İçeriğe Yönlendir

Hepsiburada Fazla Lastik Gönderdi Geri Almıyor

Ramazan Başkan

Recommended Posts

Fırat Önal

Ben olsam gider satar parasını fakir fukaraya veririm. Daha ne yapacaksınız. Adamlar sahiplenmiyor ürünü. Stokta eksik çıkınca ya çalışan birine çıkmıştır fatura ya da kılıfına uydurmuşlardır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Recep Güney

Bimer veya maliye ye yazın faturasız satış yapıyorlar diye.sonra onlar sizi ararlar büyük ihtimal[emoji3]

Bubarada hepsiburada dan sık sık alışveriş yaparım.fazladan gönderdikleri baya şey oldu.ama hepsinde sonucu müşteri memnuniyeti sebebiyle size hediye ediyoruz dediler.sizinki gibi aylarca beklettikleri bir kere oldu.bebek bezi geldi fazladan.o da ihtiyacı olan birine gidecek inşallah.

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Bunca zamandır geri vermeye uğraştığınıza göre kimsenin kimseye hakkı geçmesin diye düşünüyorsunuz, olması gerektiği gibi.

Fazlaları kullanmayın, sabırla beklemeye devam edin. Hatta aramaya. Elbet bir zaman sonra akıllaı başlarına gelir, sonra siz mağdur olmayın. 1 yıl da geçse iade edebilin.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hüseyin Maviş

Hepsiburada'ya mesaj yazmayı denediniz mi? Otomatik olarak kayda geçince belki uyanırlar. Ben de aksine tam 1 ay önce (şu meşhur cuma günü) 5 parça ürün siparişi vermiştim, 3 parçasını teslim aldım ama 2 parçası hala gönderilmedi. Ben de siparişleri unuttunuz mu" diye mesaj yazdım ne olacak bakalım, bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Bir saat önce, Hüseyin Maviş yazdı:

Hepsiburada'ya mesaj yazmayı denediniz mi? Otomatik olarak kayda geçince belki uyanırlar. Ben de aksine tam 1 ay önce (şu meşhur cuma günü) 5 parça ürün siparişi vermiştim, 3 parçasını teslim aldım ama 2 parçası hala gönderilmedi. Ben de siparişleri unuttunuz mu" diye mesaj yazdım ne olacak bakalım, bekliyorum.

Gelmeyecekler hocam. 10 parçaya yakın sipariş geçtim, satıcısı  hepsiburada olan tüm ürünler yanlış geldi. Mesajlar attım cevap gelmedi vs, işime gelenleri tuttum, gelmeyenleri iade ettim.

Yorum bağlantısı
Mustafa Ata

Banada 2 bisiklet yolladilar 1 er ay arayla. 4 ay sonra guc bela iade ettim.

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil
(düzenlendi)

İade kodu olmadan  hepsiburadaya kargo kesilemiyor maalesef.

Ürün hepsi buradanın kendi ürünüyse üzerinde hepsiburadanın kendi e-faturası olur. Eğer aracı bir firma varsa o firmanın faturası olur üzerinde buradan satıcıyı bulabilirsiniz.

tarihinde Uğur Kamil tarafından düzenlendi
Ekleme.
Yorum bağlantısı
Ali Uymaz

Facebook Twitter Instagram şikayet var gibi sosyal mecra dan yazarsanız daha kolay çözüm alırsınız kredi kartı ile alakalı sorun yaşamıştım bankaya kaç kere aradım çözüm olmadı bı Twitter dan direk mesaj  ya da twit attım  aninda donus sağladılar hemen çözüldü sorun sosyal medya birimi oluyor ve yetkileri baya fazla hassasiyetiniz için de ayrıca tebrikler doğru olanı yapıyorsunuz Rabbim kalbinize göre versin. Helal olsun. 

Yorum bağlantısı
Ramazan Başkan
9 saat önce, Önder Özcan yazdı:

Bunca zamandır geri vermeye uğraştığınıza göre kimsenin kimseye hakkı geçmesin diye düşünüyorsunuz, olması gerektiği gibi.

