İçeriğe Yönlendir

İzmir'de Detaylı Temizlik Önerisi

Gürkan Başbağcı

Recommended Posts

Gürkan Başbağcı

Merhabalar.

izmir Bornova'dayım. Yeni aldığım aracın koltukları biraz kirli. Şöyle detaylı bir temizlik yaptırayım diyorum ama daha önce hiç yaptırmadım.

Tavsiye edebileceğiniz yer var mı? Maliyet tahminen kaç olur ?

Yorum bağlantısı
Buğra Höngül
Merhabalar.
izmir Bornova'dayım. Yeni aldığım aracın koltukları biraz kirli. Şöyle detaylı bir temizlik yaptırayım diyorum ama daha önce hiç yaptırmadım.
Tavsiye edebileceğiniz yer var mı? Maliyet tahminen kaç olur ?
Maliyeti aracın durumuna bağlıdır, ancak yaptığı işe kefil olacağım hardcore garaj cem'i tavsiye ederim
  • Beğen 2
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay
(düzenlendi)

İç temizlik yeni yaptırdım. Genel olarak 200-350 arasında değişiyor fiyatlar. İzmir'de Joker Car Care Tayfun Tirtom işçiliği iyidir. Size de yakın, Bornova'da 3.sanayide idi sanırım.

tarihinde Cihat Küçükay tarafından düzenlendi
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Türedi
(düzenlendi)

Sadece koltuk temizliği ise emanet bir halı yıkama makinesi ile çok ucuza işinizi halledebilirsiniz.Açıkcası iç temizliğe verilen bu yüksek fiyatlar bana gereksiz geliyor.

Hatta taksitle halı yıkama makinesi alıp bundan sonraki tüm araçların temizliğinide yapabilirsiniz.Ben daha önceki açık renk döşemeli c-max aracımı 3 kez yıkadım valla cillop gibi oluyor.Ancak havaların ısınmasını beklemeniz gerekiyor yoksa kurutmada sıkıntı çıkabilir.

Vaktim ve uğraşacak zamanım yok derseniz siz bilirsiniz.

tarihinde Ahmet Türedi tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ahmet Ertugay

İzmir Adliyesi yakınında eski Sonax bayisi ACT Uce oto var, iyi iş yaparlar ama fiyat konusu biraz yüksek olabilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Hardcore Garaj ve Hasta İşi. Her ikisininde methini duydum. Hardcore garajın yetkilisinin ise bildiğiniz hasta olduğunu biliyorum. Araç üzerinde anlaşmadığınız yer dahi olsa gözüne takılırsa adam onu da yapmadan bırakmaz herhangi bir ücrette talep etmez diye biliyorum.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek
Point’in altındaki shop&wash ve hasta işi. İkisi de iyidir.
Pointe hep gidiyorum ve görüyorum. Fiyatları pahalıdır diye hiç yanaşmadım. Bilginiz var mı fiyatları nasıl?
Yorum bağlantısı
Ali Karadağ
3 saat önce, Yasin Mümin Şimşek yazdı:
3 saat önce, Ali Karadağ yazdı:

Pointe hep gidiyorum ve görüyorum. Fiyatları pahalıdır diye hiç yanaşmadım. Bilginiz var mı fiyatları nasıl?

Piyasadan ucuza detaylı temizlik+ozon+koltuk koruyucu yaptırmıştım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gürkan Başbağcı
Hardcore Garaj ve Hasta İşi. Her ikisininde methini duydum. Hardcore garajın yetkilisinin ise bildiğiniz hasta olduğunu biliyorum. Araç üzerinde anlaşmadığınız yer dahi olsa gözüne takılırsa adam onu da yapmadan bırakmaz herhangi bir ücrette talep etmez diye biliyorum.
Bugun is cikisi yakin diye hasta isine gideyim dedim. Bu adreste oyle biryer yok. 2 saat dolastim dolastim navigasyon hedefinize ulastiniz diyor ama kuru binadan baska bisey yok. Anlayamadim?
e452bab646cc5016e3f46e2bebb03ced.jpg
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Bugun is cikisi yakin diye hasta isine gideyim dedim. Bu adreste oyle biryer yok. 2 saat dolastim dolastim navigasyon hedefinize ulastiniz diyor ama kuru binadan baska bisey yok. Anlayamadim?
e452bab646cc5016e3f46e2bebb03ced.jpg
Valla ben Izmirde degilim sadece bu yer hakkinda olumlu donusler oldugunu biliyorum [emoji16]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Caner İçmez

Elamira Car Care duyduğum, takip ettiğim kadarıyla iyi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur
Maliyeti aracın durumuna bağlıdır, ancak yaptığı işe kefil olacağım hardcore garaj cem'i tavsiye ederim
Buğra selam,

İstanbul içinde uygun fiyatlı oto kuaför önerin var mı?
İç döşemeler temizlenecek ve dış pasta cila yapılacak.
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

İnstagramda takip ediyorum. Mükemmel işler çıkarıyorlar.
Yorum bağlantısı
Buğra Höngül
Buğra selam,

İstanbul içinde uygun fiyatlı oto kuaför önerin var mı?
İç döşemeler temizlenecek ve dış pasta cila yapılacak.
Selamlar abi Anadolumu avrupa yakasımı ve aklından geçen ücreti söylersen yardımcı olmaya çalışayım
Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Arkdaşlar memnun olduğu kişileri tavsiye etmiş tabi diğer arkdaşları tanımıyorum ben sadece kefil olabileceğim kadar güvendiğim cem @hardcoregaraj/instagram bakıp kafanıza yatan bu işle uğraşan bir arkadaşımızdan yardım alabilirsiniz

Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur
Selamlar abi Anadolumu avrupa yakasımı ve aklından geçen ücreti söylersen yardımcı olmaya çalışayım
Önceliğim avrupa bütçe 250 300 tl
Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur
14 dakika önce, Buğra Höngül yazdı:
29 dakika önce, Erdoğan Temur yazdı:
Önceliğim avrupa bütçe 250 300 tl

Abi o fiyata iç dış yapacaklarını sanmıyorum

en azından içini komple temizletmek istiyorum. toz olmasın içinde arabanın.

şu kampanyada ki firma nasıldır? 

https://www.grupanya.com/oto-bakim-ev-yasam/firsat/atakoylum-oto-kuafor-paketi2?irc=adl2-csd

Detaylı iç-dış temizlik: 455 TL yerine 199 TL!

Kaş yapayım derken göz çıkarmalarından korkuyorum tavan döşemeleri sarkar falan

Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

en azından içini komple temizletmek istiyorum. toz olmasın içinde arabanın.
şu kampanyada ki firma nasıldır? 

https://www.grupanya.com/oto-bakim-ev-yasam/firsat/atakoylum-oto-kuafor-paketi2?irc=adl2-csd
Detaylı iç-dış temizlik: 455 TL yerine 199 TL!

Kaş yapayım derken göz çıkarmalarından korkuyorum tavan döşemeleri sarkar falan
Araçların yaşı ilerledikçe malum tavanında az bi nem bile bazen tavan sarkmasına neden olabiliyor ben bir araştırma yapayım düşündüğün fiyata abi
Yorum bağlantısı
Mahmut Maruldalı

İzmir için bende hardcore garaj Cem Özgeni tavsiye ederim . 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 10 ay sonra...
Cumali Gürsu

Bende size oto kuaför konusunda uzman hemde fiyatları ucuz bir yeri önereyim. https://www.otokuaforizmir.com Facebook ve Google değerlendirmelerine bakarsanız ne demek istediğimi anlarsınız. Hepsi 5 yıldız yorumlar almış. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...