İçeriğe Yönlendir

Smarnoo T652 Araç Kamerası ( f/p )

Olgu Erhan

Recommended Posts

Oğuz Tiryaki

Merhabalar
Bugün kameram geldi desteğinden dolayı ve kamera almamiza sebep olan Olgu beye tekrar teşekkürler. Simdi birde 64gb hafıza kartı aldimi işlem tamamdır.2eb11c3a3430b7ef9d0c4a6a001666dd.jpgbbe459be2774a5fcc008c3a5fd5be58a.jpg3b13d04f060811587c67a6549e1b9c96.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
2 saat önce, Oğuz Tiryaki yazdı:
Merhabalar
Bugün kameram geldi desteğinden dolayı ve kamera almamiza sebep olan Olgu beye tekrar teşekkürler. Simdi birde 64gb hafıza kartı aldimi işlem tamamdır.

Vay çok çabuk gelmiş, rica ederim. Resimler süper.

Kaç günde geldi ?

32 yeter ama 64 illa diyorsanız tavsiyemdir.

Samsung 64GB MicroSD Evo Class10 48mb/sn Hafıza Kartı + SD Adaptör MB-MP64DA/TR
http://www.hepsiburada.com/samsung-64gb-microsd-evo-class10-48mbsn-hafiza-karti--sd-adaptor-mb-mp64datr-p-FTHFZSAMEVOMC64GB?magaza=Atn%20Elektronik

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Recep Güney

benimki de dün Türkiye ye gelmiş görünüyor. inşallah tez zamanda elimize ulaşır

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuz Tiryaki

Vay çok çabuk gelmiş, rica ederim. Resimler süper.

Kaç günde geldi ?

32 yeter ama 64 illa diyorsanız tavsiyemdir.

Samsung 64GB MicroSD Evo Class10 48mb/sn Hafıza Kartı + SD Adaptör MB-MP64DA/TR
http://www.hepsiburada.com/samsung-64gb-microsd-evo-class10-48mbsn-hafiza-karti--sd-adaptor-mb-mp64datr-p-FTHFZSAMEVOMC64GB?magaza=Atn%20Elektronik
18.12.2017 de vermistim siparisi 17 gunde geldi bende şaşırdım. 32gb da olabilir aslinda dediginiz gibi. 32gb kartta ne kadar sure kayit yapabilir tahmininizce ? . Allah gostermesin kimseye kaza aninda o goruntuyu nasil saklayabiliriz
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
18.12.2017 de vermistim siparisi 17 gunde geldi bende şaşırdım. 32gb da olabilir aslinda dediginiz gibi. 32gb kartta ne kadar sure kayit yapabilir tahmininizce ? . Allah gostermesin kimseye kaza aninda o goruntuyu nasil saklayabiliriz

32 gb a 5 saat kadar kaydeder sonra en eskiden itibaren silerek devam eder. Kaza dediğin 3-5 saniye otg aparatı ile micro sd kartı cep telefonunuza takarak alabilirsiniz.

Iphone varsa onun içinde parça var.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Recep Güney

Benimki de bugün geldi.akşam falan demedim hemen arabaya inip taktım.hafıza kartını önceden ayarlamıştım. Olgu bey tekrar teşekkür ederim sizin videonuzu tekrar izleyip hemen kullanmaya başladım[emoji3]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Kamerasız olmaz.
Kamera olmasa. Şu kazanın oluş şeklini izah edemiyordu

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur
Kamerasız olmaz.
Kamera olmasa. Şu kazanın oluş şeklini izah edemiyordu

Kırmızı arabanın yola çıktığını görüyor yavaşlamıyor. Sol şeride kaydığını görüyor frene basmıyor, bodoslama dalıyor kırmızı arabaya. Allahtan maddi hasarlı olmuş. Resmi olarak kırmızı suçlu ama kameralıda suçlu.
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Kırmızı arabanın yola çıktığını görüyor yavaşlamıyor. Sol şeride kaydığını görüyor frene basmıyor, bodoslama dalıyor kırmızı arabaya. Allahtan maddi hasarlı olmuş. Resmi olarak kırmızı suçlu ama kameralıda suçlu.

Kırmızı arabanın ordan çıkıp sol şeride geçeceği kimsenin aklına gelmemiştir.
Benim de gelmezdi. Ben de olsam vururdum heralde. [emoji23]
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Ben siteden bakıyorum ama kargo ne alemde göremiyorum. Takipli istedik aslen ama. Herhangi bir güncelleme yok gönderim ile hiçbilgi yok daha doğrusu

Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş
Bir saat önce, Akan Belen yazdı:

Ben siteden bakıyorum ama kargo ne alemde göremiyorum. Takipli istedik aslen ama. Herhangi bir güncelleme yok gönderim ile hiçbilgi yok daha doğrusu

Bende de aynı durum mevcut. Hiç bir yerde kargo bilgisi göremiyorum.

Yorum bağlantısı
Ercüment Yıldırım

Çok hızlı gelmiş abinin kamerası. bende 26 aralıkta verdim benim kide gelmedi. Hala hollanda da görünüyor hatta

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
Çok hızlı gelmiş abinin kamerası. bende 26 aralıkta verdim benim kide gelmedi. Hala hollanda da görünüyor hatta

Abine torpil geçmişler, seninki portakal diyarında geziyor :)
Yorum bağlantısı
Ercüment Yıldırım
2 dakika önce, Olgu Erhan yazdı:

Abine torpil geçmişler, seninki portakal diyarında geziyor :)

Sorma valla resmen avrupaya gelmişken biraz gezip tozayım demiş. Bari kamera çalışsa birşeyler çekse de gelince izlerdik :) 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
On 05.01.2018 at 22:38, Recep Güney yazdı:

Benimki de bugün geldi.akşam falan demedim hemen arabaya inip taktım.hafıza kartını önceden ayarlamıştım. Olgu bey tekrar teşekkür ederim sizin videonuzu tekrar izleyip hemen kullanmaya başladımemoji3.png

Monte edildiği yerden resim isteriz :mangal:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Gülderen

27.12.2017 de sipariş verdik 29.12.2017 de kagolandı gözüküyor ama hala kargo hareketi yok :unsure2: 

Yorum bağlantısı
Akan Belen
27.12.2017 de sipariş verdik 29.12.2017 de kagolandı gözüküyor ama hala kargo hareketi yok default_unsure2.gif 
Aynen ses seda yok hiç [emoji23]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
27.12.2017 de sipariş verdik 29.12.2017 de kagolandı gözüküyor ama hala kargo hareketi yok default_unsure2.gif 

Sabır lütfen :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Az önce teslim aldım kamerayı. Şimdi kurulum yapma kısmı kaldı. Sanırım video vardı bununla ilgili. Birde bağlantı işi ama bakalım nasıl çözeceğim o işi

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
Az önce teslim aldım kamerayı. Şimdi kurulum yapma kısmı kaldı. Sanırım video vardı bununla ilgili. Birde bağlantı işi ama bakalım nasıl çözeceğim o işi

Hani kutu resimleri :)
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Hani kutu resimleri [emoji4]
Hemen açıp dağıttım kutuyu [emoji23]
a3d832aa175da904bfb09cf93cb0673d.jpgaab1153ce765efef2a4fab0016bfe590.jpg
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş

Benimki hala gelmedi. Kargo bilgileri de güncellenmedi. Kargolandı diyor ama ne gelen var ne giden....

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...