Fazlaları kullanmayın, sabırla beklemeye devam edin. Hatta aramaya. Elbet bir zaman sonra akıllaı başlarına gelir, sonra siz mağdur olmayın. 1 yıl da geçse iade edebilin.

ben şuan  bekliyorum lastikleri bıraktığım yer sıkıntı olacak koyacak yerim yok adamların lastiklerinin hamallığıgnıda yapmak istemiyorum acıkcası ama bekleyebildiğim kadar bekleyceğim 

8 saat önce, Hüseyin Maviş yazdı:

4 tane mesaj actım hep kapattılar sonra 3 kere aradım 24 saat içinde cözeceklerini söylüyorlar ama cözmediler iki yöndende uğraşıyorum ama boşuna.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ramazan Başkan
9 saat önce, Fırat Önal yazdı:

Ben olsam gider satar parasını fakir fukaraya veririm. Daha ne yapacaksınız. Adamlar sahiplenmiyor ürünü. Stokta eksik çıkınca ya çalışan birine çıkmıştır fatura ya da kılıfına uydurmuşlardır.

anladığım kadarıyla stokta 8 tane eksik çıkacak çünkü her aramamda daha ürünleriniz kargoya veremedik diyorlar ben alalı 2 ay oldu. belki bir çalışanın maaşına el koyarlar neredeyse tam bir asgari ücret tutar 8 lastik  elbet bunu ona ödetirler  muşteri hizmetlerinin umurunda değil ki . kendisini ilgilendiren bir durum yok. rahatlar.

7 saat önce, Uğur Kamil yazdı:

İade kodu olmadan  hepsiburadaya kargo kesilemiyor maalesef.

Ürün hepsi buradanın kendi ürünüyse üzerinde hepsiburadanın kendi e-faturası olur. Eğer aracı bir firma varsa o firmanın faturası olur üzerinde buradan satıcıyı bulabilirsiniz.

malesef hepsiburanın kendi si satıcı

7 saat önce, Ali Uymaz yazdı:

Facebook Twitter Instagram şikayet var gibi sosyal mecra dan yazarsanız daha kolay çözüm alırsınız kredi kartı ile alakalı sorun yaşamıştım bankaya kaç kere aradım çözüm olmadı bı Twitter dan direk mesaj  ya da twit attım  aninda donus sağladılar hemen çözüldü sorun sosyal medya birimi oluyor ve yetkileri baya fazla hassasiyetiniz için de ayrıca tebrikler doğru olanı yapıyorsunuz Rabbim kalbinize göre versin. Helal olsun. 

şikayet vara yazacam amaanladım kadarıyla orada muşteri hizmetleri mesaj bolumune şikayet başlığı oluşturuyor tekrar başa donüyoruz gibi daha once denemedim bi deneyim bakalım ne olacak

7 saat önce, Mustafa Ata yazdı:

Banada 2 bisiklet yolladilar 1 er ay arayla. 4 ay sonra guc bela iade ettim.

4 ay sonra nasıl iade ettiniz kod mu verdiler yoksa kargo ile gonderdiniz aldılarmı aldılarsa hangi kargo ile gonderdiniz

Yorum bağlantısı
Ramazan Başkan
8 saat önce, Serkan Aktay yazdı:

lastikler bir seferde 8 tane mi geldi, 4'ü ayrı 4'ü ayrı kargodamı geldi?

