum. Diyelim ki sen bi hata yaptın aldın peki aynı hatayı başkasına niye iteliyorsun. O da alıp başka bir anlamayan ya da bilmeyene satacak. Böyle böyle bir döngü.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...