İçeriğe Yönlendir

Bu Plakalar Yasa Dışı Mıdır?

Gürkan Başbağcı

Recommended Posts

Gürkan Başbağcı

Merhaba herkese,

Aracımdaki bu plakalar APP olarak mı geçiyor? Herhangi bir kabartma yok, sadece yazı kısımları biraz kalınlaştırılmış. Yazı tipi normal sanıyorum?

Man9B2.jpg

Qpr1zG.jpg

XEQ23j.jpg

Yani bu plakalar yasa dışı mı yoksa sorun yok mu? 

Eğer yazı kenarlarını inceltmem gerekiyorsa selülozik tiner işimi görür mü? Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bu plaka muayeneden geçmez.. 

Sonradan boyanan yerler zaten güzel boyanmamış.. temizleyebilirsen sorunsuz geçersin.. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Gürkan Başbağcı
7 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Bu plaka muayeneden geçmez.. 

Sonradan boyanan yerler zaten güzel boyanmamış.. temizleyebilirsen sorunsuz geçersin.. 

Temizlemekten kastınız kenardaki fazlalıkları almak değilmi? Deneyeceğim haftasonu. Eğer yapamazsam da yeni plaka için başvuru yapacağım.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
27 dakika önce, Gürkan Başbağcı yazdı:

Temizlemekten kastınız kenardaki fazlalıkları almak değilmi? Deneyeceğim haftasonu. Eğer yapamazsam da yeni plaka için başvuru yapacağım.

değişim düşünüyorsanız araç muayeneye girip muayeneden kalsın. sonra değişim için başvuru yapın aksi halde değişim için baya evrak hazırlamanız gerekiyor. şirket araçlarından birinde plakada vida olduğu için muayeneden kaldı. sadece muayene evrağı ile gidip 32 tl ödeyerek plakaların ikisini de  değiştirdik. bir saat içinde hemen hallettiler. aynı gün araca muayene tekrarı yaptırdık sorun kalmadı. aksi halde baya bir evrak işi olacakmış plakayı basan şube ile konuştum diğer araçlarda plakada vida var nasıl yapalım diye. onların önerisi muayeneye girin araç kalsın sonra o evrağı getirin oldu. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
42 dakika önce, Gürkan Başbağcı yazdı:

Evet sonradan boyanan yerler tinerle çıkabilir.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gürkan Başbağcı
değişim düşünüyorsanız araç muayeneye girip muayeneden kalsın. sonra değişim için başvuru yapın aksi halde değişim için baya evrak hazırlamanız gerekiyor. şirket araçlarından birinde plakada vida olduğu için muayeneden kaldı. sadece muayene evrağı ile gidip 32 tl ödeyerek plakaların ikisini de  değiştirdik. bir saat içinde hemen hallettiler. aynı gün araca muayene tekrarı yaptırdık sorun kalmadı. aksi halde baya bir evrak işi olacakmış plakayı basan şube ile konuştum diğer araçlarda plakada vida var nasıl yapalım diye. onların önerisi muayeneye girin araç kalsın sonra o evrağı getirin oldu. 
Tesekkur ederim bilgi icin, muayene 2019da. Ben cezadan korkuyorum sorun bu[emoji5]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
33 dakika önce, Gürkan Başbağcı yazdı:

Tesekkur ederim bilgi icin, muayene 2019da. Ben cezadan korkuyorum sorun buemoji5.png

Ceza yazmazlar, sanmıyorum ama, çirkin bu hali ile.. Ben olsam yarın çözerdim bu işi :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Pleksi plakalıklarda sıkıntı varmı acaba. Bazilaritaknatik ama bazı plakalıklarda plakayı kesmek gerekiyor cezası falan varmı bu işin

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Serdar Akgül

Bu plakalar muayenede sorun cikariri mi? Yakin zamanda tecrubesi olan paylasirsa memnun olurum? Gecer diyen var gecmez diyen de var.63128ef3291553a90228547259295b2e.jpg77835f61c6bcb860377670712e65f5cb.jpg

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Prosedurde gecmez. Realitede kimse bileme ne olacağıni :)
On koruma demirimle gecememistim ben. Ayni demirle muayeneye giren baska arac geçmişti...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...