1 gün arayla geldi birini bizzat ben teslim aldım  diğerini imzam olmadan şirkete bırakıp gitmişler şirkete bıraktık diye malum kargo şirketi aradı bırakma niye bıraktım ben dün aldım dedim ama kargo gorevlisi senin adına geldi bıraktım dedi. teslim tutanağında imzam da yok. gittim baktım yol kenarına şirket önune üzerinde adım yazan 4 tane lastik var nasıl olsa imzam yok benim diyip orda bırakamadım mecbur sonra cözerim diye aldım lastikleri ama beceripte çözemedim 

kargo sirketinin ilçede acentesi olmaması Konya da  gelmesi olayı cözemem de engelde oldular

Yorum bağlantısı
Ramazan Başkan
(düzenlendi)

d7yQR7.png

tarihinde Ramazan Başkan tarafından düzenlendi
hata
Yorum bağlantısı
Ramazan Başkan
Bir saat önce, Erdal Aydın yazdı:

Bi 4 tane daha gelirse ne olacak emoji1.png

ben bekliyom gelir:d

Yorum bağlantısı
Mustafa Ata
4 ay sonra nasıl iade ettiniz kod mu verdiler yoksa kargo ile gonderdiniz aldılarmı aldılarsa hangi kargo ile gonderdiniz
Ben is yerinde yokken kargo dan gelip almislar. Gunlerce yazmaktan bikmistim zaten kurtuldum iyi oldu
Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Eğer ürünü alalı uzun süre geçmediyse site üzerinden iade işlemi yapıp kod alabilirsiniz ama bu seferde şöyle bir sorun çıkacak sistem aldığınız kargoyu beğenmedin diye iade ettiniz işlemi yapacak ve paranız geri yatacak yine 4 lastik ücretsiz almış olacaksınız:biggrin:

Anlamadığım konu müşteri hizmetleri neden bukadar basit bir konuda çözüme ulaşamıyor yada müşteri hizmetlerinde çalışanların işine gelmediği için uğraşmakmı istemiyor.

Bu durumdan kurtulmanın en basit yolu kargoyu hiç teslim almamaktı. Bu arada kargo şirketine şikayet ederseniz kargo şubesine 250 tl ceza kesilir teslimat yapmadan kargoyu bıraktıkları için.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Ramazan, hepsiburada ana depo yanımda, ilk fırsatta gidip konuşacağım. Bana fatura ve adres bilgileri göndersene ürün ile ilgili ne varsa artık

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yücel Gezgin

İşte bunları görünce internet üzerinden alışverişe cesaret edemiyorum.Gidip lastikçiden almak daha kolayıma geliyor.

Yorum bağlantısı
Koray Demir
31 dakika önce, Yücel Gezgin yazdı:

İşte bunları görünce internet üzerinden alışverişe cesaret edemiyorum.Gidip lastikçiden almak daha kolayıma geliyor.

? Lastiği mümkünse görerek dokunarak alacaksın.

Yorum bağlantısı
Sermet Gündoğdu
3 saat önce, Uğur Kamil yazdı:

Bu durumdan kurtulmanın en basit yolu kargoyu hiç teslim almamaktı. Bu arada kargo şirketine şikayet ederseniz kargo şubesine 250 tl ceza kesilir teslimat yapmadan kargoyu bıraktıkları için

Belliki  tanıdık ve ya kapıdaki görevli almış iş görmek amacıyla ayrıca ceza hangi kuryenin zimmetindeyse ona yansır cezada yazık olur.

Yorum bağlantısı

6 sene falan oluyor

kumtel UFO aldım yanında otomatik ayak eklendi 100 tl falandı
eve geldi iki tane ayak çıktı içinden.
adamları aradım geri gönderin dediler.
kod mod be bilelim. haram mal dedik geri gönderdik unutmuyorum 20tl geti gönderme parası vermiştim.
:)

lastik motor yağı tahta kalemi nescafe cep telefonu pc bulaşılk deterjanı.....
ne varsa netten alırım sıkıntı yaşamadım yaşarsam kurumsal firmalar sorun her türlü çözülür
Yorum bağlantısı
Ramazan Başkan
2 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Ramazan, hepsiburada ana depo yanımda, ilk fırsatta gidip konuşacağım. Bana fatura ve adres bilgileri göndersene ürün ile ilgili ne varsa artık

Özelden atıyorum

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...